Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > L > Lives.cz slevový kupón, Lives.cz slevový kód

Lives.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(4.29/5, 95 hlasování)
Pokračovat na www.lives.cz

Aktuální slevy a akce - prosinec 2021Více o Lives.cz

Nakupování na Lives.cz...

Lives.cz Vám nabízí skvělé webhostingové služby na nízké ceny. Těšit se můžete na skvělý up-time a výborný zákaznický servis.Základní hostingový tarif Lives.cz je nastavený tak, aby vyhovoval všem požadavkům moderního webu. Základní prostor pro své soubory dostanete o velikosti 2 GB. Pokud náhodou budete potřebovat více, stačí jen říci a můžete si připlatit dostatečný prostor. S Webhostingem zvládnete nejen vlastní HTML stránky ale i interaktivní weby a aplikace s podporou PHP a MySQL databáze. Samozřejmostí je pak přístup přes FTP, neomezené množství e-mailů na své vlastní doméně atd. Webhosting Lives.cz podporuje také opensourcové systémy jako je Drupal, PrestaShop, Wordpress, Joomla a další. Samozřejmostí je u Lives.cz i denní zálohování, statistiky Vašeho webu, editace DNS záznamů, neomezený počet subdomén a také nastavitelné parametry v online administraci.

Webhosting je věc jedna. Dokázat na něj umístit webové stránky je ale věc druhá. Pokud chcete vytvořit webové stránky, pak jste si zvolili ten správný webhosting. Lives.cz má zkušenosti s tvorbou malých webových stránek i velkých internetových projektů a e-shopů. Lives.cz Vám vytvoří moderní stránky, které budou dobře optimalizované jak pro počítače, tak pro mobilní zařízení v podobě telefonů a tabletů. Důraz je kladen na snadnou použitelnost stránek a na získání internetových zákazníků.

Na základě Vašeho rozpočtu a požadavků bude vytvořena strategie pro tvorbu Vaší webové stránky. Nejedná se o žádný automatický systém, kterým byste si stránku tvořili sami. Jedná se o profesionální webové stránky, které budou zaměřeny na funkčnost a efektivitu. Těšit se můžete například na optimalizaci pro SEO. Stránky je možné na základě Vaší pozdější žádosti dále optimalizovat, nastavit PPC kampaně, spravovat je a měřit konverze. S cenou webu se většinou vejdete do 20 000 Kč za firemní prezentaci o několika stránkách. Vše pro Vás bude nastaveno na publikačním systému Drupal, abyste měli možnost si sami editovat a přidávat další texty.

Nejjednodušším způsobem, jak získat webové stránky od Lives.cz je zaslat poptávku, ve který popíšete důkladně kdo jste, čím se zabýváte a k čemu chcete své webové stránky využívat.

Věříme, že budete se službami skvělého webhostingu Lives.cz spokojeni a že i stránky, budou vytvořeni k Vaší největší spokojenosti.

Navštivte www.lives.cz

Jak uplatnit slevový kód na Lives.cz?

Hosting Lives.cz v současné době neposkytuje žádné výhody a slevy prostřednictvím slevových kódů. Všechny nabídky dostupné v kupónech na slevovém portálu SlevovyKupon.net jsou Vám automaticky dostupné po přechodu do portálu Lives.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Pokud se situace změní a hosting Lives.cz začne nabízet výhody prostřednictvím slevových kódů, budeme Vás o této skutečnosti informovat přímo zde, včetně podrobného návodu na uplatnění takového kódu.

Navštivte www.lives.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Lives.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.