Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Hlavní strana > C > Cesky-Hosting.cz slevový kupón - květen 2018
Cesky-Hosting.cz

Cesky-Hosting.cz slevový kupón

Zobrazení:


Více o Cesky-Hosting.cz

Nakupování na Cesky-Hosting.cz...

Potřebujete spolehlivý a stabilní web? Potřebujete provozovat databázi nebo poskytovat vzdálené služby? Zkuste se podívat na web nejznámějšího českého hostingu s příznačným názvem Český hosting. Firma je na trhu již od roku 2004, má více než 25 000 zákazníků a dvakrát vyhrála ocenění webhoster roku. Hodnocení zákaznické podpory získalo 4,95 z pěti možných hvězdiček – to už o kvalitě podpory opravdu něco vypovídá.Velká část zákazníků od svého hostingu očekává především nákup domény a poskytnutí služeb provozování Webu. To je samozřejmě také prioritou Českého hostingu. Můžete tak registrovat domény národní, evropské, nadnárodní, a světové. Jednoduše ověřte dostupnost názvu domény, který si přejete využívat a její registrace je pak otázkou minut. Často naleznete akční ceny nejoblíbenějších domén, platit můžete kartou a registrace trvá pár minut. Zdarma máte také parkování domény bez omezení.

Na svém webu pak samozřejmě můžete provozovat oblíbené open source aplikace jako Wordpress, Joomlu, Drupal, PhpBB, PrestaShop, Textpattern, Dokuwiki a další. Český hosting nabízí moderní a oblíbený webhosting s pohodlnou klientskou sekcí a spolehlivou zákaznickou podporou. Existuje pouze jeden program, kde získáte všechny možné služby najednou. Kompletní služby jsou pak za jednotnou cenu. Dostupnost služeb je úžasných 99,95%.

Využít můžete také nabídku spolehlivých virtuálních managed serverů a dedikovaných managed serverů. Jedná se o osvědčené řešení s profesionální údržbou. Virtuální server získáte již do 200Kč měsíčně a dedikovaný potom pod 3000 Kč měsíčně. Zařízení je plně redundantní a umístěné v jednom z nejmodernějších datacenter v ČR. Racky jsou vysokozátěžkové s nosností 1000 kg a příkonem až 9 Kw. Servery jsou připojené gigabitovými linkami. Konektivita je zajištěna přes více nezávislých poskytovatelů třemi nezávislými optickými trasami. Objekt je chráněn a má spolehlivý protipožární a samozhášecí systém.

Na ceny jednotlivých služeb, kterých je opravu, mnoho sledujte ceník. Věříme, že se službami hostingu Český hosting budešte nad míru spokojeni.


Navštivte www.cesky-hosting.czJak uplatnit slevový kód na Cesky-Hosting.cz?

Videonávod

1) Vyberte si službu, kterou chcete zakoupit (Náš screenshot je z objednávky hostingových služeb)

2) Ověřte doménu

3) Pokud je doména dostupná, vyskočí Vám registrační formulář, kde je třeba vložit své kontaktní a osobní údaje.

4) Pod fakturačními údaji je možnost vložit slevový kód. Pokud jste tedy získali kód z našich slevových kupónů, vložte jej zde.

5) Pokud je kupón platný, objeví se vedle něj hodnota a sleva. V součtu nahoře ovšem toto není zohledněno a budete to zohledněno až v dalším kroku u platby.6) Dokončete objednávku.


Navštivte www.cesky-hosting.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Change Country

List of popular country versions of this portal...

We are active in more than 200 countries...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Cesky-Hosting.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.