Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > F > Slevové kupóny a slevové kódy do Fayn.cz

Fayn.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(4.59/5, 116 hlasování)
Pokračovat na www.fayn.cz

Aktuální slevy a akce (červen 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Fayn.cz

Nakupování na Fayn.cz...

Jaké znáte formy volání? Mobilní ano? Pevnou linku ano? A že to je všechno? Ale to jste na omylu. Existuje ještě další populární forma volání, při které jsou Vám nabízeny identické služby nicméně za podstatně nízké ceny. Tomuto volání se říká VoIP a provozuje ho pro Vás například operátor Fayn.

Fayn slevové kupóny a slevové kódy

VoIP je volání přes internet, které je levné a kvalitní. Nepoznáte sice rozdíl v telefonování, co ale poznáte je rozhodně rozdíl v nákladech. Získáte číslo pevné linky, na které se Vám každý kdykoliv dovolá. Pro volání můžete využívat pevný telefon, ale jestli ho nechcete, tak stejně dobře můžete využívat mobilní telefon s daty nebo přes wi-fi nebo třeba notebook či tablet či pevný počítač ve Vašem obýváku – máte-li k němu správné zařízení (mikrofon a reproduktory).

VoIP používá hlasový přenos přes internet (Voice over Internet Protocol). Jde o moderní službu, kde jako zákazník obdržíte běžné telefonní číslo a můžete telefonovat do všech sítí s tou výhodou, že můžete využívat vícero zařízení k telefonování. Pro Vás v zásadě VoIP nic nemění – telefonovat můžete, jak jste zvyklí. Využívat můžete jako bonus ale výhody. VoIP je dostupný kdykoliv, kdy jste připojeni k internetu. Vybírat můžete z různých tarifů.

Služby u Fayn.cz můžete platit formou nabíjení kreditu nebo zpětně na fakturu. V obou případech zaplatíte pouze za to, co jste skutečně provolali nebo si objednali za balíčky. Tarify volání do běžných sítí jsou v zásadě stejné jako při využívání virtuální operátora FaynMobil.cz. vy ale máte možnost telefonovat o poznání levněji do dalších VoIP sítí po internetu. Tarify si prohlédněte v ceníku na stránkách operátora Fayn.

Do Fayn.cz sítě si můžete přenést i své stávající číslo tak, abyste nemuseli všem svým kontaktům sdělovat nějaké nové. Přenos stávajícího čísla nemusí znamenat žádné radikální změny ve vaší agendě.

Pokud chcete pořídit VoIP telefon, tablet nebo mobilní telefon či jiné zařízení za zvýhodněnou cenu, pak toho můžete docílit pomocí obchodu Fayn.cz který se jmenuje www.levnevolani.cz. Získání výhodného telefonu je podmíněno zakoupením kreditu, který následně můžete využívat libovolně dlouhou dobu. Výhodné zařízení můžete získat ať už jste nový zákazník nebo pokud jste už stávajícím zákazníkem Fayn.cz nebo Faynmobil.cz. Pokud si to budete přát u Fayn Vám nastaví mobilní telefon, zařízení nebo tablet tak abyste doma mohli pouze vybalit a začít zařízení používat.

Věříme, že Vám služby internetového hlasového volání od Fayn.cz budou vyhovovat a že je doporučíte i svým kamarádům a známým.

Navštivte www.fayn.cz

Jak uplatnit slevový kód na Fayn.cz?

Fayn.cz je telefonní operátor, který v současné době neposkytuje žádné výhody, kterých by se dalo dosáhnout za pomoci slevového kódu. Všechny nabídky, které vidíte na našem portálu jsou Vám dostupné okamžitě po přechodu na portál Fayn.cz prostřednictvím odkazů v našich kupónech. Pokud Fayn.cz zavede nějakou možnost využívání slevových kódů pak Vás o jejich použití budeme informovat zde.

Navštivte www.fayn.cz

Zařízení Fayn.cz

Mobilní i VoIP volání můžete provozovat v chytrém telefonu, tabletu a je skoro zadarmo. Vybrat si také můžete z dotovaných zařízení. Jak to funguje? K zařízení dostanete kredit v různých hodnotách až do výše pořizovací ceny přístroje. Tento kredit pak můžete libovolně dlouho spotřebovávat. Získáte tedy mobilní telefon, tablet nebo IP telefon a k němu za výhodnou cenu kredit. A to všechno můžete získat bez závazků. Nabídka těchto zařízení je určena primárně pro zákazníky, kteří platí kreditem a také pro uživatele standardních tarifů ve veřejné nabídce. Nabídka není určena uživatelům pobočkových ústředen a individuálních tarifů. Nabídku dotovaných zařízení, které můžete dostat ke svému tarifu Fayn.cz naleznete na levnevolani.cz.

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Fayn.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.