Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > I > Intercroatia.cz slevový kupón, Intercroatia.cz slevový kód
Intercroatia.cz

Intercroatia.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(2.57/5, 23 hlasování)
Pokračovat na www.intercroatia.cz

Aktuální slevy a akce - únor 2023

Více o Intercroatia.cz

Nakupování na Intercroatia.cz...

Intercroatia.cz je ryze rodinná firma s původním zaměřením na nabídku letních dovolených a ubytování v České republice pro klienty z Beneluxu, Německa a Velké Británie. V oblasti krátkodobých pronájmů tak působí už od roku 1990. V posledních letech ovšem zacílili na nabídku ubytování v Krásném Chorvatsku pro tuzemskou klientelu.Intercroatia zákazníkům vždy předá přesné informace. Poloha apartmánu, přesná pěší vzdálenost na pláž, vybavení apartmánu nebo možnosti v okolí. To vše pro vás zajišťuje Intercroatia.cz, abyste vždy přesně věděli, jaké to je na místě. Ubytování je navíc vždy prověřené. Jednotlivé apartmány osobně navštěvují zástupci agentury, komunikují přímo s majiteli a doptávají se na detaily, aby vám mohli předat co možná nejhodnotnější doporučení. Spolupráce je navazována pouze se spolehlivými partnery. Vždy se snaží podrobně prozkoumat i celou lokalitu a její možnosti. Samotní majitelé objektů jsou velmi přátelští a i oni vám doporučí, kam můžete vyrazit. Nudit se určitě nebudete.

V rámci dlouholeté spolupráce s nadstandardními vztahy s pojišťujícími partnery vám jsou nabídnuty komplexní cestovní pojištění včetně pojištění odpovědnosti za škodu a pojištění storna v rámci univerzálního balíčku pro všechny cestující. Zvolit si samozřejmě můžete také čas příjezdu. Soboty bývají nejvíce vytíženými dny na cestě, proto u každého apartmánu najdete informace o možnostech příjezdu a odjezdu kterýkoliv den. V průběhu celé letní sezóny jsou vám k dispozici zástupci agentury v případě potřeby i o víkendu, stejně jako partneři přímo na místě. Vždy o vás bude postaráno.

Na intercroatia.cz si můžete vybrat ubytování podle kraje nebo podle tématu. Tématem se rozumí: pobyty pro rodiny s dětmi, luxusní ubytování, ubytování pro velké skupiny, levné ubytování, ubytování blízko u moře, ubytování s internetem, samostatné vily a domy, oblázkové pláže, s bazénem, s mazlíčkem, písečná pláž atd.

Nechybí ani nabídka pobytů Last minute při kterých výrazně ušetříte. Přímo na intercroatia.cz také najdete rovnou tipy na výlety v okolí nabízených lokalit.

V rezervačním procesu si můžete zvolit další doplňkové služby jako je právě cestovní pojištění včetně možnosti pojištění na epidemi COVID-19.

Intercroatia.cz vám zajistí skvělou dovolenou za každých okolností napříč Chorvatskem. Přejeme vám šťastnou cestu a příjemné prožití vaší dovolené. Nezapomeňte sledovat akční nabídky, které na vás čekají na stránkách našeho slevového portálu Slevovykupon.net.

Navštivte www.intercroatia.cz

Jak uplatnit slevový kód na Intercroatia.cz?

VideonávodPopis

Intercroatia.cz nenabízí ve svém rezervační procesu možnost vložit slevový kód. Pokud přesto nějaký slevový kód získáte, můžete jej zkusit zadat do políčka s poznámkou, ovšem jeho uplatnění je následně pouze v gesci provozovatele webu. Na uplatnění slevy se tedy případně ptejte přímo zákaznického servisu.

Pokud se situace změní a intercroatia.cz začne nabízet políčko pro ověřování kódů, budeme vás o této situaci informovat zde včetně podrobného návodu na to, jak kódy uplatnit.

Navštivte www.intercroatia.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Intercroatia.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.