Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > J > Jet2.com slevový kupón, Jet2.com slevový kód

Jet2.com slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(4.42/5, 89 hlasování)
Pokračovat na www.jet2.com

Aktuální slevy a akce - prosinec 2021Více o Jet2.com

Nakupování na Jet2.com...

Cestujte jedním z nejlevnějších dopravců v celé Evropě. Uvidíte, že letecká společnost Jet2 má, co týče letů do Velké Británie i zpět, nabídnout i Vám. Než Vám začneme vyprávět o jejích výhodách, upozorníme Vás, že náš odkaz vede některým zákazníkům na anglickou verzi. Pro češtinu je v tom případě třeba vpravo nahoře kliknout na britskou vlaječku „English“ a změnit jí na češtinu. A teď se konečně vrhneme na důvody, proč byste pro vyhledávání a rezervaci svých letů měli využít právě Jet2.com.Hlavní výhodou Jet2 je možnost cestovat i do menších měst, kam běžně velké aerolinky nelétají. Navštívit tak můžete malebné Severní Irsko, protože je možné cestovat i do města Belfast – tedy do města nekonečných možností díky jedinečné směsici kulturních kontrastů a spletité sítě životem tepajících ulic.

Aerolinky létají také do East Midlands. Letiště East Midlands se nachází v zeměpisném i kulturním centru Anglie – necelých 21 kilometrů od známého Nottinghamu. Navštívit tak můžete dávné lesy a tajemné hrady, které celá staletí udržují legendu Robina Hooda. Kdo Ví, třeba i Vás tento raubíř v lese potká. (doufáme, že nejste příliš bohatí).

Zaletět si můžete také do severní Anglie. Velmi populární destinací je zde metropole Newcastle. Zde můžete objevovat jedny z nejúchvatnějších památek severní Anglie. Newcastle je stále věrný svým kulturním kořenům a vždy na Vás při návštěvě dýchne příjemná a přátelská atmosféra.
Mimo těchto můžete navštívit ještě Edinburgh, Glasgow, Leeds, Manchesteru, Birminghamu a dalších měst. A co je nejlepší? Do všech destinací můžete létat přímo z České republiky, a to bez přestupů. Samozřejmě tato letadla nelétají do destinací každý den – ale na lety několikrát v týdnu si zvyknout můžete.

V aerolince Jet2 platí běžná pravidla pro dopravu zavazadel – tedy existuje příruční zavazadlo, a zavazadlo k odbavení (které není v ceně). O podmínkách a hmotnostech se dočtete na stránkách a také v jednom kroku objednávky, kde je třeba přiobjednat zavazadlo k odbavení – tedy pokud nějaké máte.

Přes portál Jet2 si mimo letenky můžete zařídit také přistavení automobilu. To se může při výletech v těchto krásných destinacích rozhodně hodit (pokud si tedy zvyknete rychle na levostranné řízení). Tato služba není tak drahá, jak byste mohli myslet. Navíc s politikou Full to Full je jenom na Vás, kolik zaplatíte za palivo. Jednoduše vraťte auto s plnou nádrží a vyhnete se dodatečným poplatkům za palivo.

Věříme, že Vás nabídka těchto aerolinek, které Vás spolehlivě a levně dopraví Velké Británie a zpět zaujala. Pokud vyrazíte na cestu, tak Vám přejeme hodně příjemných zážitků.

Navštivte www.jet2.com

Jak uplatnit slevový kód na Jet2.com?

1) Pomocí vyhledávače letů si vyberte údaje na titulní straně

2) Vyberte konkrétní let

3) Vyplňte jména cestujících a požadovaný počet zavazadel

4) Vyberte sedadla pro všechny cestující

5) Potvrďte správnost cestovních údajů6) V záložce pokladna (strana 5 v košíku) spatříte políčko „Zadejte prosím reklamní kód“. Kód sem vložte a potvrďte tlačítkem „přidat“. Pokud je kód platný, sleva se odečte od celkové ceny objednávky.

7) Sbalte kufry

Navštivte www.jet2.com

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Jet2.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.