Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > F > Slevové kupóny a slevové kódy do Frcime.cz

Frcime.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(2.92/5, 13 hlasování)
Pokračovat na www.frcime.cz

Aktuální slevy a akce (duben 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Frcime.cz

Nakupování na Frcime.cz...

Frcime.cz je skupina aktivních lidí, cestovatelů, kteří milují vše, co s cestováním souvisí. Tento tým spojuje láska k dobrodružství a ke svobodě, k pohybu na horách a pohybuje kdekoliv jinde. Každý člen tohoto týmu je důležitou součástí dokonalého mechanismu, který přispěje k tomu, aby realizace vašeho zájezdu proběhla bez problémů. Zároveň tvoří nápady na nové výlety, které vám později bude Frcime.cz hrdě nabízet.

Frcime slevové kupóny a slevové kódy

Jedná se o cestovní kancelář, která míří na zájezdy s pohybem a do přírody, které jsou plné zážitků a pohody. Jsou vytvořeny pro všechny aktivní lidi. Specifickou zajímavou nabídku na fceime.cz najdou i rodiny s dětmi, aktivní senioři nebo milovníci poznání a expedic. Jde především o celkovou dovolenou plnou zážitků.

Můžete tu najít zájezdy s cvičením u moře, lyžovačky a snowboarding v Alpách, cyklistické zájezdy, poznávačky do hor, horskou turistiku, zajištěné cesty (ferraty), vodácké akce a vht a spoustu dalších aktivních dovolených. Klientům se věnují maximálně po celou dobu zájezdu. To vše za přijatelnou cenu. Hnacím motorem je úsměv a spokojenost. Vaši cestu za zážitkem a poznáním vždy doprovází profesionální průvodce nebo instruktor daného sportu. Jedná se o zkušeného profesionála a vášnivé cestovatele, za kterými si stojí a plně jim důvěřují.Na všechny zájezdy a kurzy vám cestovní kancelář také ráda zapůjčí nebo zprostředkuje zapůjčení vybavení a také cestovní pojištění. Podle vašich představ je také možné připravit zájezd na zakázku. Pro školy je tu zase nabídka oblíbených školních výletů a lyžařských kurzů. Kdykoliv se můžete ozvat prostřednictvím kontaktního formuláře. Prostřednictvím porovnávače cen vám pak zase umí nabídnout libovolnou dovolenou prakticky do všech koutů světa za ty nejlepší ceny.

Na frčíme.cz jsou zájezdy rozděleny do 6 hlavních kategorií. Jedná se o lyžování a snowboarding, cykloturistika, dovolená, vodácké zájezdy, via ferrata, víkendovky a nenáročná turistika. Pokud ještě nejste rozhodnutí nebo jste nenašli ideální zájezd pro vás, přihlaste se alespoň k odběru internetového magazínu. Tam vám budou zasílány ty nejžhavější nabídky a dozvíte se o nich vždy jako první.

Věříme, že budete se svou dovolenou na Frcime.cz spokojeni, užijete si jí a rozhodně se nebudete nudit. Protože není nic horšího než dovolená, kde se budete nudit. Život se má žít, ne proválet na pláži. Přejeme šťastnou cestu.

Navštivte www.frcime.cz

Jak uplatnit slevový kód na Frcime.cz?

Frcime.cz aktuálně nenabízí žádnou možnost ušetřit prostřednictvím slevových kódů. Co můžete ovšem udělat je, že využijete akční nabídky, které jsou zveřejněny na profilu obchodu Frcime.cz na Slevovykupon.net. Tyto nabídky získáte automaticky po přechodu do Frcime.cz skrze odkazy v jednotlivých nabídkách. Slevy mohou získat například studenti prostřednictvím svých ISIC karet. Slevy můžete také získat za včasný nákup nebo za individuální zájezdy, které jsou zrovna v akci. Stačí sledovat všechny informační kanály včetně Slevovykupon.net.

Navštivte www.frcime.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Frcime.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.