Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > N > Slevové kupóny a slevové kódy do Nethost.cz

Nethost.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(2.58/5, 33 hlasování)
Pokračovat na www.nethost.cz

Aktuální slevy a akce (červen 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Nethost.cz

Nakupování na Nethost.cz...

Nethost.cz je hostingový poskytovatel provozovaný společností NETHOST s. r. o.. Tato firma je předním dodavatelem hostingu, serverhostingu, správy serverů a registrací domén v České republice. Nethost.cz vlastní špičkové technologické zázemí a inovativní vývoj pak umožnuje společnosti individuální přístup k zákazníkům. Nabízena je vysoká kvalita poskytovaných služeb s možností individuálních úprav podle požadavků klienta. NETHOST s. r. o. Díky nezbytné garanci a kvalitě poskytovaných služeb, své služby dodává firmám v rámci celého Evropského trhu. Cílem je spokojený zákazník, kterí díky službám může dál rozvíjet své podnikání a nabízet tak další služby široké veřejnosti. Firma má více než 20 let zkušeností na trhu, vlastní více než 500 fyzických serverů, 2000 běžících systémů, 65 000 registrovaných domén a více než 300 000 webhostingů v provozu.

Nethost slevové kupóny a slevové kódy

Nethost.cz si za cíl vybral rozvíjení technologií a služeb, které zvyšují standardy v tomto segmentu podnikání. Nethost.cz přináší zákazníkům vyšší podnikovou hodnotu a celkově usnadňuje zákazníkům život. Obecně se společnost snaží zasazovat o to, aby podnikání a kvalita IT služeb v České republice byla na vysoké úrovni, klade důraz na etiku podnikání, vliv na životní prostředí a pracovní prostředí zaměstnanců. Nethost.cz přispěje svým dílem k odpovědnosti ke kvalitě života v České republice.

Základním produktem nethost.cz je hosting. Ten je nabízen ve třech variantách od základní levné verze za 29 Kč měsíčně, přes střčední variantu na rychlých SSD discích až po vlexi VPS Basic variantu, která nabídne 50 GB na zálohy v rychlém SSD prostředí. Dále jsou to VPS servery, Managed servery, hosting aplikací, IP telefonie, SMS brána, Viwfix, privátní cloud, sponge S3 a zálohování PDS. Pokud jste firma a hledáte individuální řešení, jsou tu také cloud orchestrace, escrow pro domény, virtualizace, dohledové centrum, DDDoS ochrana a mazání médií.

Služby budou automaticky aktivovány po přijetí platby. Platit můžete převodem z účtu nebo pomocí QR kódu, kdy nemusíte vyplňovat ani formulář pro úhradu. Pokud budete mít ohledně služeb nebo platby jakékoliv dotazy, neváhejte kontaktovat zákaznické centrum nethost.cz, které vám stejně tak pomůže rádo s migrací služeb od jiného poskytovatele případně převodem domény pod svojí správu.

Věříme, že budete se službami hostingu nethost.cz spokojeni. Přejeme vám příjemný nákup služeb. Nezapomeňte, že při každé objednávce služeb na nethost.cz můžete ušetřit, pokud před odesláním své objednávky navštívíte stránky našehos levového portálu slevovykupon.net. Ušetřit můžete až desítky procent ze svých objednávek.

Navštivte www.nethost.cz

Jak uplatnit slevový kód na Nethost.cz?

Pro vložení kódu zvolte službu a nastavte v prvním kroku její parametry. V druhém kroku najdete pod výpisem služeb políčko „Promo kód“. Pokud kód vložíte do tohoto pole a kliknete na tlačítko vložit, bude cena automaticky snížena za předpokladu, že kód je funkční.

Nethost slevové kupóny a slevové kódy

Navštivte www.nethost.cz

DDoS testing od nethost.cz

Nethost.cz pomocí vlastních nástrojů pro generování validního a nevalidního provozu dokáže otestovat účinnost a výkon vaší bezpečnostní ochrany proti útokům typu DDoS. Testy mohou probíhat jak v testovací síti nebo se svolením zákazníka i v reálném prostředí. Pro tyto testy je využíváno i vlastních výkonných generátorů provozu. Testovací platforma vám umožní bezpečnostní simulace během prováděného zatěžovacího testování. A to současně s měřením dopadů na kvalitu a latenci cílových systémů nebo sítí. Testovací platforma je sestavena jak z komoditního HW, tak ze systému postavených na x86 platformách AMD i Intel. V případě, že máte zájem o test výkonu a účinnosti vaší bezpečnostní ochrany, stačí kontaktovat z nethost.cz prostřednictvím formuláře na webu nethost.cz/ddos-testing. Přejeme příjemný nákup hostingových i jiných řešení.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Nethost.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.