Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > OK plus corporate

OK plus corporate

Také firemní zákazníci ČSA se mohou stát členy věrnostního programu a využívat tak výhody a privilegia a zároveň šetřit náklady na cestování. To ocení každý majitel firmy, kde je třeba hodně cestovat do zahraničí.

Staňte se členy OK plus Corporate a můžete začít sbírat body za všechny lety s Českými aeroliniemi, které absolvují vaši zaměstnanci. Tyto body pak můžete vyměnit za nabízené odměny. Každý let s ČSA je navíc odměněn 2x. Za stejnou leteku budou připsány doy na firemní účet v OK plus corporate ale i míle na soukromý účet cestujícího , který let absolvoval. Být aktivním členem tohoto klubu se opravdu vyplatí. Do programu se můžete zaregistrovat okamžitě a začít spořit hned s první objednanou letenkou.

Konkrétní informace o tomto programu hledejte na okpluscorporate.csa.cz - čekají tam na Vás všeobecná pravidla klubu a bodová tabulka.


Csa.cz

Csa.cz slevový kupón

Jsme moderní leteckou společností s více než devadesátiletou tradicí. Pro vaše pohodlí na cestách do celého světa máme k dispozici moderní letadlovou flotilu, zkušené piloty a ochotný palubní i pozemní personál.

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.