Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > I > Ilovetravel.cz slevový kupón

Ilovetravel.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(4.28/5, 61 hlasování)
Pokračovat na www.ilovetravel.cz

Aktuální slevy a akce - srpen 2022Více o Ilovetravel.cz

Nakupování na Ilovetravel.cz...

ILoveTravel.cz je dlouholetý stabilní zprostředkovatel nabídek z oblasti zájezdů. Je tu pro Vás už od roku 2011. Partneři ILoveTravel.cz jsou prověřováni a odpovídají nejvyšším kvalitativním požadavkům klientů – nemusíte se tedy obávat, že na své dovolené skončíte ve sklepě bez výhledu a v pokoji se štěnicemi bez ramínek.Od svého vzniku zprostředkovala agentura ILoveTravel.cz zájezdy v hodnotě několik desítek milionů korun. I vy se můžete přidat k tisícovkám spokojených zákazníků.

Pokud si u ILoveTravel.cz zakoupíte voucher pro sebe nebo jako dárek, není problém od smlouvy do 14 dnů odstoupit v případě, že jste tento voucher ještě neuplatnili u poskytovatele zájezdu. Budou Vám bez problémů vráceny peníze.

Na ILoveTravel.cz nenajdete kategorie, obrovský výběr zájezdů a možností pro cestování – portál tvoří jediná stránka s nabídkou těch nejvybranějších destinací. Ty se samozřejmě často mění podle ročního období a podle aktuální poptávky zákazníků.

Těžko Vám zde budeme prezentovat, jaká bude nabídka zájezdů ve chvíli, kdy se na portál podíváte Vy. Pro ilustraci Vám ale ukážeme, jaký typ zájezdů můžete od ILoveTravel.cz očekávat.

Těšit se tak můžete na wellness pobyty – v nabídce je aktuálně wellness pobyt v Hotelu Goethe v Mariánských lázních. Toto ubytování je pro dva s polopenzí a s relaxačními procedurami pro každého ve čtyřhvězdičkovém hotelu.

Další nabídka prezentuje romantický wellness pobyt pro 2 až na 4 dny se vstupem do wellness a dalšími procedurami v hotelu SPORTARTCENTRUM * * * * přímo v srdci romantických Beskyd.

Nabídka se ovšem nutně neomezuje pouze na wellness pobyty v České republice. Zakoupit tak například můžete Silvestrovský zájezd do Paříže. Při tomto čtyřdenním poznávacím zájezdu navštívíte ty nejznámější krásy Města lásky a oslavíte tu také příchod nového roku.

Jak vidíte, přesto že je nabídka ILoveTravel.cz omezená, tak si tu vybere opravdu každý, a navíc za výhodnou cenu – last minute, first minute zájezdů.

Máte-li zájem si prohlédnout recenze, které napsali zákazníci, kteří před Vám i u ILoveTravel.cz. Použijte „poznámky na papíře“ v levé straně popsaný „Spousty spokojených klientů, recenze“.

Na stránce také můžete ověřit zakoupené vouchery a dozvědět se o jejich platnosti. Každý voucher u sebe má uvedené datum platnosti, které je potřeba dodržet při sjednávání služeb.

Platit za voucher je možné prostřednictvím platby převodem na účet (to chvíli trvá) anebo online kartou pomocí brány PayU – tato platba proběhne okamžitě a voucher Vám dorazí obratem na Váš e-mail.

Věříme, že se Vám cestování s vouchery od ILoveTravel.cz bude líbit a že si užijete krásnou dovolenou za dobrou cenu.

Navštivte www.ilovetravel.cz

Jak uplatnit slevový kód na Ilovetravel.cz?

Portál ILoveTravel, který zprostředkovává prodej zájezdů v současné době neposkytuje žádnou možnost uplatnění slevových kódů. Všechny nabídky dostupné prostřednictvím portálu SlevovyKupon.net jsou Vám dostupné automaticky po přechodu do ILoveTravel.cz skrze odkazy v našich kupónech.

Pokud se situace změní a ILoveTravel.cz začne poskytovat slevy pomocí kódů, budete o možnosti jejich uplatnění informováni na tomto místě.

Navštivte www.ilovetravel.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Ilovetravel.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.