Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > I > Interbohemia.cz slevový kupón, Interbohemia.cz slevový kód

Interbohemia.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(4.05/5, 20 hlasování)
Pokračovat na www.interbohemia.cz

Aktuální slevy a akce - leden 2022Více o Interbohemia.cz

Nakupování na Interbohemia.cz...

InterBohemia.cz je on-line katalog chat a chalup. Všechny chaty, chalupy, vily, apartmány, hájovny i statky v nabídce jsou osobně prověřovány pracovníky portálu a navštíveny, aby byla zajištěna spokojenost každého zákazníka.

InterBohemia.cz je jednoduše portálem, který byl měl vyhledat každý, kdo má chuť vyrazit na chvíli na samotu do klidu a pohody v přírodě. Stačí si projít katalog chat a apartmánů a párkrát kliknout myší. K Vaší spokojenosti pak už zbývá jenom to, aby Vám vyšlo počasí.Proč si k pronájmu chaty vybrat právě interbohemia.cz? Důvodů je hned několik. Tím prvním je právě prověřování objektů, zda splňují vše, co jejich majitelé propagují. Vy se můžete spolehnout na to, že bude dodržen vysoký standard nabízených objektů.

Pravidelně je pro Vás aktualizován a doplňován katalog nabízených chat a chalup, který buduje nejširší online tržiště nabízených prázdninových domků tak, aby si dle požadavků mohl vybrat opravdu každý.

V rámci nabízených služeb interbohemia.cz stále přemýšlí, jak zkvalitnit nabízený servis. Proto v rámci každého pobytu nad rámec zákonem daných povinností zahrnuje komplexní pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou třetí osobně, za které si neúčtuje žádné další poplatky ani je nepromíjí do výsledných cen.

Bojíte se, že týden před odjezdem onemocníte? I na to na interbohemia.cz mysleli, a proto všem klientům poskytují pojištění pro případ storna. To je opět zdarma.

Máte nárok příspěvku na dovolenou od svého zaměstnavatele? Pobyt s Interbohemia.cz můžete uhradit prostřednictvím faktury vystavené zaměstnavateli nebo formou programu Benefit plus, poukázkami SODEXO, a dalšími. Požadavek na využití těchto benefitů ale musíte uvést do poznámky při objednání pobytu.

Máte speciální požadavky při realizaci Vaší dovolené? Na Interbohemia.cz Vám rádi vyjdou vstříc. Pro komunikaci můžete využívat telefonní spojení, online chat nebo zprávy na facebookové stránce.

V oboru firma účinkuje už 27 let – byla založena krátce po Sametové revoluci. Za uplynulou dobu důvěrně zná požadavky svých klientů a snaží se stále přizpůsobovat jejich požadavkům.

Objednání chatky je stejně jednoduché jako nákup zboží v internetovém obchodě. Stačí vyplnit kontaktní údaje, vybrat způsob platby, zaplatit a je hotovo.

Věříme, že InterBohemia.cz Vám poskytne chatku nebo vilu podle Vašich představ a Vaše dovolená tak bude poklidná a opravdu relaxující.

Navštivte www.interbohemia.cz

Jak uplatnit slevový kód na Interbohemia.cz?

1) Vyberte si slevový kupón na našem portálu a klepněte na něj. Pokud kupón obsahuje kód, bude automaticky zkopírován do schránky.

2) Vyberte si chatu a termín a klikněte na „objednat“ (dávejte pozor, aby splňoval podmínky popsané v kupónu)

3) Zobrazte objednávku. Na druhé straně spatříte pod výpisem termínu políčko pro vložení kódu nadepsané „Slevový kód“. Kód sem vložte – nepotvrzuje se. Pokud je kód platný, sleva bude odečtena od celkové ceny objednávky.4) Dokončete objednávku.

Navštivte www.interbohemia.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Interbohemia.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.