Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > S > Smartlook.com slevový kupón - srpen 2020
Smartlook.com

Smartlook.com slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.smartlook.com/cs

Aktuální slevy a akce - srpen 2020

Více o Smartlook.com

Nakupování na Smartlook.com...

Smartlook.cz slibuje jediné – že natočí co všechno dělají návštěvníci na Vašem webu. Smatlook je totiž jednoduchý nástroj, který nahraje obrazovky reálných uživatelů na webech. Můžeš tak vidět, kde návštěvníci kliknuli myší, co vyplnili do formulářů, kde tráví většinu svého času a jakým způsobem prochází každou stránku.Proč je to důležité? Zjistíte tak, co všechno na Vašem webu možné nefunguje. Smartlook pomáhá identifikovat 3 klíčové prvky na Vašich internetových stránkách – odhalí problémy s používání webu, řekne proč návštěvníci z webu odcházejí a také ukáže, co přesvědčilo zákazníky k nákupu.
Smartlook je možné použít na jakékoliv webové stránce. Podívejte se na tutoriály, jak ho snadno vyzkoušet na těch nejznámějších platformách.

Smartlook.cz používají některé významné weby. Přímo na Smartlook.com se můžete podívat na některé z nich. Přečtěte si například, jak pomohl Smartlook.com portálu Skrz.cz odhalit 15 chyb na webu:
Co tě přimělo začít používat Smartlook?

Ve firmě nejdříve převažovala nedůvěra a názor, že se Smartlook nemůže vyrovnat uživatelskému testování. Po pár videích se postoj úplně změnil. Ukázalo se, že kvantita může přinést ve výsledku prakticky to samé, jako kdyby uživatel přišel na testování osobně.

V čem ti Smartlook nejvíce pomáhá?

Sledovali jsme přihlašování uživatele, kterému vyskakoval divný error. Poslal jsem video programátorům, ať zjistí, kde je chyba... a najednou, vyřešeno! Problém odstraněn za 10 minut od poslání videa. Normálně bychom museli psát issue a obtížně by se to simulovalo. V dalších videích jsme sledovali, jak uživatelé vyhledávají na webu a jestli dostávají relevantní výsledky. Tohle je mnohem víc, než pouhé sledování statistik. Taky jsme objevili, že v určitou chvíli nejde vložit recenze na slevu a potvrdilo se, že většina lidí nezavírá všechny možné vyskakující hlášky, typicky cookies hlášku nebo hlášku „přidejte se k nám na FB“ a nechají ji trčet někde v rohu stránky.

Využíváš Smartlook i pro zlepšení marketingu webu?

Ano, měli jsme tu spory v PPC kampaních o tom, jestli vybrané kampaně mají přínos pro uživatele. Teď mám podklad, který pošlu naší PPC specialistce, ať se podívá, co se děje, když odvede uživatele z PPC na nerelevantní stránku. Našel jsem toho víc, ale některé věci jsou interní. Je to spíše podklad pro další diskuzi nebo navázání na diskuze o tom, co vlastně lidi na webu dělají a chtějí.

Jaké jsou podle tebe největší výhody Smartlooku?

Když to zestručním, tak to, že můžete sledovat, jak se chovají lidé chodící z reklam. Může to být skvělý nástroj na testování nové funkcionality nebo na hledání chyb. Když vidíme, jak uživatelé používají náš web, tak jsme z toho často docela překvapení.

Jak se chystáš Smartlook používat do budoucna?

Když uživatel použije nějakou novou sledovanou funkci, otagujeme si ho přes Smartlook API. Budu pak hledat všechny lidi, kteří si například na slevu dali srdíčko a budu se dívat, jak s tím nástrojem pracují. Taky chci vyladit registraci a sledovat, jak se tam lidi ztrácejí. Pro e-shop to je skvělý nástroj. Mít možnost pozorovat, jak uživatel dělá objednávku, jestli je všechno jasný, jak to proklikává, jestli se vrací tam a zpátky apod. Dá se v tom vymyslet spousta věcí, ale hlavně potřebuji mít teď ještě čas na procházení dalších nahrávek.


Zdroj Smartlook.com
I vy můžete mít svůj účet na smartlook a odhalit tak problémy na svém e-shopu nebo webu. Věříme, že Vám smartlook.cz ve Vašem podnikání rozhodně pomůže.

Navštivte www.smartlook.com/cs

Jak uplatnit slevový kód na Smartlook.com?

I vy si můžete svůj účet zřídit snadno a rychle. Stačí zadat svůj e-mail a heslo nebo použít facebookový účet. Začít můžete zdarma.

Navštivte www.smartlook.com/cs

Skončené nabídky

Nejjednodušší nahrávání návštěvníků (do 6.9.2017)

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Smartlook.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.