Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Postup při založení firmy

Postup při založení firmy

Recenze ZalozFirmu.cz jsou pozitivní a to především díky jednoduchosti a faktu, že za registraci se nic neplatí. Jaký je ale postup pro založení společnosti.

Jako první je třeba vyplnit registrační formulář, který obsahuje údaje k zakládané firmě. Po zadání údajů systém ZalozFirmu.cz vygeneruje automaticky veškeré dokumenty, které jsou nezbytné k dokončení registrace a ty zašle na e-mailovou adresu uživatele.

Uživatel musí samozřejmě dokumenty elektronicky podepsat nebo si je vytisknout, podepsat a zaslat na ZalozFirmu.cz. ZalozFirmu.cz pak zabezpečí veškeré zbývající doklady nezbytné k založení firmy, obstará oprávnění, komunikuje s úřady a zastupuje budoucího podnikatele v řízených týkajících se nové firmy a registrace firmy v obchodním nebo živnostenském rejstříku.

Po dokončení registrace už jen uživatel obdrží kompletní složku s výpisem z obchodního nebo živnostenského rejstříku a dokumentaci nutnou k dalšímu provozu firmy.


Zalozfirmu.cz

Zalozfirmu.cz slevový kupón

Jediný systém v České republice umožňující komplexní založení nové firmy online přes internet bez nutnosti složité administrativy, obíhání úřadů nebo návštěv právních kanceláří.

Zalozfirmu.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.