Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > A > Slevové kupóny a slevové kódy do Alexandria.cz

Alexandria.cz slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(4.54/5, 134 hlasování)
Pokračovat na www.alexandria.cz

Aktuální slevy a akce (duben 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Alexandria.cz

Nakupování na Alexandria.cz...

Alexandria.cz je jedna z největších a nejspolehlivějších cestovních kanceláří, která působí v České republice. Je tu pro Vás už od roku 1993, aby Vám přinášela krásné zážitky a pomohla Vám poznat všechny kouty naší krásné planety Země.

Alexandria slevové kupóny a slevové kódy

Z názvu společnosti může sice vyplývat, že se věnuje primárně letním výletům za mořem a slunce, ale není to pravda. Vyrážet můžete také na lyžařské zimní zájezdy, na oblíbené poznávací zájezdy, výletní plavby a také na oblíbené LAST minute zájezdy, kde destinace je vždy překvapením.

Zájezdy od Alexandrie si můžete procházet ve virtuálním katalogu přímo na Webu Alexandria.cz. Pokud ale raději listujete nabídkou zájezdů v papírové podobě, můžete si je objednat zdarma. Měli byste ovšem při výběru své dovolené preferovat filtr dovolené, který je dostupný v podobě internetového obchodu se zájezdy.

V tomto filtru si hravě vyberete Vámi žádanou destinaci, oblast i konkrétní místo, termíny, délku pobytu, typ dopravy, odletové místo a další parametry, které učiní Vaší dovolenou naprosto úžasnou.

Pokud jezdíte na dovolenou každý rok nebo dokonce vícekrát ročně, možná byste měli zvážit také vstup do Alexandria Bonus klubu. Máte možnost obdržet stříbrnou, zlatou a platinovou kartu. Za každý zájezd, který si poté zakoupíte, obdržíte slevový šek, jehož hodnota záleží na hodnotě zakoupeného zájezdu a Vámi vlastněné karty. Zároveň s touto kartou získáte slevu na parkování na parkovišti Go Parking na letišti Václava Havla v Praze. Zároveň držitelé karet mohou uplatnit 10% slevu z katalogové ceny zájezdu.

Na stránkách cestovní kanceláře Alexandria si také můžete přečíst všechny dokumenty, které budete potřebovat při uzavření smlouvy – tedy smlouvu o poskytnutí zájezdu, pojistku proti úpadku cestovní kanceláře, koncesní listinu anketní lístek a také seznam ocenění, které Alexandria za dobu svého působení dostala.

Hlavním cílem cestovní kanceláře je, aby byli zákazníci co nejvíce spokojení se svou dovolenou a aby se v příštích letech rádi vraceli. Proto na Alexandrii seženete pouze kvalitní služby, ubytování za rozumné ceny a skvělý zákaznický servis co se týče zaměstnanců v České republice i delegátů zodpovědných za lidi ubytované v zahraničí.

Věříme, že se službami cestovní kanceláře Alexandria.cz budete nad míru spokojeni, svou dovolenou si užijete a příští rok se zase vrátíte a nakoupíte další dovolenou.

Navštivte www.alexandria.cz

Jak uplatnit slevový kód na Alexandria.cz?

1) Dovolenou si vyberete pomocí panelu na levé straně obchodu Alexandria.cz. V pravé části vidíte konkrétní nabídky hotelů.

Alexandria slevové kupóny a slevové kódy

2) Pro větší detaily si rozklikněte nabídku pomocí zeleného tlačítka „Více zde“.

3) Zde vidíte seznam termínů, informace o hotelu, informace o lokalitě, možnosti výletů a také mapu.

4) Kliknutím na zelené tlačítko rezervace u konkrétního termínu začnete objednávku.

5) V prvním kroku vyberete, kolik osob pojede a jaký bude jejich věk.

6) Nyní bude vypočítána cena zájezdu a vy si můžete vybrat typ pokoje

7) V dalším kroku už vyplňujete osobní údaje objednatele zájezdu a osob, které se zájezdu zúčastní.

8) V posledním kroku už pouze vyberete, jak budete platit a dozvíte se platební údaje. Pak už nezbývá nic než si sbalit kufry a těšit se na dovolenou.

Navštivte www.alexandria.cz

Možnost změny zájezdu 10 dní před odjezdem

CK Alexandria Vám nabízí unikát mezi českými cestovními kancelářemi. Máte totiž možnost změnit zájezd až 10 dní před odjezdem a to zcela zdarma. Samozřejmě, tato možnost má určité podmínky. Musí se jednat o zájezd z katalogu Léto 2017 pro letecké nebo zájezdy s vlastní či autobusovou dopravou. Při úpravě zájezdu není možné měnit počet zákazníků, počet dětí a dospělých, počet platídích osob a také ke změně jmen zákazníků. Můžete měnit termín , délku můžete prodloužit, zájezd musí být stejně drahý nebo dražší. Jinak ale můžete měnit cokoliv - destinaci, stravu, dopravu... Pro vyhledávání nabídek používejte katalogy CK Alexandria, které naleznete zveřejněné přímo na Alexandria.cz. Další nabídky pak naleznete také na našem slevovém portálu SlevovyKupon.net.

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Alexandria.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.