Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > K > Slevové kupóny a slevové kódy do Klm.cz

Klm.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(2.96/5, 28 hlasování)
Pokračovat na www.klm.cz

Aktuální slevy a akce (březen 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Klm.cz

Nakupování na Klm.cz...

KLM jsou nizozemské královské aerolinie – národní letecká společnost Nizozemí. Leteckou základnu má tato společnost na letišti Schiphol v Amsterdamu. KLM vznikly v roce 1919 pot královskou patronací. Jedná se o nejstarší dosud existující leteckou společnost a také nejstarší společnost, která nese stále stejný název.

Pokud se rozhodnete s KLM letět, můžete samozřejmě využít vyhledávače, jak jste zvyklí. Chcete-li ovšem vyhledávat pouze z letů, které na trasách zajišťují KLM, je ideální bookovat svůj let přímo skrze jejich web.

Klm slevové kupóny a slevové kódy

Čeká na vás standardní rozhraní, na které jste zvyklí. Stačí zvolit startovní a cílovou destinaci, datum, počet cestujících a cestovní třídu – KLM nejsou nízkonákladové, takže si na palubách letadel budete užívat opravdu běžný komfort.

Vhodné je se před letem zaregistrovat. Díky tomu získáte účet, ve kterém budete mít přehled o svých zakoupených letech a všechny potřebné údaje, které se mohou hodit i při problémech na letišti. Check in můžete provádět online jak jste zvyklí. KLM.com nabízí samozřejmě také mobilní aplikaci pro zařízení Android a iOS. Kromě toho, že budete mít při ruce všechny cestovní informace, budete dostávat také informace přímo do aplikace o aktuálně dostupných výhodných destinacích, tipy na výlety a novinky ze společnosti.

Kromě samotného nákupu letenek si můžete přes web nebo v aplikaci také pronajímat automobily, bookovat ubytování, zjišťovat informace o turistických cílech nebo zajistit transfer z letiště do požadované destinace. KLM.com má také e-shop, kde můžete nakupovat věci, které se budou hodit při letu nebo promo zboží jako parfémy, kosmetiku, elektroniku nebo módní zboží.

KLM.com s vámi budou komunikovat v různých světových jazycích. Čeština ovšem není jedním z nich. Některé prvky z rozhraní na klm.com ovšem v češtině budou. Dostane se vám tedy takového česko-anglického mixu.

Věříme, že se vám s KLM.com bude cestovat skvěle, ať už využijete některých jejich letů do Nizozemí nebo si jejich služby zvolíte i na delší trasy.

Platit můžete skrze PayPal, bankovním převodem, platební kartou a rychlým bankovním převodem

Navštivte www.klm.cz

Jak uplatnit slevový kód na Klm.cz?

1) Zvolte parametry vyhledávání: start, cíl, datum odletu, počet cestujících a cestovní třídu.Klm slevové kupóny a slevové kódy

2) Vyberte z nabízených letů. Pozor – sledujte sloupec se společností, která lety zajišťuje.

Pokud chcete opravdu letět s KLM zvolte pouze takový let, který zajišťují. Vyhledávač dokáže najít i lety partnerů.

3) Vyberte zpáteční let (pokud o něj stojíte)

4) Vyberte balíček cestovních potřeb – zavazadlo, prioritní nástup, výběr sedadla. V dalším kroku si namísto balíčku můžete zvolit pouze tyto služby samostatně.

Klm slevové kupóny a slevové kódy

5) Nakonec už stačí vyplnit pouze svoje osobní údaje a údaje jednotlivých cestujících, připojištění (máte-li o něj zájem) a přejdete na stránku s platbou.

6) Kromě výběru platby máte v posledním kroku možnost vložit poukaz a slevový kód, který jste našli na našem webu. Stiskněte tlačítko „Přidejte svůj slevový kód“ a zadejte jej do políčka. Vše potvrdíte tlačítkem „Odeslat slevový kód“ Pokud je kód platný, bude částka ještě před platbou upravena směrem dolů.

Klm slevové kupóny a slevové kódy

Navštivte www.klm.czZískejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Klm.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.