Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > D > Slevové kupóny a slevové kódy do Dognet.cz
Dognet.cz

Dognet.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3.84/5, 74 hlasování)
Pokračovat na www.dognet.cz

Aktuální slevy a akce (červen 2024)

Více o Dognet.cz

Nakupování na Dognet.cz...

Dognet.cz je affiliate síť. Je Vám k dispozici, kdykoliv potřebujete vlastní affiliate kampaň nebo se chcete připojit jako Publisher.Chcete více prodávat? Staňte se inzerentem. SDognet.cz pro Vás má řešení, jak získat nové objednávky a platit pouze provizi z prodeje. Žádné hloupé kliknutí nebo zobrazení, jak jste zvyklí od ostatních reklamních metod. Přidejte si kampaň na Dognet. Stačí vyplnit krátký formulář a další postup už budete konzultovat s živým operátorem. Publisheři – online media, která jsou v síti Dognetu umisťují reklamu, která přináší návštěvnost. Vy neplatíte za nic jiného, než za opravdu realizované prodeje. Pokud na Web přijde návštěvník a nakoupí, vy z něj máte zisk a zaplatíte provizi publisherovi. Nikdy nic navíc – jedná se o nejférovější nabídku.

Dognet slevové kupóny a slevové kódy

Těšit se můžete na férové podmínky – teda za placení opravdu reálného výkonu. Žádné jiné poplatky nejsou. Dognet je specialistou na český a slovenský trh. Nejedná se o mezinárodní síť, která má už nastavené procesy – rádi se Vám přizpůsobí. Navíc je tu vždy pro Vás. Dognet je tu pro Vás a pro Vaše potřeby. Bude Vaším partnerem. Na Dognet.cz si nemusíte dobíjet žádný kredit. Platíte za to, co je reálně zprostředkováno a nikdy předem. Fakturuje se zpětně až tehdy, když máte peníze od zákazníků na svém účtu.

Máte reklamní plochy? Přidejte se do affiliate sítě, kde je více než 3 tisíce publiherů, kteří vydělali už miliony EUR. Stačí pár údajů v registračním formuláři a dostanete přístup ke všem affiliate kampaním, které inzerenti vytvořili. Vyberete si tu správnou kampaň, přidejte si ji na svůj web jako banner, do mailingu nebo XML katalogu. Pokud získáte platícího zákazníka, provize je Vaše. Je to jednoduché a stačí se zdarma přidat.

Jaké výhody na Vás čekají? Díky rychlému helpdesku nebudete muset nikdy čekat. Snaží se odpovědět opravdu okamžitě – chtějí, abyste vydělávali co nejvíce. Vydělali jste peníze? Opět nemusíte čekat. Požádejte o vyplacení a peníze budou zaslány do několika minut. Pokud máte Tatra banku, je reálně možné, že budete mít za minutu peníze na účtu. Pokud potřebujete nějakou specifickou kampaň nebo máte nějaký problém nebo otázku, stačí se ozvat. Zákaznický servis pro Vás udělá v tomto ohledu maximum.

Jako Publisher si můžete kampaně prohlížet veřejně v katalogu kampaní. Různé zboží nebo služby od inzerentů má různou hodnotu provize. Najdete proto svůj focus a zjistěte, zda jste schopni propagovat dané produkty v dostatečném množství, abys se Vám vše vyplatilo.Jste začátečníkem ? Pořiďte si knihu o affiliate marketingu od 20 expertů prostřednictvím Donet.cz nebo superaffiliate.sk. Ta Vám ukáže přesně jak na to.

Další informace hledejte přímo na Dognet.cz nebo kontaktujte zákaznický serivs. Pokud se chcete registrovat jako firma nebo živnostník, vyberte si formulář pro podnikatele. Ostatní vyberte formulář pro fyzické osoby.

Věříme, že Vám Dognet.cz pomůže k většímu zisku ať už se stanete Publisherem nebo inzerentem. A možná nakonec zvládnete pro získání zisku obojí najednou. Přejeme hodně štěstí ve Vašem podnikání.

Navštivte www.dognet.cz

Jak uplatnit slevový kód na Dognet.cz?

Dognet.cz ze své podstaty neposkytuje žádnou možnost využít slevových kódů. Veškeré nabídky, které získáte prostřednictvím našeho slevového portálu získáváte automaticky po přechodu do dognet.cz skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Navštivte www.dognet.cz

Dognet je správnou volbou pro inzerenty

Dognet spolehlivost svého byznysu staví na rychlém helpdesku. Chtějí totiž, abyste nemuseli na nic čeka a snaží se odpovídat na Vaše dotazy opravdu okamžitě. Jsou tu pro Vás a chtějí abyste vydělávali opravdu co nejvíce. Vyplácení provizí probíhá prakticky okamžitě. Vydělali jste peníze? Máte schválené provize? Požádejte o jejich vyplacení. Peníze jsou na váš účet zasílány do několika minut. Pokud máte Tatra banku, do minuty jsou u Vás. Potřebujete specifickou kampaň? Máte nějaký problém či otázku? Stačí se ozvat. Udělají pro Vás maximum. Dognet nabídne poradenství, marketingové kampaně,know-how a asistenci s UX Vašeho Webu. Dognet.cz tu jednoduše je pro Vás i pro Vaše podnikání. V síti dognetu je více než 330 inzerentů, kteří dosáhli více než 440 tisíc konverzí a mají obrat více než 172 milionů EUR.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Dognet.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.