Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > G > Slevové kupóny a slevové kódy do Gpsdozor.cz

Gpsdozor.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(2.54/5, 13 hlasování)
Pokračovat na www.gpsdozor.cz

Aktuální slevy a akce (červen 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Gpsdozor.cz

Nakupování na Gpsdozor.cz...

GPSdozor.cz je satelitní sledování vozidel, které hlídá aktuální polohu vozidel, spotřebu paliva a vede elektronickou knihu jízd. Dokáže také zabránit pokusům o zneužití. A netýká se to jen osobních aut. S GPSdozor.cz můžete sledovat vše, co je v pohybu – nákladní vozidla, stavební stroje, zemědělskou techniku, zásilky nebo osoby a zvířata.

Gpsdozor slevové kupóny a slevové kódy

Technologii pro provozování systému GPS vám do vozidel budou instalovat proškolení odborníci v síti partnerských servisů nebo je možné zajistit montáž přímo ve vaší firmě.

Od roku 2006 na systém sledování vozidel spoléhají drobné firmy i velké společnosti z celé řady oborů. Drtivá většina z těch, kteří systém vyzkoušejí jsou stálými klienty.

GPSdozor.cz nabídne přehlednou webovou a mobilní aplikaci, která je opravdu skvělým nástrojem pro správu vozového parku. Vše běží na bezpečné a spolehlivé infrastruktuře, která zajistí přesnost záznamů a bezpečí pro všechna data. GPS dozor má v základní nabídce také elektronickou knihu jízd, evidenci tankování pohonných hmot, mapové záznamy všech jízd a mnoho dalších funkcí, které vám pomohou zefektivnit provoz vozidel. Propracované možnosti zaručí spokojenost účetního oddělení i státních dozorčích orgánů.

Proti konkurenci nabízí GPSdozor.cz 3 výhody. Chytrá mapa je dostupná na úvodní obrazovce. Hned tedy vidíte, kde se všechna vozidla nachází. Stačí jeden pohled a budete v obraze. Velikost a podrobnost mapy si sami můžete změnit. Po kliknutí na vozidlo okamžitě uvidíte polohu i to, kam směřuje. Druhou výhodou je interaktivní kniha jízd, která obsahuje vše, co potřebujete vědět o provozu vozidel. V této knize jízd máte možnost mapového znázornění zaznamenaného provozu vozidel. Označte jednu nebo více jízd u konkrétního vozidla. Na mapě ihned uvidíte detailní trasu každého vozu. Třetí je kalendářové zobrazení knihy jízd. Kalendář v knize jízd přináší unikátní pohled na provoz vozového parku v čase. Přepínat můžete mezi měsíčním, týdenním a denním zobrazením a také objevíte nový rozměr pro sledování vozidel. Stačí kliknout na vybraný záznam v kalendáři a zobrazí se detaily dané cesty. Zvolit si také můžete konkrétní vozidlo a sledovat jednotlivé dny nebo časy v pohybu.

Jak na to? Kontaktujte podporu a popište sv potřeby. Zaměstnanci připraví návrh řešení a budou jej komunikovat s vámi. Pokud se domluvíte, domluvíte odbornou instalaci. K dispozici je také nastavení a vysvětlení základní funkcionality. Pak už máte plnou kontrolu nad svým vozovým parkem.

Kromě toho můžete také vyzkoušet řešení zdarma. Zanechte ve formuláři své kontaktní údaje.

Věříme, že vaše podnikání bude díky GPSdozor.cz zase o něco jednodušší a přinejmenším vám pomůže snížit náklady.

Navštivte www.gpsdozor.cz

Jak uplatnit slevový kód na Gpsdozor.cz?

GPSdozor.cz není služba pro přímý nákup. Není proto možné uplatňovat slevové kupóny a kódy. Veškeré akční nabídky, které naleznete na GPSdozor.cz získáte automaticky po přechodu do GPSdozor.cz skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Navštivte www.gpsdozor.czYouTubeZískejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Gpsdozor.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.