Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > C > Slevové kupóny a slevové kódy do Csa.cz

Csa.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(4.33/5, 83 hlasování)
Pokračovat na www.csa.cz

Aktuální slevy a akce (červen 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Csa.cz

Nakupování na Csa.cz...

Chcete vyrazit na výlet do zahraničí? Využijte ČSA, se kterými máte jistotu, že všechny Vaše lety budou odlétat spolehlivě a na čas z Prahy. Pokud se pro využití Českých aerolinií rozhodnete, vězte, že letíte s jednou z nejstarších leteckých společností na světě.

Csa slevové kupóny a slevové kódy

České aerolinie vás dostanou z našeho hlavního města do důležitých destinací po celé Evropě a také do několika destinací v Asii. Společnost je členem sítě dvaceti aerolinek aliance SkyTeam. Díky tomu může ČSA nabídnout zákazníkům široký výběr destinací, frekvence a návazná spojení do celého světa. K dispozici je i věrnostní program Frequent Flyer Program, který Vám zajistí slevy. Můžete využít věrnostní programy, které jsou propojené s věrnostními programy dalších partnerských aerolinií. Jejich seznam naleznete na stránkách ČSA nebo na poslední straně objednávky, kde můžete vložit vaše klientské číslo.

Pokud Vás zajímá, jakými letouny konkrétně můžete letět, nebo jak vysoce ekologický provoz aerolinek je, zajděte na stránky ČSA, kde naleznete tyto a mnoho dalších informací.

Jako na každém portálu aerolinek, i u ČSA si samozřejmě můžete zarezervovat letenku, automobil, zajistit ubytování nebo parkování na letišti. Pro Vás je samozřejmě výhodou, že stránky ČSA jsou kompletně v českém jazyce, což se nedá říci o dalších velkých evropských dopravcích.

Navštivte www.csa.cz

Jak uplatnit slevový kód na Csa.cz?

Pro rezervaci letenky musíte udělat následující:

1) Ve vyhledávacím políčku vyberte místo odletu a destinaci. Samozřejmě vyberte také datum odletu a příletu (pokud se jedná o zpáteční letenku). Pozor. Máte-li promo kód týkající se konkrétní trasy, vložte ho do příslušného políčka již ve vyhledávacím okně.

Csa slevové kupóny a slevové kódy

2) Na další straně již můžete vidět konkrétní lety. Umístěním červené tečky vyberte konkrétní čas (po zobrazení detailů uvidíte informace o přestupech a letecké společnosti provozující navazující spojení. Pokud jsou nabídky vyprodány, zkuste se podívat na další dny pomocí posuvníku nahoře. Máte-li vybráno. Dole klikněte na „ pokračovat“.

3) Další strana je pouze krátkým shrnutím předchozího včetně ceny. Pokud souhlasíte, pokračujte. Pokud chcete udělat změny, přejděte na předchozí stránku.

4) Samozřejmě i ČSA nabízí cestovní pojištění a právě to Vám bude nabídnuto v dalším kroku. Pokud pojištění již máte nebo jej nepotřebujete, tento krok přeskočte. Vězte ovšem, že toto pojištění kryje mnoho rizik včetně ztráty zavazadel, hotovosti, zrušení cesty, nebo léčebných výloh.

5) Nyní se již dostáváte na poslední krok rezervace. Zde vyplníte svoje iniciále a také způsob platby. K dispozici jsou všechny druhy online platebních karet. Před potvrzením objednávky se nezapomeňte seznámit s přepravními podmínkami a potvrďte, že jste je četli.

Csa slevové kupóny a slevové kódy

6) A JE TO! Máte nyní zarezervovaný let. Doufáme, že jste využili některý z našich slevových kupónů, aby Vaše cesta Byla co nejlevnější

Přejeme šťastnou cestu 

Navštivte www.csa.cz

Služby na zemi

Všichni víme, že České aerolinie poskytují letenky za přijatelné ceny na palubách letadel, která jsou pohodlná a cestují do mnoha destinací po celém světě. Věděli jste ovšem, že přes portál ČSA.CZ máte možnost rezervovat i další služby? Velmi oblíbenou službou je rezervace automobilu v zemi, kde je vaše destinace. Jednoduše zadáte město nebo letiště a data příjezdu a rezervace je poté otázkou minuty. Při svých cestách musíte samozřejmě také někde bydlet. proč nevyužít rezervaci hotelu přes stránky ČSA.cz. Ať už letíte kamkoliv, vyhledávač Vám pomůže najít nejvýhodnější ubytování. Pokud nejste z Prahy, může být problém se s kufry dostat až na letiště, pokud nechcete použít automobil. Proč ale prostě nezaparkovat na hlídaném parkovišti přímo na letišti? Za poplatek zde můžete svůj vůz uložit na libovolně dlouhou dobu a nemusíte se bát, že by byl odcizen nebo poškozen.YouTubeZískejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Csa.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.