Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > I > Inpage.cz slevový kupón, Inpage.cz slevový kód

Inpage.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(4.38/5, 81 hlasování)
Pokračovat na www.inpage.cz

Aktuální slevy a akce - prosinec 2021Více o Inpage.cz

Nakupování na Inpage.cz...

Neumíte programovat a nemáte ani ponětí o tom, jak vypadá HTML kód, PHP, JavaScript a další věci, které slýcháte od ajťáků? Nevadí! Svojí webovou stránku si můžete vytvořit i tak a to snadno, jednoduše a během několika minut. Jednoduše zajděte na InPage.cz a tam už se o Vás postarají. InPage.cz provozuje společnost ZONER, kterou znáte možná z vývoje skvělého grafického nástroje.Webové stránky nebo e-shop si dokážete vytvořit sami bez znalosti programování. Jednoduše nastrkáte požadované prvky v interaktivní aplikaci tam, kde je chcete, zvolíte vzhled ze šablon a Vše popíšete vlastními texty. Jednoduchý průvodce Vás provede tvořením struktury a vzhledu stránky či e-shopu. K dispozici máte celou řadu hotových barevných grafických šablon pro různé obory a účely. Při samotné tvorbě stránky můžete využít zdarma knihu inPage, nápovědu, blog, návody i zákaznickou podporu která funguje nepřetržitě.

Pokud se věnujete svému podnikání a nemáte čas nebo náladu dělat si stránku sami, nechte to na zaměstnancích InPage. Za rozumnou cenu vytvoří stránku dle Vašich požadavků a přání. S InPage zvládnete vytvořit nejen webovou prezentaci ale také jednoduchý internetový obchod – za několik minut tak můžete začít nabízet svoje zboží na internetu. Se službou InPage získáte web nebo e-shop na profesionální úrovni za zlomek nákladů než při pořízení jakoukoliv jinou cestou.

Práci s InPage si můžete vyzkoušet okamžitě zdarma. Přejděte do ceníku a vyzkoušejte si demo. Dále pak máte možnost si zvolit z programů start, standard a premium. K posledním dvěma dostanete registraci domény zdarma. Nabídka hostování se liší prostorem, množstvím podstránek, a například pro e-shop, pokud chcete prodávat více než 20 položek budete muset zvolit variantu nejlepší. Jediná varianta premium má hodnoty jako počet rubrik, počet článků, počet kategorií e-shopu, počet produktů e-shopu zcela neomezené. Parametry jednotlivých řešení si můžete sami projít v přehledném ceníku.

Mezi dalšími doplňkovými službami najdete například SEO konzultaci a registraci do internetových katalogů a vyhledávačů, optimalizaci obsahu a doporučení pro vyhledávače, vytvoření individuálního motivu stránek, doplnění grafického textu či loga do vybraného motivu, úpravu dodaného loga pro zvolenou šablonu nebo naplnění a nastavení e-shopu.

Věříme, že se stránkami nebo obchodem od InPage.cz budete spokojeni, povede se Vám nastartovat nebo zlepšit Vaše podnikání a že InPage.cz doporučíte také svým kolegům a známým.

Navštivte www.inpage.cz

Jak uplatnit slevový kód na Inpage.cz?

1) Vyberte si v ceníku řešení

2) Zkontrolujte dostupnost vybrané domény

3) Vyplňte své fakturační údaje. Pod políčkem pro E-mail a telefon naleznete políčko, které se jmenuje Voucher. Kód sem vložte. Pokud je platný, bude cena vašich služeb náležitě snížena ve shrnutí objednávky.4) Dokončete objednávku

Navštivte www.inpage.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Inpage.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.