Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > E > Slevové kupóny a slevové kódy do Emailkampane.cz

Emailkampane.cz slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3.97/5, 73 hlasování)
Pokračovat na www.emailkampane.cz/cs

Aktuální slevy a akce (duben 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Emailkampane.cz

Nakupování na Emailkampane.cz...

Chtěli byste, aby se Vaší firmě dařilo prodávat mnohem více zboží nebo služeb, které nabízíte? Určitě už jste slyšeli o tom, že jedním z nejlepších prodejních kanálů je email marketing. Ten ale nefunguje pro každého – musí se totiž udělat správně. A správně ho budete provozovat, pokud budete mít partnera, která e-mail marketingu rozumí. Jedním z takových partnerů, na které byste se měli přinejmenším podívat, patří emailkampane.cz.

Emailkampane slevové kupóny a slevové kódy

Na Emaikampane.cz si založíte účet zdarma. Ten Vám bude dostupný 24 hodin denně a 14 dní zdarma na vyzkoušení. Získáte také 15 000 emailů zdarma. Pro tvorbu svých e-mailů budete mít k dispozici hotové šablony, které pomocí drag&drop editoru sami upravíte podle svých představ. Samozřejmě je zde také možnost vložení vlastní HTML šablony, pokud ji máte připravenou. Personalisace je díky nástroji v emailkampane.cz snadnou záležitostí.

Do databáze můžete importovat své kontakty, které jste dlouho získávali. Přidat můžete také neomezené vlastní atributy kontaktů. Je možné kontakty třídit do pokročilých skupin pro ještě lepší cílení kampaní. Databáze je pravidelně zálohována.

Pro své kampaně můžete nastavit časový plán rozesílky, přidat nástroje google analytics pro sledování dopadu kampaní, zadat automatické notifikace e-mailem a uživatelsky nastavit odpovědní zprávy a zpětné dotazníky pro zjištění spokojenosti zákazníků s nákupem.

Sledovat můžete detailní on-line statistiky zdarma, exportovat statistiky do PDF pro tisk a také sledovat doručené e-maily a prokliky.

Po uplynutí 14 denní testovací licence budete vyzváni k výběru plánu a platbě paušálu. Cena se odvíjí podle počtu kontaktů v adresáři. Pokud navíc máte paušální účet a víte, že v dalším měsíci nebudete rozesílat žádnou kampaň, můžete si svůj účet zaparkovat a sbírat data z předchozích kampaní. Za parkování účtu platíte minimální měsíční částku a účet můžete kdykoliv znovu aktivovat.

Pokud Vám paušální platby nebudou vyhovovat, je zde také možnost vytvoření kreditového účtu. Kreditový účet se odvíjí od úspěšně odeslaného e-mailu. 1 kredit = 1 úspěšně odeslaný e-mail.

Přidejte se ke stovkám úspěšných firem, které emailkampane.cz využívají. Za zkoušku na 14 dní nic nedáte. Pokud Vám marketing prostřednictvím emaiklampane.cz bude vyhovovat jednoduše zaplatíte. Pokud ne – Váš účet bude zrušen a nevyplývají Vám z něho žádné povinnosti.

Chcete znát přesnou funkcionalitu systému? V sekci funkce se dozvíte každý drobný detail týkající se funkcionality tohoto systému včetně služeb navíc jako je Landing page, registrační microsite nebo vlastní trackovací domény či vlastního rozesílače.

Věříme, že díky emailkampane.cz dokážete výrazně zvýšit své zisky a dostat své podnikání na další úroveň.

Navštivte www.emailkampane.cz/cs

Jak uplatnit slevový kód na Emailkampane.cz?

Emailkampane.cz neposkytuje na své služby žádné slevy prostřednictvím slevových kódů. Všechny nabídky, které jsou Vám dostupné prostřednictvím našeho slevového portálu SlevovyKupon.net získáte automaticky po přechodu na emaiklampane.cz skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Pokud se situace změní a emailkampane.cz budou dostupné se slevou díky kódům, budeme Vás o této skutečnosti informovat zde včetně návodu na jejich použití.

Navštivte www.emailkampane.cz/cs

Vyzkoušejte Emailkampane zdarma

Seznámili jste se s výhodami emailkampane.cz ale stále nejste přesvědčeni o tom, že Vám pomůžou boostnout výkon Vašich prodejů a dalších ukazatelů? Nevadí, vyzkoušejte si to zdarma a bez závazků. Co musíte udělat jako první, je registrace. Zaregistrujte se a získejte 14 dní zdarma, během kterých můžete poslat 15 000 e-mailů a vyzkoušet sílu a jednoduchost e-mail kampaní. Pokud se Vám technika zalíbí a budete chtít pokračovat, vyjedete si ceník a vyberete si metodu, kterou chcete využívat. Na výběr je samozsřejmě předplatné nebo forma kreditu, kterou si nabijete aktivujete si za něj určitou část služby. Čím delší období paušálních služeb si zakoupíte, tím více můžete ušetřit. Předplatného se navíc bát nemusíte. Pokud máte paušální účet a víte, že príští měsíc nepotřebujete rozeslat žádnou kampaň, zaparkujte svůj účet a nechte systém sbírat data z předchozích kampaní zatímco vy odpočíváte. Po dobu zaparkování enrozesíláte kampaně a neplatíte měsíční paušální tarif, ale systém pracuje dál a sbírá data. Nebojte se proto dát si pauzu.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Emailkampane.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.