Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > G > Gointernet.cz slevový kupón

Gointernet.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(4.4/5, 104 hlasování)
Pokračovat na www.gointernet.cz

Aktuální slevy a akce - srpen 2022Více o Gointernet.cz

Nakupování na Gointernet.cz...

GoInternet je ADSL a VDSL internet. Obojí je vedeno skrze telefonní rozvody, které jsou nezávislé na počasí, počtu připojení v domě. To má značkou výhodu. Pokud jste připojeni přes vlastní AP, tak asi víte, že připojení je velmi závislé na počasí. Pokaždé když zuří bouřka, sněží nebo hutě prší či fouká vítr se Vaše připojení zpomaluje, PING ve hře sahá do závratných výšin a vy se nemůžete ani podívat, kolik vyhrál Váš tým v zápase proti Spartě.GoInternet nabízí 3 tarify. Pokud nepotřebujete nic víc, než sledovat videa v mizerné kvalitě, skypovat nebo hrát on-line hry, bude Vám stačit připojení 8 Mb/s vedené skrze ADSL připojení. Za několik málo kurn měsíčně ale už můžete získat připojení 20Mb/s vedené skze VDSL připojení. Na tom už si můžete užívat HD Video a také nahrávat větší objemy dát zpátky do internetu. Praví fajnšmekři ale připlatí ještě trošku více a zaplatí si 40 Mb/s skrze VDSL. To garantuje už i vysoké rychlosti při stahování velkých souborů.

Jak si GoInternet.cz zařídit? Zařízení je velmi jednoduché. Stačí si ověřit, zda je u Vás GoInternet dostupný a odeslat krátkou objednávku. Bude za Vámi poslán technik, doručí Vám nastavený modem a do několika dnů můžete začít surfovat.

Smlouva GoInternet je uzavřena na dobu neurčitou s měsíční výpovědní lhůtou. Je tedy bez závazku a můžete jí snadno vypovědět prakticky kdykoliv. Pokud chcete přejít od jiného poskytovatele, je třeba abyste zavolali na zákaznický servis, kde se Vám budou snažit co nejrychleji vyhovět.

Za připojení ke GoInternetu je třeba platit zálohově. Každý měsíc Vám bude zaslán zálohový list, jehož zaplacením si připojení přeplatíte na následující období.

Se zřízením GoInternetu mohou být spojeny poplatky. Jedním z nich je poplatek za přechod od jiného DSL poskytovatele a další poplatek je 1 250 Kč za zřízení nové DSL přípojky. Ten může být nižší, pokud jste stálým zákazníkem sítě GoMobil.

Svůj účet a platby si můžete hravě řídit pomocí samoobsluhy pro zákazníky. A to jsou asi všechny informace, které potřebujete vědět. Za cenu, kterou po Vás GoInternet požaduje získáte stabilitu, rychlost, nízkou cenu a skvělý zákaznický servis.

Věříme, že Vám připojení od GoInternet.cz bude vyhovovat a že ho poté doporučíte také svým kamarádům a známým, kteří trpí potížemi s připojením k internetu.

Navštivte www.gointernet.cz

Jak uplatnit slevový kód na Gointernet.cz?

GoInternet.cz neposkytuje v současnosti žádné slevy ani výhody prostřednictvím slevových kódů. Všechny nabídky v kupónech, které jsou Vám dostupné prostřednictvím slevového portálu SlevovyKupon.net získáte automaticky po přechodu do GoInternet.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Pokud se situace změní a GoInternet začne poskytovat výhody prostřednictvím slevových kódů, budeme Vás o této skutečnosti informovat přímo zde včetně podrobného návodu pro uplatnění takového kódu.

Navštivte www.gointernet.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Gointernet.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.