Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > M > Mamaison.com slevový kupón, Mamaison.com slevový kód

Mamaison.com slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(3.39/5, 28 hlasování)
Pokračovat na www.mamaison.com/cs

Aktuální slevy a akce - prosinec 2021Více o Mamaison.com

Nakupování na Mamaison.com...

Mamaison.com je portál společnosti, která provozuje hotely a rezidence, které se nacházejí na opravdu jedinečných místech mnoha nejprestižnějších měst střední a východní Evropy. Hotely nabízejí unikátní krátkodobé i dlouhodobé ubytování vhodné pro klienty mířící za prací i rekreací.Mamaison využívají klienti jako místo významných jednání. V těchto hotelích můžete popustit uzdu své představivosti. Jako specializovaná hotelová zařízení nové Evropy jsou hotely v tomto řetězci přímo šité na míru neustále se vyvíjejícím potřebám průmyslu MICE podle Vašich představ.

Hotely nabídnou mimo široké nabídky ubytování také bohaté kulturní a historické prostředí. Je tak zaručeno, že si vyberete kvalitní ubytování té nejvyšší úrovně. Každý tu najde prostorné pokoje i veškeré vybavení díky němuž se budete v každém pokoji cítit jako doma.

Hotely Mamaison ctí individualitu hostů a vždy se snaží přizpůsobit jejich požadavkům a životnímu stylu. V roce 2014 se společenství Mamaison Hotels & Residences včlenilo do skupiny CPI Hotels, které sdružuje 28 hotelů v pěti zemích Evropy. Stále si však zachovává svou svébytnost a výjimečnou úroveň svých služeb.

Na Mamaison.com naleznete konkrétní seznam hotelů, které pod řetězec hotelů spadají. Každý z těchto hotelů má svou vlastní internetovou stránku, kde naleznete kategorie pokojů, dostupné služby, hodnocení a samozřejmě můžete také portál použít pro rezervaci konkrétního pobytu. Na otázky pak bude odpovídat přímo recepce hotelu, který si zvolíte.

Mamaison může být také místem významných akcí a jednání. Pozvat můžete své obchodní partnery na mítink či můžete uspořádat ve spolupráci s hotelem luxusní svatbu.

Na výběr jsou: Mamaison Hotel Riverside Prague, Mamaison Residence Belgicka Prague, Mamaison Residence Downtown Prague, Mamaison Hotel Le Regina Warsaw, Mamaison Residence Diana Warsaw Mamaison Residence Sulekova Bratislava, Mamaison Hotel Andrassy Budapest, Mamaison Hotel Izabella Budapest a Mamaison All-Suites Spa Hotel Pokrovka Moscow. Hotely najdete také na sociálních sítích.

Není pravda, že speciální nabídky naleznete pouze na rezervačních portálech. Mamaison.com nabízí v sekci akčních nabídek své vlastní akce a pozvánky na pobyty v konkrétních lokalitách. Pokud tedy hledáte sezónní ubytování a chtěli byste slevy nebo zajímavé akce, navštivte speciální nabídky na Mamaison.com nebo web konkrétního hotelu, který jste si zvolili.

Věříme, že Váš pobyt v hotelích Mamaison bude pohodový, že budete spokojeni se všemi službami a budete se do Mamaison hotelů rádi vracet. Příjemný personál Vás uvítá vždy s otevřenou náručí v České republice, na Slovensku. v Maďarsku, v Polsku i v Rusku. Přejeme Vám příjemnou cestu a pohodový pobyt.

Navštivte www.mamaison.com/cs

Jak uplatnit slevový kód na Mamaison.com?

Mamaison.com nenabízí možnost uplatnění slevových kódů v rezervačním procesu. Všechny akční nabídky, které jsou dostupné prostřednictvím našeho slevového portálu SlevovyKupon.net získáte automaticky po přechodu do mamaison.com skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Pokud hotely začnou nabízet výhody prostřednictvím elektronických slevových kódů, budeme Vás o této možnosti informovat zde včetně konkrétního návodu na uplatnění takové výhody.

Navštivte www.mamaison.com/cs

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Mamaison.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.