Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > A > Slevové kupóny a slevové kódy do Antiradary.net

Antiradary.net slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(4.38/5, 82 hlasování)
Pokračovat na www.antiradary.net

Aktuální slevy a akce (září 2023)


Podobné slevy a akce

Více o Antiradary.net

Nakupování na Antiradary.net...

Dostáváte často pokuty za rychlost? Možná je třeba na čase s tím něco dělat. Pokud nedokážete udržet pokaždé nohu z plynu, pak možná uvažujete o nákupu antiradaru. Antiradary.net Vám nabízejí zcela legální a spolehlivé řešení, jak zamezit obsílce od Policie ČR.

Antiradary slevové kupóny a slevové kódy

Radarový detektor je v ČR zcela legální. Jeho funkcí je pasivní příjem vysílání z měřicích radarů. Prakticky Vás takový přístroj upozorní na přítomnost radaru a vy tak můžete omezit svoji rychlost. V poslední době se navíc stále více rozšiřují radary, které jsou připojeny do internetu a mají v sobě GPS. Dokáží tak komunikovat s databází umístěných radarů a upozornit Vás tak ještě více dopředu. Tím se zvyšuje účinnost zachycení radaru z běžných 70 % prakticky až na 100 %.

Existují následující typy antiradarů:

Radar je účinný proti radarům a odolný proti vlivům rušení. Laser je účinný především proti měřicím laserům. GPS získává data z aktualizované databáze radarů a laserů sdílené mezi řidiči. Kvalita provedeních modelů se liší. Pevné sady jsou diskrétní a umožňují krytou montáž. Na stránkách obchodu Antiradary.net můžete nahlédnout do srovnání radarů a jejich účinnosti proti jednotlivým typům měření. V hodnocení nejsou radary, které jsou neadekvátní a nevhodné pro použití v ČR z kvalitativních důvodů. Pod tímto hodnocením máte navíc jednotlivé typy zařízení vysvětlené spolu s výhodami a nevýhodami a také s informacemi o tom, jak se k nim chová zákon.V obchodě můžete zakoupit jak přenosné antiradary různých značek od těch nejnovějších až po starší modely, tak ty napevno, které ale vyžadují odbornou montáž. Pokud si zakoupíte modely, které se připojují do databáze, je možné si ke konkrétnímu modelu zakoupit také přístup do tohoto databáze na určitou dobu, příslušenství – držák, kabel a také prodlouženou záruku.

Protože se jedná o šedou zónu českého práva, prodejce Vás neustále informuje o vývoji legislativy a jednotlivých případech postihů za případné vlastnictví aktivního antiradarového systému. Žádný zákon ale nepostihuje vlastnictví pasivního antiradaru, který Vás pouze varuje před měřením.

Antiradary Vám domů přiveze PPL Express nebo Messenger v Praze. Je také možné zboží převzít osobně. Platit je možné na dobírku, předem převodem na účet nebo platební kartou online.

Věříme, že Vám antiradar ušetří peníze na pokutách, především pokud jezdíte opravdu hodně nebo jste dokonce profesionálními řidiči.

Navštivte www.antiradary.net

Jak uplatnit slevový kód na Antiradary.net?

Obchod Antiradary.net neposkytuje v současné době žádné výhody prostřednictvím slevových kódů. Všechny akční i dlouhodobé nabídky, které jsou Vám dostupné prostřednictvím slevového portálu SlevovyKupon.net získáte automaticky po přechodu do obchodu Antiradary.net prostřednictvím odkazů v jednotlivých kupónech.

Pokud se situace změní a obchod začne nabízet výhody prostřednictvím slevových kódů, budeme Vás o této skutečnosti a přesném postupu pro jejich použití informovat na tomto místě.

Navštivte www.antiradary.netYouTube

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Antiradary.net
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.