Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > A > Slevové kupóny a slevové kódy do Active-Holiday.cz

Active-Holiday.cz slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3.91/5, 57 hlasování)

Aktuální slevy a akce (duben 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Active-Holiday.cz

Nakupování na Active-Holiday.cz...

Active-holidy.cz je agentura, která Vám zajistí tu nejpohodovější dovolenou v Chorvatsku – nejoblíbenější destinaci Čechů. Zapomeňte na velké hráče, které se soustředí na všechny země – Active-holiday.cz má pod palcem Chorvatsko a nikdo jiný nedokáže domluvit tak skvělé ceny.

Active-Holiday slevové kupóny a slevové kódy

Proč byste měli vyrážet do Chorvatska právě s Active-holiday.cz? U Active-Holiday máte vždy velmi výhodné ceny za ubytování. Můžete se těšit i na nabídky soukromého ubytování od chorvatských majitelů a chorvatských partnerů. Vše zvládnete pohodlně online z domova. Při ubytování v soukromí zaplatíte předem pouze zálohu cca 42 % a zbytek až na místě nebo před odjezdem. Všechny objekty, které jsou pronajímány Active-holiday.cz pravidelně kontroluje, aby byla zajištěná trvalá spokojenost Vás – zákazníků.

S active-holiday.cz se můžete těšit na pravidelné slevové akce pro nové i stálé zákazníky. Pokud budete mít zájem, Active-holiday.cz Vám nabídne dovolenou na míru dle Vašeho přání a kapacitních možností. Ke každé rezervaci dostanete mapku Chorvatska a užitečné informace k Vašemu výletu.Dovolenou a ubytování si můžete samozřejmě volit podle oblasti. K dispozici je Istrie, Kvarner, Severní Dalmácie, Střední Dalmácie, Jižní Dalmácie, Ostrov Pag, Ostrov Hvar, Ostrov Brač, Plitvická jezera, Ostrov Šolta, Ostrov Čiovo, Ostrov Korčula, Ostrov Vis, Ostrov Krk, Ostrov Rab, Ostrov Murter a Ostrov Lošinj. Nechybí ani oblíbená turistická letoviska. U každé destinace máte krátký popis a odkaz na mapku, abyste věděli, kde přesně leží a jak daleko budete muset dojet. Vybírat si můžete z hotelů, vil, apartmánů nebo celých resortů.

Ubytování vyhledáte pomocí jednoduchého vyhledávače s parametry. U každého objektu naleznete fotografie okolí, cenu za osobu za noc a také část, kterou musíte zaplatit před tím, než vyrazíte (tedy záloha). Nechybí detail ubytování, podrobné informace, plánovač cesty a možnost recenze. Samozřejmě recenze, ještě nejsou doplněny u Všech ubytování – především u těch nově přidávaných.

Věříme, že se Vám rezervace ubytování u Active-holiday.cz bude líbit a svůj pobyt v Chorvatsku si náležitě užijete. Pokud byste měli jakékoliv otázky, tak neváhejte a kontaktujte zákaznický servis společnosti Active-Holiday.cz.

Navštivte www.active-holiday.cz/index.html

Jak uplatnit slevový kód na Active-Holiday.cz?

Cestovní agentura Active-Holiday.cz neposkytuje aktuálně žádné výhody prostřednictvím slevových kódů při dokončování svých objednávek. Všechny nabídky, které jsou Vám dostupné prostřednictvím slevového portálu SlevovyKupon.net jsou Vám automaticky k dispozici po přechodu na portál Active-Holiday.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Pokud začne Active-Holiday.cz nabízet výhody prostřednictvím slevových kódů, budeme Vás o této skutečnosti informovat zde včetně podrobného návodu na jejich využití.

Navštivte www.active-holiday.cz/index.htmlZískejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Active-Holiday.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.