Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > E > Slevové kupóny a slevové kódy do Epoptavka.cz

Epoptavka.cz slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(2.77/5, 22 hlasování)
Pokračovat na www.epoptavka.cz

Aktuální slevy a akce (červenec 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Epoptavka.cz

Nakupování na Epoptavka.cz...

ePoptavka.cz v sobě spojuje požadavky poptávajících a nabídky dodavatelů zboží a služeb ze stovek oborů. Poptávajícím přinese tento systém časovou i finanční úsporu. Dodavatelům zase nabízí přes 12 tisíc nových obchodních příležitostní měsíčně.

Pokud poptáváte službu, můžete s epoptavka.cz ušetřit. Ušetřit můžete až desítky procent proti běžným cenám na trhu. Získáte také nabídky na míru od prověřených dodavatelů. Zadání poptávky je pro zákazníky zdarma. Uživatelé v průměru ušetří 30 % zběžné ceny. I vy můžete ušetřit, když si zde svou poptávku zadáte.

Epoptavka slevové kupóny a slevové kódy

Zadání poptávky po zboží či službách je velmi snadné. Stačí zdarma zadat poptávku. Ta bude rozeslána vhodným dodavatelům. Vy si pak vyberete z mnoha nabídek a ušetříte. Důležité je ovšem celou poptávku dobře popsat. Čím detailnější popis, tím větší šance, že se někdo chytne. Klíčový je nejen popis, ale také lokalita a termín – mnozí dodavatelé mají plné kalendáře a musí svou práci dobře plánovat. Využít můžete šablony na nejčastěji poptávané produkty, které jen drobně upravíte podle vašich požadavků.

Pokud jste dodavatel a zaregistrujete se na epoptavka.cz, neustále pro vás budou hledány nové obchodní příležitosti. Měsíčně za vás epoptavka.cz zprostředkuje kontakty k zakázkám za miliardy korun. Vybrané relevantní zakázky budou zasílány přímo na váš email. Služba je pro dodavatele dostupná za nízký roční poplatek, a to bez dalších provizí za jednotlivé realizované zakázky.

V roce 2014 bylo do systému vloženo 120 000 nových poptávek v hodnotě převyšující 10 miliard Kč. Průměrná hodnota jedné poptávky činila 86 100 Kč. Od epoptavka.cz dostanete pouze kvalitní poptávky. Každá poptávka je důkladně zkontrolována, ověřena a upravena. Až poté je rozeslána registrovaným dodavatelům. Na epoptavka.cz máte garanci získání zakázky. Pokud se zaregistrujete do systému získáte roční garanci spokojenosti. Pokud nezískáte pomocí služby zakázky, budou vám peníze vráceny zpět. 24 % dodavatelů získá díky službě v průběhu trvání služby více než 6 zakázek. 18 % dodavatelů získá 4 – 5 % zakázek, 36 % uživatelů získá 2 – 3 zakázky, 22 % dodavatelů získá alespoň 1 zakázku. 76 % stálých dodavatelů získá každý měsíc alespoň jednu zakázku.

Dodavatelům i poptávajícím je dostupná zákaznická podpora, která vyřeší vaše problémy. Centrum pomoci stojí vždy při vás. Obrátit se na něj můžete v případě nekorektního jednání jedné ze smluvních stran v rámci poptávkového řízení. Centrum pomoci zprostředkovává jednání stran sporu. Poskytuje také součinnost Policii České Republiky i právníkům. Zároveň epoptavka.cz zamezí přístup do systému nesolidním dodavatelům.

Věříme, že díky epoptávka.cz získá každý zákazník služby i produkty podle svých představa dodavatel zase tolik potřebné zakázky. Společně tu káru kapitalismu posuneme zase o kousek dál.

Navštivte www.epoptavka.cz

Jak uplatnit slevový kód na Epoptavka.cz?

Epoptavka.cz nenabízí možnost ušetřit na placeném členství formou slevových kódů. Veškeré nabídky, které jsou pro vás dostupné prostřednictvím našeho slevového portálu Slevovykupon.net získáte automaticky po přechodu do epoptavka.cz skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Navštivte www.epoptavka.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Epoptavka.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.