Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Hlavní strana > S > Subreg.cz slevový kupón - červenec 2018
Subreg.cz

Subreg.cz slevový kupón

Zobrazení:


Více o Subreg.cz

Nakupování na Subreg.cz...

Chcete rychle a levně zakoupit doménu nebo SSL certifikát od ověřeného prodejce? Nehledejte dále a využijte služby portálu Subreg.cz. Portál je provozovaný společností Gransy, což je dynamická česká firma, která ovšem působí také v zahraničí. V nabídce mají širokou nabídku světových domén. Zároveň jsou také prvním a jediným akreditovaným ICANN registrátorem v České republice.Pravděpodobně právě akreditace ICANN je to, co Subreg vyvyšuje nad ostatní. Počet koncovek, které je možné přes Subreg.cz registrovat se pomalu blíží k hranici 1000. Protože se očekává správa domén statisíce domén, je kladen vysoký důraz na automatizaci – což společnosti ale i koncovým zákazníkům značně usnadní administraci domén. Na API se neustále pracuje tak, aby bylo možné vyhovět potřebám všech zákazníků. Portfolio služeb doplňují webhostingové projekty a také nabídka SSL certifikátů pro zvýšení vaší bezpečnosti. Pro seznam poskytovaných doménových koncovek navštivte stránky Subreg a prohlédněte si nejširší nabídku v České republice.

V oblasti SSL certifikátů nabízí Subreg certifikáty od nejznámějších certifikačních autorit jako je Symnatec, Thawte, GeoTrust a RapidSSL. O výhodách jednotlivých certifikátů se můžete dočíst na webu Subreg.cz. Stejně tak, pokud nevíte co SSL je a jak funguje, je nejvyšší čas se prostřednictvím Subreg.cz vzdělat a případně zabezpečit své podnikání nebo soukromé aktivity.

Mimo standardní služby, zajišťuje Subreg také specifické služby jako je registrátorský panel nebo provoz vlastního doménového registru. Můžete tak získat napojení na světové dodavatele domén, napojení na vlastní akreditaci gTLD, ccTLD, webové rozhraní pro správu domén, neomezené možnosti správy domén podle akreditace, Whois a DNS služby, Vlastní registr domén, Instalaci a správu FRED Registry a také vlastní webové rozhraní pro FRED Registry – ARCHON panel.

Pracovníci zákaznické podpory jsou připraveni odpovídat na všetečné dotazy ohledně poskytovaných služeb. Preferovaným způsobem placení na Subreg.cz je nabití kreditu na účet a jeho postupné utrácení za poskytování služby. Nabití účtu pak můžete provést prostřednictvím kreditní karty, bankovního převodu, služby PayPal, portálů Moneybookers a Webmony. Platit můžete také prostřednictvím internetové kryptoměny Bitcoin.


Navštivte www.subreg.czJak uplatnit slevový kód na Subreg.cz?

Pro registraci domény sledujte následující kroky:

1) Na titulní straně napište požadovaný název, který si přejete registrovat (můžete již s koncovkou anebo bez ní)2) Ze seznamu nabízených domén dostupných pro daný název, vyberte tu, kterou preferujete. U každé je uvedena cena.3) Vyplňte své osobní údaje pro potřeby registrace a fakturace.

4) Potvrďte podmínky

5) Na poslední straně bude shrnuta Vaše objednávka a také je nutné vybrat typ platby. Poté již klepněte na „dokončit“ a Vaše doména je registrována.


Navštivte www.subreg.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Change Country

List of popular country versions of this portal...

We are active in more than 200 countries...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Subreg.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.