Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > B > Slevové kupóny a slevové kódy do Banan.cz

Banan.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(4.22/5, 105 hlasování)
Pokračovat na www.banan.cz

Aktuální slevy a akce (únor 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Banan.cz

Nakupování na Banan.cz...

Zakládáte firmu, projekt nebo potřebujete prezentovat svoji organizaci či sebe sama? Potřebujete webové stránky. Kdo dnes není na internetu – jako by nebyl. Pro umístění vlastních internetových stránek můžete využívat hostingy zdarma. Pokud ale chcete neomezené řešení bez reklam, musíte se opřít o profesionální hosting, který Vám dokáže poskytnout kvalitní zákaznický servis a garantovat velkou míru dostupnosti. Takovým hostingem je Banan.cz.

Banan slevové kupóny a slevové kódy

Hlavní činností Banan.cz je poskytování webhostingových a doménových služeb širokému spektru zákazníků, jejichž spokojenost je na prvním místě. Banan.cz využívají jak jednotlivci, tak velké organizace. Banan.cz je také specialistou na poli webdesignu. Specializuje se na zákazníky z řad soukromých osob a malých firem, kterým poskytuje tvorbu moderního a přístupného webu.

Webhostingové služby Banan.cz poskytuje ve 4 kategoriích – Standard, Aplikace, VIP, SEO. Mezi sebou se liší především datovým limitem pro data a e-maily. Vyšší tarify se také mohou těšit na více systémových prostředků a optimalizaci pro vyhledávače. Ke všem hostingovým variantám je k dispozici technická podpora, rychlá a bezpečná administrace služeb, pravidelné zálohy až 3 měsíce nazpět, neomezený traffic, neomezený počet FTP účtů a databází, garantovaná dostupnost 99,8%, webové stránky ke každému účtu zdarma, spousty služeb a balíčků doplňkových služeb.

Samozřejmostí hostingu Banan.cz je možnost registrace a správy domén. Můžete si registrovat nové domény, převádět domény od jiného správce a spravovat domény v přehledném a jednotném rozhraní.

Banan.cz má v současné době cca 50 serverů umístěných ve třech různých lokalitách, což eliminuje riziko výpadku služeb poskytovaných klientům. Servery jsou sestaveny ze značkových komponent a periferií předních světových výrobců hardwaru. Servery jsou připojeny do sítě internet rychlostí 10Gbps. Telehouse je vybaven napájením pomocí záložních UPS, diesel generátorů a dvou vysokonapěťových okruhů.

V oblasti Webdesignu poskytuje Banan.cz služby poskytování Webových stránek zdarma. Nemusíte platit programátory ani grafiky, vše zvládnete s asistencí bez skrytých poplatků. Není třeba nic instalovat nebo nahrávat – stránky se spravují přes webové rozhraní, takže je můžete upravovat odkudkoliv. Vybrat si můžete z více než 700 připravených vzhledů. Stránky můžete hned plnit textem. Systém je optimalizován pro co nejvyšší pozice v Google a na Seznamu. Celý systém je jednoduchý a intuitivní. Pokud přesto narazíte na problém, je tu pro Vás technická podpora, která Vám ráda vždy pomůže. Samozřejmostí je možnost si připlatit za lepší vzhled, který bude vytvořen profesionálními grafiky. Tuto službu si můžete přiobjednat při objednávce webhostingu.

Věříme, že se službami Banan.cz budete spokojeni a že hosting doporučíte svým přátelům.

Navštivte www.banan.cz

Jak uplatnit slevový kód na Banan.cz?

1) Vyberte si verzi webhostingu, kterou si chcete zakoupit a přidejte si všechny potřebné doplňkové služby

2) Na další straně si můžete vybrat, zda chcete stránky zdarma nebo pokročilé grafikem vytvořené unikátní stránky.

3) Na třetí straně již vidíte cenovou kalkulaci a výběr platby. Také je zde políčko pro vložení slevového kódu „Slevový kód. Po vložení klikněte na „ověřit“. Pokud je kupón platný, kalkulace se okamžitě upraví.

Banan slevové kupóny a slevové kódy

Navštivte www.banan.cz

Vytvořte si e-shop u Banan.cz

Díky e-shopu od Banan.cz získáte kvalitní prezentaci Vašich produktů s minimálními provozními náklady. Banan.cz Vám jako jeden z mála navíc poskytne bezpatnou technickou podporu a pomoci při provozu Vašeho obchodu. U Banan.cz si mžůete prohlédnout 2 ukázkové e-shopy, kde je demonstrováno maximum funkcí. Řešení e-shopu od Banan.cz používá už více než sto spokojených klientů a každý z nich má zcela jiné požadavky na internetový obchod. Banan.cz Vám zajistí individuální vzhled, veškeré potřebné funkce, marketingové nástroje, které Vám pomohou získat další zákazníky a v neposlední řadět také kompletní servis. K dispozici jsou při tvorbě obchodu defaultní šablony ale také unikátní grafický návrh za příplatek. I e-shop si můžete nezávazně vyzkoušet. V ceně e-shopu je i automatický upgrade na další verze.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Banan.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.