Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > M > Mydreams.cz slevový kupón, Mydreams.cz slevový kód

Mydreams.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(4.57/5, 60 hlasování)
Pokračovat na www.mydreams.cz

Aktuální slevy a akce - prosinec 2021Více o Mydreams.cz

Nakupování na Mydreams.cz...

Když se zkušení odborníci z oboru sejdou a založí VPS servery, které poskytují zákazníkům pro provoz webových projektů vznikne skvělý VPS a Cloud hosting s nejlepšími službami ve své kategorii. VPS servery a speciální serverhostingová řešení od MyDreams.cz jsou nadstandardní kategorií v oblasti poskytování hostingu.MyDreams.cz se zaměřuje na poskytování kvalitních VPS serverů na úplné virtualizaci na KVM.

V kategorii hostingu nabízí MyDerams.cz standardní 10 GB webhosting, který bude vyhovovat naprosté většině PHP aplikací a webů. Je plně kompatibilní s CMS, Joomla, WordPress, Drupal, PHPbb, SMF, vBulletin a dalšími. Jedná se o vysoce stabilní hostingové řešení zabezpečené skrze nástavbu PHP. Traffic do Čech i zahraničí je zcela bez omezení. Variantou je i multihosting, který slouží pro až 10 samostatných webů s neomezenými webovými aliasy.

K dispozici jsou také speciální varianty těchto hostingů například JoomlaHosing, který je nastaven pro plnou kompatibilitu s Joomla 3.x. Pro provozování elektronického obchodu Prestashop 1.6 tu také naleznete speciálně nastavený hosting, který podporuje všechny funkce tohoto obchodu. Speciální hosting je také připraven pod názvem Adult Hosting. Ten je přizpůsoben na provoz běžných porno stránek, sexshopů a menších erotických seznamek nebo diskusních fór s vyšší náročností na server co se týče bezpečnosti.

Zakoupit můžete také služby VPS serveru FULL s plnou správou. Toto řešení zajišťuje plnohodnotné virtualizační prostředí pro Vaše projekty. VPS server je určený pro každého, komu klasický webhosting výkonově nedostačuje nebo potřebuje speciální nastavení serveru.

Nechybí ani možnost pronájmu zcela dedikovaného serveru. Dedikovaný server je fyzický server, který je pronajatý pouze jednomu klientovi a jeho webovým aplikacím. Dedikovaný server využijí především ti, kteří provozují rozsáhlé projekty s obrovskými databázemi a nutností velkého výkonu. V ceně je pronájem serveru a garance dostupnosti služeb včetně skvělého zákaznického servisu. O umístění serveru a možnost připojení na záložní zdroje si pak můžete přečíst přímo na MyDreams.cz.

Mezi další služby, kromě webhostingu, serverhostingu a speciálních hostingů, patří Iaas, PaaS a AssS – jedná se o cloudová řešení, které mají své specifické použití. Dále si můžete nechat vytvořit profesionální web, zakoupit SSL certifikát, zakoupit doménu a spravovat ji, nechat si pomoci s SEO online marketingem, zajistit firemní infrastrukturu a další věci.

Jak vidíte, hosting MyDreams.cz je opravdu pokročilým poskytovatelem komplexních služeb. Těšit se také můžete na špičkovou zákaznickou podporu 24 hodin denně.

Věříme, že Vám budou služby tohoto profesionálního hostingu vyhovovat a že už nebudete nikdy chtít mít své služby provozovány nikde jinde.

Navštivte www.mydreams.cz

Jak uplatnit slevový kód na Mydreams.cz?

1) Vyberte si službu, kterou chcete zakoupit a potvrďte kliknutím na tlačítko „zakoupit“

2) Vyplňte své osobní údaje nebo se přihlaste do již existujícího profilu na hostingu

3) Ve třetí záložce „platba“ kde vybíráte typ placení naleznete políčko „Vložte kupón“. Kód sem vložte a pokračujte na další stranu – pokud je kód platný bude ve shrnutí vidět sleva z celkové ceny objednávky4) Dokončete objednávku

Navštivte www.mydreams.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Mydreams.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.