Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > B > Bontonck.cz slevový kupón, Bontonck.cz slevový kód

Bontonck.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(2.63/5, 16 hlasování)
Pokračovat na www.bontonck.cz

Aktuální slevy a akce - říjen 2022Více o Bontonck.cz

Nakupování na Bontonck.cz...

Bontonck.cz je cestovní kancelář BON TON, s.r.o., která byla založena v roce 1991 a patří tak mezi nejstarší cestovní kanceláře na našem trhu. Prvními destinacemi byly poznávací zájezdy do Francie a pobyty u italského Jaderského moře, postupně se však nabídka rozšiřovala až do dnešního dne, kdy skýtá stovky destinací.Vysoká profesionalita služeb vedla od roku 1993 k počátku organizací luxusních cesto do luxusních zámořských destinací pro jednotlivce i společnosti, kterým je zajišťován odborný program. Za řadu let si zákazníci oblíbili destinace: Japonsko, Čínu, USA, Brazílii, Argentinu, Uruquay, Bolívii, Peru, Mexiko, Kanadu a Aljašku, Indii, Nový Zéland, Austrálii, Izrael, Jordánsko, Spojené Arabské Emiráty, Keňu, Srí Lanku, Maledivy, Singapur, Malajsii, Indonésii, Královskou Brunej a řadu dalších.

Cestovní kancelář dbá na kvalitu poskytovaných služeb. Díky schopnosti zajistit služby s nejlepším možným poměrem kvality a ceny rostli zájem o další destinace. Proto přibyly oblíbené destinace jako Bulharsko, Turecko, Španělsko, Madeira nebo Černá Hora. Velmi oblíbené jsou také zájezdy do maďarských a slovinských termálních lázní. Destinací je ala opravdu mnohem více.

Cestovní kancelář je zakládajícím členem Asociace českých cestovních kanceláří a agentur a od roku 2014 je členem prezídia asociace také ředitel Bon Ton kanceláře Petr Kraus. Díky tomu se kancelář podílí na důležitých jrednáních, které se týkají oblasti cestovního ruchu v České republice.

Bon Ton má také vlastní vozový park, který čítá také autobusy. Tento svůj park využívá k zájezdům autokary, a to ať pobytovým, tak poznávacím, ale také pro školy a instituce, které hledají samostatnou dopravu.

Výběr zájezdu na internetu je opravdu hračkou. K tomu poslouží filtrovací nástroj, kde si můžete vybrat typ zájezdu, zemi, konkrétní lokalitu, počet dní, odjezd, příjezd, cenu, dopravu, počet osob, kategorii, stravu a také parametry jako first minute nebo last minute.

Samozřejmě také nabízí akční nabídky a slevy na své zájezdy, podke toho, jak je CK domluví se svými partnery.

Na webu cestovní kanceláře jsou pro Vás dostupné také dokumenty, které by se Vám mohly hodit. Předem si tak můžete přečíst třeba smlouvu o zájezdu, smluvní podmínky, katalogy, karty pojištění a další dokumenty.

Věříme, že Vaše dovolená s Cestovní kanceláří Bontonck.cz bude příjemná a vy se domů vrátíte opravdu uvolnění a připravení na další pracovní výkony. Přejeme šťastnou cestu.

Navštivte www.bontonck.cz

Jak uplatnit slevový kód na Bontonck.cz?

Cestovní kancelář Bontonck.cz neposkytuje na své zájezdy aktuálně možnost ušetřit prostřednictvím slevových kódů. Všechny akční nabídky, které jsou Vám k dispozici prostřednictvím našeho slevového portálu SlevovyKupon.net, získáte automaticky po přechodu do cestovní kanceláře prostřednictvím odkazů v jednotlivých nabídkách.

Pokud se situace změní a cestovní kancelář začne nabízet možnost uplatnění slevy na zájezdy prostřednictvím slevových kódů, budeme Vás o této možnosti informovat zde včetně podrobného návodu na uplatnění takových kódů.

Navštivte www.bontonck.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Bontonck.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.