Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > F > Slevové kupóny a slevové kódy do Firmin.cz

Firmin.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(4/5, 79 hlasování)
Pokračovat na www.firmin.cz

Aktuální slevy a akce (březen 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Firmin.cz

Nakupování na Firmin.cz...

Založit a provozovat firmu není snadné. Pokud nemáte před tím, než se do toho vrhnete dostatečné znalosti snadno se stane, že Vám firma spolkne veškerý čas. Zkuste si ušetřit nervy, čas i peníze a využijte služeb Firmin.cz.

Firmin slevové kupóny a slevové kódy

Hlavní službou Firmin.cz je prodej již hotových společností. Jedná se o tzv. ready made společnosti a to je ideální způsob jak zahájit podnikání. Firmu získáte ihned – po převodu můžete jednat za Vaši novou společnost. Tyto firmy vznikají původně pouze za účelem dalšího prodeje – nikdy tedy nevyvíjely žádnou činnost a nemají žádné závazky ani pohledávky.

Koupit si můžete s. r. o. – tedy nejoblíbenější formu, kterou volí podnikatelé nejčastěji už proto, že může mít pouze jediného společníka a jednatele v jedné osobě. Základní kapitál už je složen předem a majetek firmy je oddělen od Vašeho osobního majetku. Zakoupit ale můžete také hotovou akciovku a. s.. Základní kapitál je rozvržen na akcie o určité jmenovité hodnotě. Vše je zařízeno a připraveno pro převádění na další osoby. unikátní společnost, kterou si můžete také zakoupit je pak Evropská společnost. Jede o akciovku, která je založená evropským právem. Společnost má nadnárodní charakter – zakladatelé musí být subjekty nejméně ze dvou členských států EU. Pokud si nevyberete z předpřipravených společností, může Vám být založena společnost podle Vašich představ. Založení společnosti na míru je ale jinou službou než nákup hotové společnosti.

Firmin.cz poskytne Vaší společnosti také sídlo. Vyhnete se tak kontrolám z finančního úřadu a ušetříte za pronájmy a administrativu spojenou s vlastní kanceláří. V nabídce jsou lukrativní adresy v Praze, které zajistí Vašim klientům i věřitelům spolehlivost Vaší firmy. Na těchto adresách Vám bude poskytnut kompletní servis jako je třeba výběr pošty atd.

Na stránkách Firmin.cz najdete ceník jednotlivých služeb od založení společnosti na míru, přes prodej hotové společnosti až k poskytnutí sídla pro Vaši společnost. Zaplatit si můžete také za změny v obchodním rejstříku bez notáře i s notářem. Těšit se můžete na akce a slevy – například některé prémiové služby zdarma ke standardním cenám v ceníku a podobně.

Firmin.cz Vám jednoduše usnadní podnikání v každém oboru. Nejvhodnější je využít Firmin.cz při založení podnikání. Později můžete všechny parametry firmy upravit a sídlo přesunout do vhodnějšího prostoru. Pro začínající podnikatele je ale služba ideální.

Věříme, že s Firmin.cz odstartuje Vaše podnikání zcela ideálním způsobem a že budete mít dostatek času také na další důležité záležitosti ve Vašem životě.

Navštivte www.firmin.cz

Jak uplatnit slevový kód na Firmin.cz?

Firmin.cz neposkytuje v současnosti žádné slevy prostřednictvím slevového kódu. Všechny nabídky, které jsou Vám k dispozici prostřednictvím našeho slevového portálu SlevovyKupon.net získáte automaticky po přechodu do Firmin.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Pokud se situace změní a portál Firmin.cz začne nabízet slevy prostřednictvím slevových kódů, které bude možné uplatnit při objednávce služeb, budeme Vás o tomto faktu informovat zde včetně přesného návodu na použití těchto kódů.

Navštivte www.firmin.cz

Koupě Ready made společnosti na Firmin

Nechcete dlouho čekat? Potřebujete založit společnost okamžitě? Kupě takzvané ready made společnosti je na trhu zavedena již řadu let. Důvody pro její koupi jsou především : rychlost - spolůečnost už je zapsaná v obchodním rejstříku a má splacený základní kapitál obvykle v hodnotě 200 000 Kč. Není třeba obíhat žádné úřady a stačí jedna návštěva - lze to ale také na dálku. Díky koupi ready made společnosti nehrozí, že Vás obchodní rejstřík nezapíše například kvůli názvu. Cena v ceníku za tuto službu, která se již nebude zvyšovat zahrnuje převod 100 % podílu, ověření podpisů a listin, změnu sídla na jednou adresu v Praze, registraci k dani z příjmu, ohlášení volných živností včetně správních poplatků a návrh na zápis změn do OR včetně kolků.

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Firmin.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.