Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > N > Slevové kupóny a slevové kódy do Nafirmy.cz

Nafirmy.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(2.94/5, 32 hlasování)
Pokračovat na nafirmy.cz

Aktuální slevy a akce (květen 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Nafirmy.cz

Nakupování na Nafirmy.cz...

Nafirmy.cz je portál, který spojuje všechny, kdo chtějí investovat a pomoci rozkvětu českého podnikání. Nafirmy.cz nejsou banka, nabízejí vám peníze od drobných investorů. Se Zonky.cz přinesli výhodné úvěry pro spotřebitele a nyní prostřednictvím nafirmy.cz nabízejí podobné služby podnikatelům.

Nafirmy slevové kupóny a slevové kódy

Nafirmy.cz poskytuje úvěry od 100 tisíc do 1 milionu s možností využití platebních prázdnin. Úroky začínají už na 3,99 p. a. Ovšem výše úroku závisí na rizikovosti vašeho projektu. Projekty jsou ohodnoceny a rozděleny do 7 kategorií podle míry rizika. Firma není nijak posuzována podle finančních výkazů, ale jsou sledovány online aktivity a celková perspektiva podniku. Perspektivním firmám, které skóringem napoprvé neprojdou je nabídnout záchranný program.

Jak můžete získat úvěr? Nejdříve se zaregistrujte na Nafirmy.cz. Poskytnete základní informace o své firmě a vybrané finanční výkazy. Vše pohodlně online. Vaše firma bude ohodnocena podle vlastního skóringového modelu a bude jí přiřazen rating. PO podepsání smluvní dokumentace váš projekt bude zveřejněn na tržišti. Po dobu 14 dní do něj budou moci lidé začít investovat. Peníze na účet dostanete ihned poté, co se investoři na celý projekt složí. Pokud nastane, že kvůli skóringu na financování projektu nedosáhnete, udělají na nafirmy.cz vše proto, abyste měli za 3 – 6 měsíců na úvěr větší šanci.

Služba nafirmy.cz má kořeny v CreativeDocku. Ze stejného místa vyrostly i MallPay, Zonky, Mutumutu, HoppyGo a další úspěšné startupy. V základu každého z nich je dlouhodobě udržitelný růst, uživatelská přívětivost a technologická inovace. Zajímají je především projekty, které zjednodušují život a bourají neefektivní stereotypy. Vyklíčila tu také iniciativa Firmy sobě, která na jaře 2020 reagovala na špatnou podporu podnikatelů během první vlny koronaviru. Politická vůle řešit problémy byla špatná, a tak se rozhodli pomoci českým firmám v rozkvětu jinak. Přidejte se k podpoře dostupných a férových půjček od lidí i vy.

Služba je primárně určena malým a středním firmám, které chtějí investovat do svého rozvoje nebo naopak mají problémy s provozováním a financováním své činnosti. Zaměřují se zejména na penziony, restaurace, specializované obchody včetně e-shopů a služeb. V této chvíli jsou schopni poskytnou úvěry právnickým osobám podnikajícím pod s. r. o. a a. s.

Půjčit si tu můžete na provozní i investiční účely. Půjčit si můžete na dobu od 6 do 60 měsíců. Za úvěr je nutné ručit směnkou s avalem majitele firmy. Úrok se dozvíte po vyhodnocení vašeho projektu. Měnit se už nic nebude.

Stačí vyplnit formulář pro registraci. Začnete výší úvěru a dobou splácení spolu s krátkým popisem projektu v několika větách. Dále už vyplňujete jen údaje o firmě – jednací osoby, jejich totožnost a o existujících firemních úvěrech a financích.

Navštivte nafirmy.cz

Jak uplatnit slevový kód na Nafirmy.cz?

Nafirmy.cz je služba poskytující úvěry podnikatelům. Není možné využívat na tuto službu slevové kódy. Veškeré akční nabídky, které jsou pro vás k dispozici prostřednictvím nafirmy.cz získáte automaticky po přechodu do nafirmy.cz skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Navštivte nafirmy.cz

Půjčte si od nafirmy.cz

Získání úvěru probíhá ve čtyřech jednoduchých krocích. V prvé řadě se musíte na nafirmy.cz zaregistrovat a poskytnout základní informace o své firmě a vybrané finanční výkazy. Vše nahrajete pohodlně online. Vaši firmu ohodnotí prostřednictvím skóringového modelu a přiřadí rating. Pokud na úvěr nedosáhnete a neprojdete hodnocením můžete zkusit požádat znovu za 3 - 6 měsíců prostřednictvím programu pro znovu požádání. Pokud projdete, podepíšete smluvní dokumentaci vašeho projektu a ten bude zveřejněn na tržišti. Po dobu 14 dnů do něj budou moci lidé investovat. Peníze na účet pak dostanete ve chvíli, co se investoři na projekt složí. To je celé. Pak už jen splácíte, profitujete a můžete se naplno věnovat vašemu podnikání. Pokud máte dotazy, doporučujeme důkladně prostudovat web nafirmy.cz.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Nafirmy.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.