Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > E > Slevové kupóny a slevové kódy do Ehotel.cz

Ehotel.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(4.48/5, 114 hlasování)
Pokračovat na www.ehotel.cz

Aktuální slevy a akce (únor 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Ehotel.cz

Nakupování na Ehotel.cz...

E-hotel.cz je rezervační portál, který zajišťuje online rezervaci ubytování v hotelech, penzionech i apartmánech výhradně v rámci České republiky. V nabídce jsou rodinné penziony, apartmány, garni hotely, čtyřhvězdičkové i luxusní hotely. Ubytování si tu tak najdou všichni, kdo plánují výlety, dovolenou, romantický víkend, pobyt s lázeňskými či wellness a spa službami nebo třeba jen služební cestu.

Ehotel slevové kupóny a slevové kódy

Pobyty je u E-hotel.cz možné uhradit také firemními benefity firem jako Benefity, Benefit Plus, Sodexo apod. Vy sami si určujete nastavením preferencí, jaké pobyty, za jaké ceny a v jaké vzdálenosti chcete nacházet. Je jedno, jestli chcete ubytovat ve velkých městech jako Praha, Brno, Plzeň, Olomouc nebo Ostrava nebo naopak v horských nebo turistických destinacích jako je Lipno, Kutná Hora nebo Český Krumlov – E-hotel.cz pro Vás má vždycky připraveny aktuální nabídky.Používání portálu je zcela snadné a intuitivní. Do políčka vyhledávače vypíšete destinaci a datum příjezdu a odjezdu. Poté už si vybíráte z konkrétních volných termínů v zadané době. Dívat se můžete na obrázky jednotlivých pokojů, číst hodnocení ostatních hostů, zjišťovat podmínky rezervace a storna, informace o zařízení hotelu a zázemí apod.

Za hotely rezervované můžete platit prostřednictvím platby na místě nebo benefity (Benefity.cz, Bnefit Plus, Sodexo mojeBenefity, Edenred Benefity Café). Portál od Vás nevyžaduje žádné podrobné osobní informace – stačí jméno, příjmení, e-mail a telefon. Tyto kontaktní údaje jsou nutné pro zřízení rezervace a případné kontaktování Vás.

Funkcionalita Ehotel.cz je opravdu pouze základní a nenabízí Vám možnost cokoliv pokazit. Právě jednoduchost tohoto portálu z něj dělá vhodný nástroj opravdu pro každého.

Ehotel.cz navíc nabízí možnost nákupu dárkových poukazů na pobyt. S ním je možné platit za pobyty v hotelích z nabídky EHotel.cz. Poukaz Vám vytisknou v požadovaném stylu – Vánoce, zima, oslava, svatba, Valentýn nebo léto a zašlou na požadovanou adresu.

Pokud jste naopak vlastníky hotelu, můžete si v záložce pro partnery přečíst jaké výhody má členství v programu EHotel.cz a jak můžete získat ještě více hostů pro Váš hotel.

Věříme, že budete se službami portálu EHotel.cz spokojeni a cestování po naší krásné zemi si užijete bez nejmenších problémů.

Navštivte www.ehotel.cz

Jak uplatnit slevový kód na Ehotel.cz?

1) Vyhledejte ideální hotel a vyberte konkrétní nabídku ubytování v daném termínu

2) Na stránce, kde je třeba vyplnit své osobní údaje pro rezervaci hotelu a platbu spatříte pod bodem 2. Způsob platby zelený nápis „Mám poukaz od eHotel.cz“. Klikněte na něj.

3) Zobrazí se Vám políčko pro vložení slevového nebo dárkového kódu a po jeho vyplnění se

objeví modré tlačítko „uplatnit poukaz“. Pokud je kód platný odečte se sleva od celkové ceny za pobyt. Pokud není platný, zobrazí se důvod, proč tento kód neplatí (zda je prošlý nebo špatně napsaný).

Ehotel slevové kupóny a slevové kódy

4) Dokončete objednávku.

Navštivte www.ehotel.cz

Jak na to?

Nikdy jste nerezervovali ubytování skrze rezervační portály? Je to zcela jednoduché. Ukážeme Vám jak použít ehotel.cz v jednoduchých krocích. - Na titulní straně eHotel.cz vyplňte město či místo, kam byste chtěli jet a v jakém termínu - nyní Vám vyjely aktuální nabídky. Pro jejich řazení je třeba použít filtry. Posuvníkem můžete nastavit cenové limity za ubytování za osobu a noc. Kliknutím na tlačítko filtry si zobrazíte další filtry jako řazení, typ zařízení, možnost využití poukazů, typy pokojů, doplňkové služby atd. Poté co si za pomoci filtrů vyberete konkrétní ubytovací zařízení můžete si o něm přečíst veškeré informace a vybrat si konkrétní typ pokoje. Pokud jste si vybrali pokoj pak už budete přesměrováni na vyplnění osobních údajů a platebních informací. Na konci Vám všechny podstatné informace budou zaslány do Vaší e-mailové schránky a vy můžete začít balit kufry. Zařiďte si ubytování s eHotel.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Ehotel.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.