Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > T > Slevové kupóny a slevové kódy do Teahousetransport.com

Teahousetransport.com slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(2.55/5, 20 hlasování)

Aktuální slevy a akce (červen 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Teahousetransport.com

Nakupování na Teahousetransport.com...

Teahousetransport jsou různí lidé, žijící na 16 místech světa a mluví 17 jazyky. A vy díky tomu můžete využívat revoluční službu, která je rychlá při přepravě zásilek a nabízí ďábelsky nízké ceny. Po sedmi letech svého provozu vidí, že o službu je zájem a proto roste firma přímo raketovým tempem.

Teahousetransport slevové kupóny a slevové kódy

Teahousetransport.com vám zajistí velmi levnou přepravu z jakéhokoliv místa na světě kamkoliv potřebujete. Nezáleží na tom, zda jste nadnárodní korporace nebo jednotlivec u sebe doma. Ať už řešíte jeden malý balíček nebo potřebujete rozeslat celý sklad, jsou tu pro vás. A nabízí vám služby spolehlivých partnerů jako DHL, TNT, FedEx, UPS nebo GeoPost.

Teahousetransport.com je výrazně levnější než konkurence a má také osobnější servis. Vše řeší v malém a pružném týmu 16 zaměstnanců. Překvapí vás nejen cenou, ale také skvělým zákaznickým servisem, kde budete mluvit s reálnými lidmi, na které budete mít vždy telefon, Skype a e-mail. Na rozdíl od řady jiných přepravců můžete opravdu zasílat balíky kamkoliv a odkudkoliv. Třeba z Japonska do Mali.

Jako soukromý zákazník jednotlivec můžete kromě zasílání běžných zásilek využívat třeba nákupy zboží od vaší milované značky v cizině prostřednictvím virtuálních adres. Klidně vás také přestěhují, když si věci zabalíte do krabic. Poslat „poštou“ můžete také zavazadlo a ušetřit tak ceny, které si letecké společnosti účtují za zavazadla v nákladovém prostoru. Studenti navíc na teahousetransport.com nakupují výhradně se slevou.

Pokud jste živnostníkem a vlastníte e-shop, pak můžete využívat hromadného sběru balíků a rozesílání na trh 7 miliard lidí po celém světě. Pokud pak nakupujete pro svůj byznys produkty v cizině, s teahousetransport se dostanete na nižší ceny poštovného, než vám nabízí prodejce při zaslání k vám do firmy. Zakládáte start-up? Před vaší garáží vám klidně vyzvednou balíky. Napište jim o svém start-upu a oni se s vámi dohodnou na budoucí spolupráci. Pokud pak chcete sloužit svým zákazníkům včetně možnosti vrácení zboží, teahousetransport.com pro vás má jednoduché řešení vratek.

Teahousetransport.com poslouží i institucím, úřadům nebo školám. S nadací či prospěšnou neziskovkou se rádi dohodnou na barterovém obchodu. Může dojít i k výměně služeb, pokud to rozpočet a čas dovolí. Školy nebudou muset utrácet za drahou přepravu a dostanou lepší cenu. Nízké ceny jsou dostupné i pro státní instituce. Můžete také napsat teahousetransportu se žádostí o účast ve výběrovém řízení. Rádi vypracují konkrétní nabídku.

Věříme, že budete se zásilkovými službami teahousetransport.com spokojeni. Pokud tomu tak je, nezapomeňte službu včetně možnosti ušetřit se slevovými kódy, doporučit svým přátelům a známým.

Navštivte www.teahousetransport.com/cs

Jak uplatnit slevový kód na Teahousetransport.com?

1) Vyplňte údaje o zásilce

2) Na další straně vyplňte údaje o odesilateli a příjemci zásilky. Pokud jste přihlášení, máte situaci usnadněnou a již nemusíte vypisovat vše znovu.

3) Na třetí straně na záložce „platební metoda“ najdete pod přehledem zásilky políčko pro vložení slevového kódu „číslo slevového kuponu“. To potvrdíte tlačítkem „Použít slevu“. Pokud je sleva aktivní, bude uplatněna ještě před tím, než se pustíte do výběru platby.

Teahousetransport slevové kupóny a slevové kódy

Navštivte www.teahousetransport.com/cs

Studenti posílají s teahousetransport.com levněji

Být studentem není nic jiednoduchého. Představte si, že musíte žít v cizím městě, bydlet, jezdit městskou hromadnou dopravou, jíst a celý den studovat a přitom nemůžete běžně pracovat na plný úvazek? Kde berete peníze? Od rodičů? No hrůza. Naštěstí na teahousetransport.com vychází studentům vstříc. Vědí, jaké to je. Pošlete do e-mailu teahousestransport.com scan vaší studentské karty. Na soukromé zásilky pak získáte slevu až 10 %. Tu vám nastaví napevno do systému. Pokud pak chcete obchodovat, získáte slevu jako stálý zákazník. Není to sice mnoho, ale studentovi se každá koruna hodí. Navíc můžete ušetřit další procenta, pokud na slevovykupon.net najdete ten správný slevový kupón a v průběhu objednávky dodávky jej vložíte do formuláře. Takové slevové kupóny a kódy naleznete na stránkách slevového portálu slevovykupon.net.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Teahousetransport.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.