Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > D > Slevové kupóny a slevové kódy do Dobrepneu.cz

Dobrepneu.cz slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(2.68/5, 41 hlasování)
Pokračovat na dobrepneu.cz

Aktuální slevy a akce (duben 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Dobrepneu.cz

Nakupování na Dobrepneu.cz...

Dobré Pneu je společnost s ručením omezeným a je jednou z největších v oblasti velkoobchodní distribuce pneumatik v České republice. E-shop, který provozuje, tedy Dobrepneu.cz je, je multi-značkový obchod postavený na základech spolupráce s hlavními výrobci pneumatik. Obchod využívá mezinárodního obchodu s partnery z více než 15 zemí. Pro získání těch nejlepších možných cen na trhu je tato spolupráce více než užitečná. Ke skvělým cenám přispívá i neustálé zvyšování efektivity obchodních procesů. Vzniká tak vysoce konkurenceschopný obchod.

Dobrepneu slevové kupóny a slevové kódy

Dobrepneu.cz vlastní skladový a logistický areál o výměře více než 10 tisíc metrů čtverečných se skladovou kapacitou více než 100 tisíc pneumatik. V nabídce je více než 30 tisíc položek od 40 značek. Ročně se tu prodá více než čtvrt milionu pneumatik.

Z velkoobchodního pohledu je Dobré Pneu s. r. o. výhradním dovozcem pneumatik Nexen a Sailun do České republiky. Společnost buduje dlouhodobé vztahy s většími i menšími odběrateli jako jsou pneuservisy, autoservisy, prodejci vozů a společnosti s větším vozovým parkem.

Pro maloobchodní zákazníky je přichystán e-shop s přehledným členěním pneumatik na osobní a 4X4, užitkové, nákladní, motocyklové a speciální. Dále můžete samozřejmě filtrovat podle rozměrů, letní, zimní univerzální atd. Jak jste zvyklí. V nabídce jsou také Alu kola nebo plechová kola pro většinu vozů. Kola se nejsnadněji vybírají podle typu vozu. Nedojde tak k výběru špatného rozměru. Zkontrolujte také, zda máte konkrétní typy disků zapsané v technickém průkazu. Zakoupit můžete také kompletní kola s pneumatikou podle svého výběru. Dorazí už nasazené, vyvážené a napuštěné podle normy. Samozřejmě probíhá také určitý výprodej, kde můžete za výhodnější cenu najít starší pneumatiky nebo zbytky – po jednom kusu, které se hůře prodávají.

O dopravu se stará DPD, Česká pošta. Je také možné doručit pneumatiky do servisu v okolí. Osobně můžete odebírat ve skladu v obci Netolice. Platit můžete na dobírku, zálohovou platbou – proforma faktura nebo platební kartou online. Nezapomeňte při nákupu disků uvést typ auta, aby nedošlo k výběru špatných disků.

Každý rok také najdete na stránkách dobrepneu.cz zveřejněné výsledky testů pneumatik, které provádí Autobild nebo ADAC a k nim jsou přiřazeny odkazy ke koupi. Pokud tedy chcete pro daný rok opravdovou kvalitu, není nic jednoduššího než tyto testy prohlédnout.

Věříme, že budete s nákupem pneumatik na Dobrepneu.cz spokojeni a přejeme vám šťastnou cestu ať už budete vyrážet do zaměstnání nebo třeba na dovolenou.

Navštivte dobrepneu.cz

Jak uplatnit slevový kód na Dobrepneu.cz?

Obchod Dobrepneu.cz nenabízí aktuálně možnost ušetřit prostřednictvím slevových kódů. Veškeré akční nabídky, které jsou pro vás dostupné prostřednictvím našeho slevového portálu Slevovykupon.net získáte automaticky po přechodu do obchodu dobrepneu.cz skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Pokud se situace změní a obchod dobrepneu.cz začne nabízet výhody prostřednictvím slevový kódů, budeme vás o této možnosti informovat zde včetně podrobného návodu na uplatnění takových kódů.

Navštivte dobrepneu.cz

Přezujte výhodně s Dobrepneu.cz

Je tu zase začátek listopadu a chladného období a s ním i povinnost přezout v případě, že se teploty drží místo a když je na vozovce vrstva náledí. A protože těžko můžete předvídat, jak bude vypdat cesta o kilometr dále, prakticky musíte přezout co nejdříve. Nezapomeňte, že v případě nehody nemusí vaše pojištění pokrýt škody, které způsobíte, pokud se prokáže, že jste neměli na voze zimní pneumatiky. Pokud jste se právě šli podívat tam, kde máte schované zimní pneumatiky a zjistili jste, že nesplňujete minimální hloubku dezénu 4 mm, pak možná už koukáte na pneumatiky na e-shopech. Navštivte náš dobrepneu.cz a podívejte se, zda nemůžete ušetřit se slevovými kódy na dobrepneu.cz. Tento e-shop má pro vás připravenou širokou nabídku pneumatik zimních i celoročních. Ty můžete obojí využívat v zimním období a ušetřit si tak hromadu problémů se zákonem.

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Dobrepneu.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.