Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > C > Slevové kupóny a slevové kódy do Campiri.com

Campiri.com slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(1/5, 1 hlasování)
Pokračovat na www.campiri.com/cs-cz

Aktuální slevy a akce (duben 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Campiri.com

Nakupování na Campiri.com...

Campiri.com je portál, který je pro vás nejsnazší cestou k pronájmu karavanu. V nabídce můžete vybírat ze stovek obytných vozů. Cestovat pak budete svobodně a udržitelně.

Campiri slevové kupóny a slevové kódy

Portál funguje jako rezervační. stačí si zvolit místo odjezdu, počet lidí, kteří ze zúčastní výletu a vyplnit tyto informace do formuláře. Poté už si vyberete z dostupné nabídky vhodný karavan. Můžete se také obrátit na zákaznický servis, který vám s výběrem podle vašich požadavků pomůže. Budete propojeni s majitelem, se kterým si domluvíte čas a místo předání. Majitel vám na místě pomůže vyřídit formality, zaškolí vás v obsluze vozu a dobrodružství může začít. Po cestě vrátíte vůz majiteli v takové=m stavu, ve kterém jste jej dostali.

Stejně tak pokud vlastníte karavan nebo jiný obytný vůz, můžete jej pronajímat celoročně zákazníkům a vydělat si tak až 300 000 Kč ročně na jeho pronájmu. Vložení nabídky je zdarma, kompletní pojištění je v ceně a dostupnost je na vás. Pronájem získají pouze ověření nájemci - nikdo anonymní.

Pokud tedy hledáte luxusní karavan pro celou rodinu, levnou obytku na road trip nebo ekologickou vestavbu pro udržitelné cestování, pak jste na správném místě. Vybírat můžete ze stovek karavanů podle svých preferencí a zažijete spoustu nezapomenutelných zážitků.

Campiri ale není jenom o půjčování karavanů. Je o moderním a svobodném životním stylu a cestování s důrazem na udržitelnost a šetrnost vůči životnímu prostředí.

Můžete začít prohlídkou nabízených vozidel. Můžete je filtrovat podle velikosti i podle ceny. Můžete vyzkoušet třeba i karavany v zahraničí. Campiri otevírá nový Campiri Base přímo u letiště ve španělské Malaze s desítkami nových vozů v maximální výbavě. Malaga je přístavní město, které nabídne více než 300 slunných dnů v roce a ideální polohu pro cestování v karavanu. Ve Španělsku můžete zažít s karavanem spoustu zábavy. Z pláže na hory, do měst i zapadlých vesnic. Připravili pro vás tři okruhy, během kterých poznáte nejzajímavější místa jižního Španělska, Portugalska a Gibraltaru.

Při pronájmu postupujte jednoduše ve formuláři. Můžete si za poplatek k vozidlu přidat i některé položky, které nejsou ve standardní nabídce. Jednat se může o přikrývky, polštáře a ručníky, koberce pod markýzu, měniče napětí, gril, houpací síť nebo třeba krycí plachtu na kola, detektor úniku plynu, přenosný reproduktor, sady deskových her, fotoaparáty nebo třeba repelenty proti hmyzu.

Nakonec stačí vyplnit své osobní údaje, typ řidičského průkazu a můžete připojit i nějakou poznámku. Platíte vždy najednou celou částku se splatností 14 dní před konáním. Platit můžete online, bankovním převodem nebo přes google pay. Platby v hotovosti nejsou možné.

Přejeme vám příjemnou dovolenou, šťastnou cestu a spoustu ušetřených peněz díky pronájmu kvalitního vozu za dobrou cenu.

Navštivte www.campiri.com/cs-cz

Jak uplatnit slevový kód na Campiri.com?

Služba aktuálně nenabízí možnost využití slevových kódů. Pokud se situace změní, budeme vás o možnosti uplatnit slevové kódy při úhradě pronájmu informovat zde včetně podrobného návodu na uplatnění takových slevových kódů.

Navštivte www.campiri.com/cs-cz

Výdělek až 300 000 ročně

Campiri.com je průkopníkem v online půjčování karavanů. Web Campiri.com navštíví ročně desítky tisíc zájemců. Nemusíte se obávat. Při pronájmu svého vozu jste vždy šéfem vy. Vy rozhodujete o termínech. Vydělat si tak můžete až 300 000 Kč ročně a snížíte tak náklady na svůj vůz nebo svou příští dovolenou. Veškerá propagace je na Campiri.com. Bezpečnost je na prvním místě. Vaše auto je po dobu výpůjčky pojištěné. K případným drobným úpravám poslouží vratná kauce. Díky této formě sdílené ekonomiky se nemusí vyrábět neustále nová auta. Navíc Campiri ročně drauje 1 % ze svého obratu na podporu ekologických projektů v kempingovém světě. Pojištění nabízejí jako jedinní p2P, které kryje každou výpůjčku vozidla s limitem plnění do 150 milionů korun. Výdělek závisí na sezoně, stáří vozidla a, samozřejmě, dostupnosti, kterou si můžete volit dle vlastních preferencí.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Campiri.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.