Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > A > Slevové kupóny a slevové kódy do Affiliateacademy.cz

Affiliateacademy.cz slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(4.13/5, 79 hlasování)
Pokračovat na www.affiliateacademy.cz

Aktuální slevy a akce (březen 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Affiliateacademy.cz

Nakupování na Affiliateacademy.cz...

Pokud jste si založili vlastní e-shop, možná po čase zjišťujete, že nemáte tolik zákazníků, kolik byste si přáli. Možná jste si koupili reklamu na nějakém významném webu, máte stránky na sociálních sítích, ale co dál? Objevte ověřený a jednoduše duplikovatelný způsob, jak získat nové zákazníky. Nechte jiné, aby pracovali na Vaší propagaci, zatímco vy budete spát. Tento tým anonymních prodejců Vám zvedne prodeje o 10 – 60 % a vy se zároveň nemusíte bát o to, že by Vás to progresivně stálo více a více peněz. Navštivte AffiliateAcademy a začněte provozovat svůj vlastní AffiliateProgram pro partnery.

Affiliateacademy slevové kupóny a slevové kódy

Čeho chcete dosáhnout? Využití moderních metod marketingu, snížení nákladů na jednu objednávku, větší kontroly nad počtem zákazníků, získání vlastního obchodního týmu, rozšíření produktů mezi další zákazníky? Pak Affiliate je odpovědí na všechny Vaše prosby a tužby.

V programu AffiliateAcademy se naučíte během chvíle to, co za Vás za velké peníze dělají drazí Affiliate manažeři. Budete přesně vědět, jak si správně provizní program naplánovat a jak pracovat s partnery i jak spravovat svůj provizní program, aby byl co nejefektivnější a zároveň Vám zabral co nejméně času. Získáte nástroje, které Vám s programem znatelně pomohou a usnadní Vám práci. Dostanete připravované checklisty a procesy k úkolům, které si vlastník AffiliateAcademy vytvořil pro sebe a pomohly mu dosáhnout úspěchu. Pochopíte také, jak nad provizním programem přemýšlet, abyste jej dokázali rozvíjet dále.

Na AffiliateAcademy máte možnost si vybrat 3 programy Bronze, Silver a Gold. V základní variantě získáte přístup k jedinečnému online kurzu a dostanete videonávody na nastavení AffliBoxu a také spoustu užitečných nástrojů, které Vám pomohou s provizním programem. V Silver variantě dostanete navíc ještě také rozhovory s 6ti odborníky na online marketing, AffliBox na 6 měsíců a také přístup do uzavřené skupiny na facebooku, kde můžete klást otázky kolegům. AffiliateAcademy Gold pak nabízí navíc ještě 6 hodin záznamu z Affiliate Academy Živě, 2 hodiny konuzltace s Máriem Roženským, AffliBox na 12 měsíců a také tištěnou knihu o affiliate marketingu s osobním věnováním.

Věříme, že se znalostmi affiliate marketingu nabytých prostřednictvím AffiliateAcademy.cz budete spokojeni, a že vám pomohou rozjet efektivněji Vaše podnikání.

Navštivte www.affiliateacademy.cz

Jak uplatnit slevový kód na Affiliateacademy.cz?

Pro registraci:

1) Na stránce AffiliateAcademy.cz si vyberte registraci do kurzu

2) Vyplňte své osobní údaje

3) Vyberte variantu kurzu, která Vám nejvíce vyhovuje

Affiliateacademy slevové kupóny a slevové kódy

4) Vyberte způsob platby (online platební karta, online bankovní převod vybraných bank, bankovní převod)

5) Odešlete registraci.

6) Na e-mail Přijdou všechny potřebné informace včetně přístupu do AffliBoxu (pokud byl v ceně kurzu nebo akční nabídce)

Navštivte www.affiliateacademy.cz

Úspěšný podnikatel = dobrý marketing

Pokud jste prodejce v internetovém obchodu nebo máte projekt na internetu, který vyžaduje propagaci pak pravděpodobně řešíte následující problémy - máte zájem o moderní marketingové metody, ale nevíte kde k nim přijít a naučit se je. Chcete také snížit náklady na jednu objednávku co se propagace týče (nebo náklady na získání uživatele), dále chcete mít větší kontrolu nad počtem zákazníků. Možná uvažujete o vlastním obchodním týmu, který Vám bude přivádět nové zákazníky a můžete chtít, aby se Vaše produkty dostaly k co nejvíce zákazníkům. Pokud jste ale navštívili AffiliateAcademy.cz pak se určitě nebojíte jít do akce a víta také, že pokud budete dělat to, co dělají ostatní, tak dosáhnete jen těch výsledků, jakých dosahují ostatní. Své podnikání přece nemáte jako krátkodobý zdroj bohatství, ale chcete si vybudovat dlouhodobý, stabilní a rostoucí byznys.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Affiliateacademy.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.