Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > E > Slevové kupóny a slevové kódy do Emclient.com

Emclient.com slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3.14/5, 28 hlasování)
Pokračovat na cz.emclient.com

Aktuální slevy a akce (duben 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Emclient.com

Nakupování na Emclient.com...

Máte už plné zuby webových rozhraní, které jsou nepřehledné, často plné reklamy a najít v nich je občas k vzteku? Pak možná potřebujete zvolit e-mailové klienta pro Windows, kterého si stáhnete k sobě do počítače. EMClient je všestranný e-mailový klient s moderním a intuitivním rozhraním. EM Client také nabízí kalendář, úkoly, kontakty a chat.

Emclient slevové kupóny a slevové kódy

EMClient je plně optimalizovaný klient, který funguje ve Windows ve verzích XP, Vista, 7, 8 a nyní nově také 10. EMClient podporuje všechny hlavní e-mailové služby včetně Gmailu, Exchange, iCloud, Outlook.com. Pokud aktuálně už e-mailové klienta používáte a chtěli byste přejít pod EMClient, pak vězte, že import z Vašeho stávajícího klienta je možný. Můžete jednoduše importovat Vaše data z ostatních klientů – MS Outlook, Outlook Express, Windows Mail, Windows Live Mail, Thunderbird, The Bat a dalších.

Pokud chcete používat EMClient na Vašem mobilním zařízení s Windows, pak není problém. EMClient plně podporuje dotyková zařízení, jako jsou dotykové notebooky, tablety i hybridní zařízení. Využívat můžete i oblíbená dotyková gesta. Vyhledávání v EMClientovi je rychlé a intuitivní. EMClient je také nejleépe vybavení emailový klient na trhu. Podporuje totiž všechny dostupné e-mailové technologie (POP3, SMTP, IMAP, EWS, AirSync).

Komunikace je zabezpečená na úrovni SSL/SLS a zprávy jsou zašifrované pomocí S/MIME. Máte k dispozici pokročilou správu emailových pravidel, konverzační pohled, automatickou opravu překlepů v celé aplikaci, využívat můžete zprávy jako hromadnou poštu a odložit odesílání. Integrovaný prohlížeč e-mailů využívá technologii Bing translator. Využívat můžete také oblíbené šablony, podpisy a rychlý text.

EMClient je v základní verzi k dispozici zcela zdarma. Vezre pro podnikatele má naví VIP podporu, neomezený počet účtů a také je nutné mít tuto verzi, pokud plánujete klienta komerčně využívat. Při prvním stažení dostanete automaticky PRO verzi. Po 30 dnech se pak můžete rozhodnout, zda chcete používat FREE verzi nebo PRO verzi.

EMClient není žádná amatérská aplikace. Jeho výhody už objevilo několik velkých firem jako je DPD, Toyota, McDonalds, Alimpex, HomeCredit, Würth, Brano Group, Bidvest, Juta nebo Allrisk.

Na stránkách si můžete prohlédnout reklamní video, které Vám bude prezentovat plnou funkcionalitu tohoto skvělého klienta. Naleznete zde také celou řadu návodů a tutoriálů, jak správně tohoto klienta využívat. Mimo 30 denní zkušební doby eMclienta máte také záruku 30 dní na vrácení peněz, poté co už jste za PRO verzi zaplatili.

EMClient je jednoduše skvělé řešení pro osobní použití i profesionální prostředí jakékoliv velikosti. Věříme, že budete se službami tohoto klienta spokojeni a že jej doporučíte i svým přátelům.

Navštivte cz.emclient.com

Jak uplatnit slevový kód na Emclient.com?

EMClient nenabízí v současné době žádné slevové kupóny ani akce. Jeho největší akcí je totiž fakt, že jej můžete využívat zcela zdarma.

Navštivte cz.emclient.com

eM Client versus konkurence

Přemýšlíte, který e-mailový klient je pro Vás ten nejlepší? Na trhu je jich celá řada, ale ze všech vystupují nejvíce - Microsoft Outlook, Windows Live Mail, Mozilla Thunderbird a Incredimail. A pak je tu samozřejmě eM Client. eM Client nazízí okamžité a rychlé vyhledávání, které umí pouze Mozilla ThunderBird. Dále pak najdete u eMClienta rychlý import všech dat, který není tolik ojedinělý. eMClient pak ale nabízí také kompletní synchronizaci s Gmail, kterou Vám v takové míře nabídne pouze Microsoft Outlook. Absolutní výhodou je pak přítomnost integrovaného komunikačního nástroje a také integrovaný chat, který nenabízí žádný z výše uvedených konkurentů. Pokud Vás zajímá přesná nabídka funkcionality klienta eMClient, navštivte eMClient.com a zjistěte si vše sami.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Emclient.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.