Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > H > Hertz.cz slevový kupón, Hertz.cz slevový kód
Hertz.cz

Hertz.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(3.99/5, 69 hlasování)
Pokračovat na www.hertz.cz

Aktuální slevy a akce - srpen 2022

Více o Hertz.cz

Nakupování na Hertz.cz...

Zavítali jste na Hertz – půjčovnu automobilů. Automobil si nyní můžete rezervovat po celém světě. Společnost Herz má už 90 let zkušeností s pronájmem automobilů. Vybírat si můžete ze široké nabídky automobilů a nyní si můžete vozy prohlížet on-line. Vše začíná vyplněním rezervačního formuláře na titulní straně portálu Hertz.com.Služba pro Vás nefunguje pouze v České republice. Pokud si zvyknete využívat Hertz.com doma, není problém si stejným způsobem vypůjčit auto také v zahraničí, pokud pojedete na dovolenou. Na Hertz.com naleznete seznam poboček v každé zemi, kde Hertz.com působí.

Prohlédnout si samozřejmě můžete vozový park. Vybírat můžete z kolekcí Green Collection – tedy vozidel s ekologickým pohonem, family collection – tedy velké vozy pro rodiny, klasické osobní vozy, kombi verze osobních vozů, SUV, 4WD a Minivanů pro bezpečnost a pohodlí ale také z užitných vozů jako jsou dodávky a nákladní vozidla.

Jak na to? Jednoduše vyberte město pronájmu. Města jsou obvykle poblíž nějakého letiště nebo významné turistické destinace. V České republice můžete očekávat pobočky půjčovny v Praze na Evropské třídě, přímo na letišti, v Karlových Varech nebo třeba v Liberci. Automobil můžete vrátit na stejnou pobočku nebo na jinou. Vyplníte časy, kdy si chcete vůz vyzvednout, kdy ho vrátíte a zadáte Váš věk v okamžiku, kdy si vyzvednete vůz. Pokud preferujete určitý typ automobilu, vybírat můžete také zde.

V následujícím kroku Vám bude vypočítána cena. Cena obvykle obsahuje daň, pobočkový servisní poplatek, registrační a silniční daň, finanční krytí pro případ nehody, které ale podléhá spoluúčasti v případě, že je nehoda zaviněná zákazníkem, finanční krytí pro případ krádeže – opět se spoluúčastí, pokud se zákazník nepostará o dostatečné zabezpečení vozu. Mezi volitelnými položkami jsou pak krytí spoluúčasti, pojištění osob a osobních věcí, poplatek za druhého řidiče nebo pohonné hmoty v ceně pronájmu. Tyto položky je možné dokoupit přímo na pobočce, kde budete vůz vyzvedávat

Do vozu si můžete nechat předem přidat také zimní výbavu, dětské sedačky podle potřeby, satelitní navigační systém a podsedáky pro starší děti.

V závěrečném kroku už pouze vyplníte údaje o platební kartě a o Vás. Přidat také můžete speciální žádost, kterou se budou zaměstnanci snažit splnit ještě před tím, než dorazíte pro vozidlo. Samozřejmě pouze v rámci možností půjčovny.

Při vyzvednutí vozu budete požádáni o předložení platného řidičského průkazu a kreditní nebo debetní karty, která byla použita pro platbu on-line. Kreditní karta je požadována při každém pronájmu bez ohledu na to, zda byl předplacen kartou debetní. Na kreditní kartě je rezerována suma na pokyrí případných vícenákladů, které se k pronájmu vztahují – například dotankování nádrže, pokud byste ji nedotankovali sami. Suma je uvolněna po ukončení pronájmu.

Svůj účet na Hertz.com můžete spravovat on-line. Můžete tam tak modifikovat rezervaci nebo je úplně zrušit. Auto si ale můžete rezervovat i jednorázově bez účtu.

Věříme, že budete se službami půjčovny Hertz.com spokojeni ať už ji použijete doma nebo kdekoliv na světě, kde je Hertz.com k dispozici.

Navštivte www.hertz.cz

Jak uplatnit slevový kód na Hertz.cz?

Slevový kód je možné zadat hned ve vyhledávání na titulní straně. Jednoduše vyberte na titulní straně „Mám slevu“ a poté vložte propagační kód do kolonky „Propagační kód (PC)“. Vkládat můžete i jiné slevy. Pokud je kód platný, bude Vám cena v dalším kroku vypočítána i se slevou.

Navštivte www.hertz.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Hertz.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.