Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > L > Slevové kupóny a slevové kódy do Liftago.cz
Liftago.cz

Liftago.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(4.06/5, 49 hlasování)
Pokračovat na www.liftago.cz

Aktuální slevy a akce (prosinec 2023)

Více o Liftago.cz

Nakupování na Liftago.cz...

Liftago je česká společnost, která nabízí služby taxi a přepravy zásilek prostřednictvím mobilní aplikace. V tomto článku se dozvíte, jak funguje Liftago, k čemu slouží, jak ji můžete využívat a jaké jsou její výhody pro cestovatele.

Liftago slevové kupóny a slevové kódy

Co je Liftago?
Liftago je technologická platforma, která propojuje licencované řidiče taxi vozů s pasažéry a zákazníky, kteří potřebují přepravit zásilku. Liftago není dispečink ani dopravce, ale pouze zprostředkovatel kontaktu mezi řidičem a zákazníkem. Liftago také nenastavuje ceny za jízdu ani za přepravu zásilky, ale nechává to na nabídce a poptávce na trhu.

Jak funguje Liftago?
Liftago funguje velmi jednoduše. Stačí si stáhnout bezplatnou aplikaci Liftago do svého chytrého telefonu a zaregistrovat se. Poté můžete zadat svou polohu a cíl jízdy nebo přepravy zásilky a vybrat si z nabídky dostupných řidičů. Aplikace vám ukáže cenu, vzdálenost, dobu jízdy a hodnocení řidiče. Můžete si také vybrat typ vozu, velikost kufru nebo další služby, jako je například autosedačka pro děti. Po potvrzení objednávky se vám zobrazí informace o řidiči a jeho telefonní číslo. Můžete tak s ním komunikovat a sledovat jeho polohu na mapě. Po skončení jízdy nebo doručení zásilky můžete zaplatit hotově nebo kartou přes aplikaci. Také můžete ohodnotit řidiče a službu.

K čemu slouží Liftago?
Liftago slouží k tomu, aby vám usnadnila cestování po městě nebo přepravu zásilek. Můžete si tak objednat taxi nebo kurýra rychle, pohodlně a bezpečně. Liftago vám také pomůže ušetřit peníze, protože si můžete vybrat tu nejvýhodnější nabídku od řidičů. Liftago také podporuje kvalitu služby, protože každý řidič musí mít licenci a pravidelně procházet kontrolami. Navíc můžete hodnotit řidiče a službu a tím ovlivňovat jejich reputaci na trhu.
Jak můžete využít Liftago?

Liftago můžete využít kdykoliv potřebujete cestovat po městě nebo přepravit zásilku. Ať už jedete na letiště, do práce, na schůzku, na nákup nebo na večeři s přáteli, Liftago vám najde vhodného řidiče. Pokud potřebujete poslat balík, dokument nebo květiny někomu, na kom vám záleží.

Liftago nabízí několik dalších služeb, které mohou být užitečné pro cestovatele. Mezi ně patří:

• Liftago Kids - služba pro rodiny s dětmi, která umožňuje objednat vůz vybavený autosedačkou a podsedákem. Tato služba je zatím dostupná pouze v Praze.

• Liftago Doručení objednávky - služba pro zákazníky, kteří si chtějí nechat doručit jídlo nebo nápoje z restaurací, které spolupracují s Liftagem. Tato služba je zatím dostupná pouze v Praze a Brně.

• Liftago.network - sdílená přepravní síť, která propojuje řidiče a zákazníky s dalšími partnery, jako jsou například hotely, letiště, nemocnice nebo školy. Tato síť má za cíl optimalizovat městskou dopravu a snižovat emise.

Jaké jsou výhody Liftaga pro cestovatele?

Liftago má pro cestovatele několik výhod, mezi které patří:
• Rychlost a pohodlí - Liftago vám umožňuje objednat taxi nebo kurýra během několika minut přes mobilní aplikaci. Nemusíte volat dispečink ani hledat volné taxi na ulici.

• Bezpečnost a kvalita - Liftago spolupracuje pouze s licencovanými a prověřenými řidiči, kteří musí splňovat určité standardy. Můžete si tak být jisti, že vaše jízda nebo přeprava zásilky proběhne bez problémů.

• Cena a transparentnost - Liftago vám ukáže předem cenu za jízdu nebo přepravu zásilky, kterou si můžete vybrat z nabídky řidičů. Nemusíte se tak obávat předražených taxametrů nebo skrytých poplatků.

• Hodnocení a reputace - Liftago vám umožňuje ohodnotit řidiče a službu po každé jízdě nebo doručení zásilky. Tím ovlivňujete jejich reputaci na trhu a pomáháte ostatním zákazníkům vybrat si tu nejlepší službu.

Závěr
Liftago je česká společnost, která nabízí služby taxi a přepravy zásilek prostřednictvím mobilní aplikace. Liftago je vhodná volba pro cestovatele, kteří hledají rychlou, pohodlnou, bezpečnou a cenově výhodnou přepravu po městě nebo doručení zásilky. Liftago také podporuje kvalitu služby, transparentnost cen a optimalizaci městské dopravy. Pokud chcete vyzkoušet Liftago, stačí si stáhnout aplikaci do svého chytrého telefonu a zaregistrovat se.

Navštivte www.liftago.cz

Jak uplatnit slevový kód na Liftago.cz?

Stáhněte si aplikaci Liftago z Liftago.cz nebo z obchodu s aplikacemi pro váš mobilní telefon.
Otevřete aplikaci a zaregistrujte se nebo se přihlaste pomocí svého telefonního čísla a hesla.
V menu aplikace vyberte sekci “Zadat promo kód” a vložte kód, který chcete použít. Například “JEDUSVISA” pro nové klienty nebo “VISA2023” pro stávající klienty.
Potvrďte zadání kódu a zkontrolujte, že se vám zobrazila sleva v aplikaci.
Vyberte si službu, kterou chcete využít - taxi nebo poslání zásilky - a zadajte svou polohu a cíl.
Vyberte si řidiče nebo kurýra podle vašich preferencí a potvrďte objednávku.
Po dokončení jízdy nebo doručení zásilky zaplaťte za službu pomocí platební karty přes aplikaci. Sleva bude automaticky odečtena z celkové částky.

Navštivte www.liftago.cz

ČlánkyYouTube

31.10.2016: Liftago DRVs


Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Liftago.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.