Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > O > Slevové kupóny a slevové kódy do Omio.cz
Omio.cz

Omio.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3.03/5, 29 hlasování)
Pokračovat na www.omio.cz

Aktuální slevy a akce (září 2023)

Více o Omio.cz

Nakupování na Omio.cz...

Omio.com je revoluční cestovní platforma. Pomůže Vám najít nejrychlejší a nejlevnější celkově optimální možnosti přepravy vlakem, autobusem nebo letadlem. Z kteréhokoliv města či vesnice v Evropě. Cestování nebylo nikdy jednodušší.

Omio slevové kupóny a slevové kódy

Zvládnout to můžete jediným kliknutím. Objevte způsob, který bude vyhovovat jak vašemu časovému harmonogramu, tak Vašemu rozpočtu.

Omio.com Vám na jednom místě nabízí všechny možnosti přepravy. Jediným klikem se Vám zobrazí všechny vlaky, autobusy i lety. Vy si tak můžete vybrat ten nejlepší způsob cesty, který bude vyhovovat Vašim nárokům.

Cestu můžete začít i končit ve kterémkoliv městě nebo vesnici napříč 12 evropskými zeměmi. Rozhodnutí, kam vyrazíte je jenom na Vás a možnosti jsou zcela nekonečné.

Pokud se rozhodnete pro své cestování používat platformu Omio.com, tak máte samozřejmě možnost používat rozhraní přímo v počítači. K dispozici jsou Vám ale také aplikace pro Apple iOS a Android. Ty nabízejí vyšší pohodlí při používání Omio.com.

Prakticky se dá říct, že Omio.com za Vás naplánuje Vaši cestu a ukáže Vám srovnání všech způsobů dopravy. V našem testu jsme z Prahy do Londýna následující den. Okamžitě jsme viděli že letenka nás vyjde mnohem levněji (591Kč) než autobus (1318Kč) a samozřejmě je také podstatně rychlejší. To se ale může měnit v závislosti na tom, jak dlouho do předu plánujete – výhled na pár dní je dražší v oblasti letadel, na druhou stranu dlouhé plánování dopředu Vám zase může peníze ušetřit stejně jako právě lety na poslední chvíli.

Omio.com umí vyhledávat trasy na lokální jízdy i na dálkové trasy. U lokálních tratí a autobusových tras Vám ještě nedokáže zajistit jízdenku, nicméně najde Vám spoj v jízdním řádu. Na dálkových trasách můžete ale okamžitě zakoupit letenku nebo jízdenku a všechny potřebné informace Vám budou poté doručeny do Vaší e-mailové schránky včetně dokumentů.

Všechno to zvládnete z pohodlí Vašeho domova. Bude dobré si dokumenty a jízdenky vytisknout, ale ve většině případů bude stačit ukázat je na displeji svého mobilního zařízení.

V jednom jednoduchém nástroj tak získáváte přístup k více než 450 aerolinkám, autobusovým i železničním dopravcům. Služby využilo už 30 milionů uživatelů, a i vy se můžete stát jedním z těch spokojených.

Pro získání akčních nabídek se také můžete přihlásit k odběru internetového magazínu. Další informace pak můete hledat na stránkách našeho slevového portálu SlevovyKupon.net. Navštivte proto náš portál před každým nákupem na omio.com.

Navštivte www.omio.cz

Jak uplatnit slevový kód na Omio.cz?

Platforma Omio.com neobsahuje samotná žádný mechanismus pro uplatňování slevových kódů. Veškeré nabídky, které naleznete prostřednictvím našeho slevového portálu jsou Vám automaticky dostupné po přechodu do Omio.com skrze odkazy v jednotlivých kupónech. Zapsat se můžete k odběru nových akčních nabídek pro Omio.com, pokud se na našem slevovém portálu SlevovyKupon.net zaregistrujete a přidáte si portál do oblíbených.

Navštivte www.omio.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Omio.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.