Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > H > Slevové kupóny a slevové kódy do Hotely.cz

Hotely.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(4.76/5, 200 hlasování)
Pokračovat na www.hotely.cz

Aktuální slevy a akce (červen 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Hotely.cz

Nakupování na Hotely.cz...

Plánujete výlet nebo dovolenou po České republice? Pak pravděpodobně také hledáte nějakou formu ubytování. Pokud hledáte hotel, může být složité vyhledat si všechny dostupné hotely v jedné lokalitě a porovnat jejich ceny. Proto je tady jednoduchý nástroj Hotely.cz. Ten Vám pomůže vyhledat nabídky hotelů podle lokality, srovnat ceny a rovnou Vám je může také zarezervovat.

Hotely.cz nabízí ubytování v hotelech a penzionech po celé České republice. V nabídce jsou luxusní i levnější hotely, romantické hotely, apartmány, penziony i chaty. Vybírat můžete hotely ve velkých městech, jako jsou Praha, Brno a Olomouc ale také ve všech lázeňských městech a ve městech v ostatních krajích České republiky. Pokud hledáte ke svému hotelu také lázeňské, relaxační nebo odpočinkové služby, i zde Vám hotely.cz může pomoci.

Pokud nemáte jasno, kam byste rádi vyrazili a hledáte spíše inpsiraci, tak si na titulní straně můžete vybrat z kategorií, jako jsou wellness pobyty, pobyty pro seniory, lázeňské pobyty, pobyty pro rodiny s dětmi, vánoční a silvestrovské pobyty nebo víkendové pobyty. Pokud máte ale jasno, tak vyplňte v řádku na titulku destinaci a rázem se můžete kochat celou řadu hotelů, které pro Vás Hotely.cz vyhledají.

Proč byste pro rezervaci svého ubytování měli provést právě přes Hotely.cz? Ceny na Hotely.cz jsou často nižší než ceny pultové – jednotlivé hotely se totiž snaží konkurovat, pokud jsou zobrazeny na jednom místě. Pokud si ceny zarezervujete přímo v konkrétním hotelu, necítí se hotel být nucen Vám nabízet nižší cenu. Na hotely.cz máte k dispozici hodnocení hotelů a penzionů skutečně ubytovaných klientů – můžete si tak udělat obrázek o skutečné realitě služeb a ubytování, než jaké Vám prezentují hotely samotné. Vybírat můžete z více než 4 100 ubytovacích zařízení v České republice. Pokud si nebudete s čímkoliv jistí, máte možnost využít pomoc asistentek, které se v oblasti ubytování v České republice vyznají. K dispozici je také mobilní aplikace, díky které si můžete vybírat i na cestách a přímo v aplikaci také provádět rezervaci.Věříme, že s tímto rezervačním systémem zaměřeným čistě na ubytování po České republice budete spokojeni, a že jej budete často využívat při svých pracovních cestách i dovolených.

Navštivte www.hotely.cz

Jak uplatnit slevový kód na Hotely.cz?

Jak na ubytování?

1) Buď si můžete vybrat z kategorií pobytů přímo na stránkách Hotely.cz. Pokud ale hledáte ubytování v hotelu podle destinace, jednoduše v políčku na titulní straně vyberte destinaci, datum příjezdu a datum odjezdu.

2) Po kliknutí na „vyhledat“ už se Vám zobrazují jednotlivé nabídky, které můžete dále filtrovat v panelu nalevo. Můžete nastavit konkrétní cenové rozpětí, možnosti stravy, zařízení pokojů, dodatkové služby, typ ubytování, počet hvězdiček atd. U každého hotelu vidíte také hodnocení uživatelů v procentech.

3) Po rozkliknutí konkrétní nabídky hotelu máte možnost zarezervovat pokoj, pokud je nějaký volný pravým tlačítkem vedle soupisu pokojů.

Hotely slevové kupóny a slevové kódy

4) Nyní si již jen vyplníte své osobní údaje, připíšete poznámku a potvrdíte rezervaci.

Navštivte www.hotely.cz

Tématické pobyty

Hotely.cz na jedné straně nabízí individuální rezervaci pobytu v hotelech po celé České republice. Na druhé straně tu ale můžete také zakoupit tématické pobytové balíčky s kompletním servisem. Tématické balíčky jsou zaměřené na wellness pobyty, pobyty pro seniory, lázeňské pobyty, pobyty pro rodiny s dětmi, vánoční a silvestrovské pobyty nebo oblíbené víkendové pobyty. V lázeňských pobytech například vyberete z toho nejlepšího, co nabízejí tradiční česká i moravská lázeňská centra. Naberete sílu, zotavíte se po zdravotních komplikacích nebo prostě jen zarelaxujete na té nejlepší úrovni. S hotely.cz ušetříte na podobných pobytech klidně i 50 %. A když říkáme kompletní péče tak myslíme i hodnocení lékařem a doporučení vhodného programu. Součástí jsou také bohaté lázeňské a kulturní programy.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Hotely.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.