Newtravel.cz slevový kupón - září 2018 - Slevovykupon.net
Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Hlavní strana > N > Newtravel.cz slevový kupón - září 2018

Newtravel.cz slevový kupón

Zobrazení:


Více o Newtravel.cz

Nakupování na Newtravel.cz...

Nalézt tu nejvýhodnější nabídku zájezdů je někdy opravdu těžké. Pokud byste se vrhli sami na srovnávání nabídek stovek cestovních kanceláří, které se na internetu v České republice prezentují, strávíte tím celé týdny. NewTravel.cz Vám šetří především Váš čas a také Vaše peníze.NewTravel.cz se soustředil dříve na prodej zájezdů jiných cestovních kanceláří. Dnes je největší cenovým srovnávačem nabídek zájezdů v České republice. Srovnávač můžete například využít pro porovnání zájezdů dvou různých cestovních kanceláří, které nabízejí zájezd do stejného hotelu. Pokud se Vám některá z nabídek zalíbí, můžete se přímo prokliknout na stránky cestovní kanceláře a tam si zájezd objednat.

Zájezdy je možné vyhledávat dle země, termínu, stravy, dopravy nebo podle konkrétní cestovní kanceláře. Zájezdy v databázi jsou k moři, do exotických destinací, lyžařské zájezdy, poznávací zájezdy, eurovíkendy i lázeňské pobyty. K dispozici je také pestrá nabídka last minute a first minute zájezdů.

Jaké získáte využíváním NewTravel.cz výhody? Zcela zdarma si provedete průzkum trhu a vyberete nejvýhodnější nabídku. Vybíráte pouze z prověřených a pojištěných cestovních kanceláří – nabídky pofidérních a nespolehlivých cestovních kanceláří nejsou ve vyhledávači vůbec zobrazovány. Okamžitě získáte přístup na stránky cestovní kanceláře bez nutnosti jí znova vyhledávat. Dovolenou si poté objednáte přímo u cestovní kanceláře bez nutnosti prostředníků – což Vám zájezd zlevňuje. Ve výběru jsou desítky tisíc zájezdů a hotelů.

Mimo vyhledávače je zde i katalog těch nejvýhodnějších nabídek, které NewTravel.cz nalezl. Pokud tedy nemáte ještě vybranou destinaci, nechte se inspirovat a zároveň ušetřete. Počíst si můžete také v magazínu, kde se dozvíte zajímavosti o jednotlivých destinacích.

Věříme, že se službami tohoto vyhledávače budete nad míru spokojeni, a že ho od teď budete využívat při hledání každé Vaší další dovolené.


Navštivte www.newtravel.czJak uplatnit slevový kód na Newtravel.cz?

Jak na to?

1) Na titulní straně si vyberete lokalitu, zemi nebo hotel. Příslušný název vepíšete do políčka.2) Vedle tohoto políčka můžete vybrat preferovaný typ zájezdu : pobytový, poznávací, lyžařský nebo eurovíkend.

3) V dolní části můžete uplatnit další filtry jako je délka pobytu, cenové rozmezí, úroveň ubytování a také můžete vybrat konkrétní cestovní kancelář, pokud máte preferenci. Tím ovšem značně omezíte možnost nalezení výhodnější nabídky u konkurenční CK. Zvolit také můžete datum odjezdu a návratu, typ stravy a možnosti dopravy.

4) Pokud jste zadali všechny požadované parametry, klikněte na „Hledat“.

5) Nyní již vidíte konkrétní nabídky všech nebo vybraných cestovních kanceláří a můžete srovnat ceny.6) Pokud si vyberete, přejdete co CK tlačítkem „Jít do CK“. Poté již postupujete dle instrukcí každé cestovní kanceláře.


Navštivte www.newtravel.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Change Country

List of popular country versions of this portal...

We are active in more than 200 countries...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Newtravel.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.