Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > D > Slevové kupóny a slevové kódy do Dusansoucek.cz

Dusansoucek.cz slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(2.33/5, 27 hlasování)
Pokračovat na www.dusansoucek.cz

Aktuální slevy a akce (duben 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Dusansoucek.cz

Nakupování na Dusansoucek.cz...

Dušan Souček je online podnikatel, který pomáhá podnikatelům s marketingem a prodejem online vzdělávacích produktů. Dusansoucek.cz je autorem odborných vzdělávacích produktů a vede VIP mentoring. Dušan Souček je správcem jednoho z největších affiliate programů v oblasti online vzdělávání a ukazuje začínajícím affiliate partnerům jak budovat úspěšné affiliate projekty.

Dusansoucek slevové kupóny a slevové kódy

Mezi jeho projekty patří Affiliate Výzva a AffilBest.

Affiliate výzva je nástrojem, který pomáhá nastartovat affiliate podnikání i úplným začátečníkům. Promyšlený systém akčních kroků a spousta hotových materiálů vám umožní si za 1 měsíc postavit pevné základy vašeho affiliate podnikání. Systém stojí vždy na prověřených technikách stovek úspěšných affiliate partnerů.

AffilBest je síť, která se specializuje na vzdělávací produkty, jako jsou online kurzy, knížky, semináře a k nim doprovodné produkty. Pokud chcete propagovat zajímavé produkty, které prokazatelně pomáhají lidem, tak je Affilbest místem, kde si určitě vyberete vhodnou kampaň na propagaci.

Zkšenosti podnikatelů:

S Dušanem jsem konzultoval v minulosti několik projektů. Važím si ho jako člověka i jako podnikatele. Jeho pohled na věc je vždy věcný a nebojí se jít proti proudu. Díky jeho doporučením jsme u nás na SocialSprinters vytvořili projekt, který nám už v prvním roce v tržbách vygeneroval přes jeden milion korun.

Tomáš Mužík

S Dušanem a jeho týmem spolupracujeme již několik let a troufám si tvrdit, že se nám společně daří dělat jedny z největších affiliate online kampaní československého internetu. Dnes nás affilate marketing nestojí nic, protože si na sebe vydělá a přináší nám významné procento tržeb. A přesně takhle jsem si to představoval :-)

Martin Dvořák

Pravdepodobne jedna z najlepších investícii, ktoré som kedy urobil. Najviac ma zaujala detailne premyslená štruktúra celej kampane, kde každý krok nadväzoval a plnil presne to, čo bolo s ohľadom na psychológiu predaja potrebné v danej chvíli. Klobúk dole, ak to tak naozaj chceli urobiť

Petr Čelko

Na Dusansoucek.cz najdete případové studie, kontakty, šablony e-mailů, výsledky A/B testů a samozřejmě VIP mentoring. Než se přihlásíte do VIP mentoringu. Na první konzultaci si naplánujete, co budete příští 3 měsíce řešit a získáte si první úkoly. Dostanete přístupy do všech kurzů a naplánujete si termíny všech konzultací. Další konzultace budou probíhat formou konzultace, předávání zpětné vazby a vyhledávání dalších klíčových úkolů. Po celé 3 měsíce budete individuálně vedené k cíli samozřejmě můžete probrat i aktuální témata, která vás trápí. Cena kurzu je 9 000 Měsíčně. Kapacita je omezená. Na Dusansoucek.cz uvidíte vždy, kolik je aktuálně volných míst. Pokud máte zájem napište na kontaktní e-mail.

Navštivte www.dusansoucek.cz

Jak uplatnit slevový kód na Dusansoucek.cz?

Dusansoucek.cz nenabízí možnost uplatnění slevových kupónů a kódů. Veškeré akční nabídky, které jsou pro vás dostupné prostřednictvím slevových kupónů a kódů získáte automaticky po přechodu do Dusansoucek.cz skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Navštivte www.dusansoucek.cz

Reference a zkušenosti dusansoucek.cz

Dušan Souček poskytuje spoustu služeb v oblasti affiliate marketingu - konzultace, vzdělávání, affiliate síť a další. Zkušenosti zákazníků jsou velmi pozitivní. O své zkušenosti se podělili přímo na dusansoucek.cz S Dušanem jsem konzultoval v minulosti několik projektů. Važím si ho jako člověka i jako podnikatele. Jeho pohled na věc je vždy věcný a nebojí se jít proti proudu. Díky jeho doporučením jsme u nás na SocialSprinters vytvořili projekt, který nám už v prvním roce v tržbách vygeneroval přes jeden milion korun. Tomáš Mužík S Dušanem a jeho týmem spolupracujeme již několik let a troufám si tvrdit, že se nám společně daří dělat jedny z největších affiliate online kampaní československého internetu. Dnes nás affilate marketing nestojí nic, protože si na sebe vydělá a přináší nám významné procento tržeb. A přesně takhle jsem si to představoval ? Martin Dvořák Pravdepodobne jedna z najlepších investícii, ktoré som kedy urobil. Najviac ma zaujala detailne premyslená štruktúra celej kampane, kde každý krok nadväzoval a plnil presne to, čo bolo s ohľadom na psychológiu predaja potrebné v danej chvíli. Klobúk dole, ak to tak naozaj chceli urobiť Peter ČelkoZískejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Dusansoucek.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.