Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > A > Slevové kupóny a slevové kódy do Appkee.cz

Appkee.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(2.58/5, 31 hlasování)
Pokračovat na www.appkee.cz

Aktuální slevy a akce (červenec 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Appkee.cz

Nakupování na Appkee.cz...

Služba Appkee.cz je tu proto, aby vám vytvořila mobilní aplikaci na míru. Vytvoří vám vlastní aplikaci tak, abyste byli schopni předběhnout svou konkurenci. Nikdy předtím nebylo tak jednoduché vyvinout vlastní aplikaci. S Appkee dokážete spravovat mobilní aplikaci bez programátorských znalostí a svede to klidně vaše asistentka.

Appkee slevové kupóny a slevové kódy

Mobilní aplikace jsou v moderní době velmi mocným marketingovým nástrojem, Jak by se vám líbilo, kdyby ve chvíli, kdy uživatelé přistoupí na váš web z mobilního zařízení, okamžitě by získali možnost stažení vaší aplikace do mobilního telefonu? Tyto aplikace využívají města a obce, gastro a hotely, kamenné prodejny, e-shopy, komunitní celky, firmy i společnosti.

Součástí aplikací jsou push zprávy – krátké oznamovací zprávy, které jsou výborným nástrojem k tomu, jak komunikovat se zákazníky. Svým zákazníkům můžete posílat do telefonu kupóny, které jim poskytnou slevu na zboží, služby i produkty. Pokud aplikace z nějakého důvodu nebude fungovat jak má, bude posílat reporty majiteli a aplikaci bude možné okamžitě opravit.

Aplikace dokáže předávat jakoukoliv formu vašeho obsahu. Prostřednictvím těchto aplikací je možné soutěžit, informovat a obchodovat prostřednictvím fotografií. Můžete natáčet jakýkoliv videomateriál a posílat jej prostřednictvím aplikace. Aplikace využívá všech výhod GPS modulu ve vašem telefonu. Tlačítka, která vás propojí se zákazníky tím nejefektivnějším způsobem – v aplikaci je samozřejmě možné nakupovat. Získat můžete také informace prostřednictvím formulářů, budete mít po ruce instantní informace přímo ve vaší aplikaci a všechny informace poslouží z webu jako základ obsahu pro vaší novou aplikaci. První nastavení tak bude jednodušší.

Díky prémiovým funkcím získáte ještě větší přehled. Budete vždy vědět, kolik času tráví vaši zákazníci v mobilní aplikaci. Vše je monitorováno. Mobilní aplikace je napojená na nejlepší analytické programy a vy díky nim budete vždy v obraze. Reklamní banner bude umístěn v mobilní aplikaci. Je možné jej umístit na libovolnou záložku a zvýšit tak zájem o vaše služby nebo produkt. Technologie iBeacon jakožto ucelený systém slouží především pro indoor navigaci. Je možné dále zpracovávat aplikace nainstalované v mobilních zařízeních a využívat je pro následné zobrazení libovolného obsahu. Ve vaší aplikaci také může být umístěna platební brána. Stačí pár kliknutí a platební brána se aktivuje. Můžete tak prodávat přímo prostřednictvím aplikace bez nutnosti odkazovat se na web.

Vaše aplikace může být dostupná také v různých jazykových mutacích. A to se hodí zejména těm, kdo chtějí získávat zákazníky i z jiných zemí v rámci stále stejné aplikace. Aplikace si poradí s mnoha jazyky najednou.

To jaké funkce bude výsledná aplikace mít záleží na zvoleném tarifu. Dfostupné jsou 4 tarify od základních funkcí až po ty nejpokročilejší. Obvykle záleží na velikosti provozu, který očekáváte.

Navštivte www.appkee.cz

Jak uplatnit slevový kód na Appkee.cz?

Appkee.cz nabízí při volbě tarifu možnost aplikovat kupóny do políčka „Promo kód“ Tento kód bude ověřen po kliknutí na tlačítko Odeslat při registraci.

Appkee slevové kupóny a slevové kódy

Navštivte www.appkee.cz

Vlastní mobilní aplikace na míru

Appkee.cz vám vytvoří vlastní mobilní aplikaci a pomůže vám předběhnout konkurenci. Nikdy předtím nebylo snadnější mít vlastní mobilní aplikaci, spravovat jí a přitom nemít žádné programátorské znalosti. Svede to i vaše asistentka. Aplikace jsou mocnější marketingový nástroj než je třeba web. Jak by se vám líbilo, kdyby ve chvíli kdy uživatelé přistoupí na váš web z mobilního zařízení, prohlížeč jim okamžitě nabídne možnost stažení vaší aplikace do jejich telefonů. Tyto mobilní aplikace jsou super nástrojem pro města a obce, gastro a hotely, kamenné prodejny, e-shopy, komunitní celky, firmy a společnosti. Ke svým zákazníkům se dostanete blíže, informujete je o novinkách a budete mít přímou marketingovou cestu za zákazníkem, který o takovou zprávu stojí. Už nebudete muset používat kladivo, ale budete mít skalpel pro zaměření.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Appkee.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.