Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > R > Registratorka.cz slevový kupón - srpen 2020

Registratorka.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.registratorka.cz

Aktuální slevy a akce - srpen 2020


Doporučené nabídky

Více o Registratorka.cz

Nakupování na Registratorka.cz...

Máte problém se získáním zákazníků nebo unikátních návštěvníků Vašich stránek? Pak možná potřebujete pomoci prostřednictvím registrace do katalogů od Registratorka.cz. Registratorka.cz zajišťuje profesionální ruční registrace do nejvýznamnějších českých i zahraničních katalogů. Vy tak můžete za nízký poplatek mnohonásobně zvýšit návštěvnost svých stránek a zlepšit si pozice ve všech vyhledávačích.Registrace internetových katalogů pro vyhledávače je jedním ze základních principů SEO (optimalizace pro vyhledávače). Registrací do katalogu získáte mnoho významných zpětných odkazů, což ve výsledku povede ke zvýšení návštěvnosti.

Registratorka.cz má k dispozici zkušenosti, které Vám pomohou dostat se do těch katalogů, které opravdu hrají nějakou roli. Registrátorka pro Vás registruje kvalitně – návrh titulku a popisku získáte zdarma, budete registrováni do ověřených katalogů, registrátorka má kvalitní reference, můžete se těšit na množstevní slevy, seznam katalogů, kde jste registrováni dostanete k dispozici.

Za službu registrace zaplatíte až bude registrace hotová – bude Vám zaslána faktura. Pouze u větších objednávek je platba vyžadována předem. Záznamy ve většině katalogů nejsou dostupné ihned – podléhají schválení administrátory. Vy tak můžete v závislosti na množství webů čekat na zveřejnění 1–4 týdny.

Objednat si můžete registrace pro: České obecné katalogy, České e-shop katalogy, Slovenské katalogy, Anglické katalogy, německé katalogy, Španělské katalogy, Maďarské katalogy, Polské katalogy a Ruské katalogy. Ceny se liší podle katalogu.

Pokud potřebujete další služby jako optimalizaci pro vyhledávače, linkbuilding nebo i tvorbu webových stránek pak můžete navštívit partnerské weby registrátorky přes odkazy dole v sekci „doporučujeme“.

Pokud Vás zajímá, kterým firmám pomohla Registratorka.cz se dostat na vrchol vyhledávačů pak si můžete projít sekci reference. Zde se dozvíte, že Registratorka.cz pomohla webům jako jsou Zlaté stránky, Časopis dTest, Citibank, AAA Dodavatel a spoustě dalších.

Platba probíhá vždy formou faktury. Pokud budete potřebovat poradit, kontaktujte zákaznický servis v sekci kontakt.

Věříme, že Registratorka.cz Vám pomůže zvýšit návštěvnost na Vašem webu či obchodě a doufáme, že se Vaše podnikání rozjede, jak si představujete.

Navštivte www.registratorka.cz

Jak uplatnit slevový kód na Registratorka.cz?

1) Vyberte si katalog, do kterého přejete registrovat případně přidejte žádost o screenshoty jednotlivých registračních formulářů. Vpravo nahoře vidíte cenu, kterou zaplatíte za vybrané registrace

2) Pod touto konečnou cenou spatříte políčko pro vložení slevového kódu nadepsané „Vložte slevový kód“. Kód vložte a jeho platnost ověřte pomocí tlačítka použít. Pokud je kód platný, bude sleva odečtena od celkové ceny objednávky3) Dokončete objednávky

Navštivte www.registratorka.cz

Skončené nabídky

Registrace do ověřených katalogů na Registratorka.cz (do 31.12.2017)

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Registratorka.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.