Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > P > Pampeliska.cz slevový kupón - září 2020

Pampeliska.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.pampeliska.cz

Aktuální slevy a akce - září 2020


Doporučené nabídky

Více o Pampeliska.cz

Nakupování na Pampeliska.cz...

Chtěli byste si pronajmout chatu a užít si skvělou dovolenou o samotě bez mačkání v přecpaném hotelu? Pak jste přišli na správnou adresu, protože přesně to pro Vás Pampelicka.cz dokáže zařídit. Pampeliska.cz Vám pomůže s výběrem a rezervací ubytování nejrůznějšího typu v České republice i na Slovensku. Sami to zvládnete kompletně on-line bez nutnosti opustit pohodlí Vašeho křesla.

Pampelicka.cz slouží jako klasický rezervační portál. K dispozici jsou Vám filtry nejrůznějšího typu. Těmi základními jsou samozřejmě místo, termín a počet možných osob. Mezi typy ubytování si pak můžete vybírat chaty a chalupy, priváty a apartmány, penziony a hotely a samozřejmě také rekreační střediska a ATC.

Požadujete nějaké specifické vybavení objektu, ve kterém se budete rekreovat? Vybrat si můžete možnost vzít s sebou domácí zvíře, zda má objekt internet, zda je zde možnost uschovat kola a lyže, má-li objekt bazén, vířivku, saunu, vnitřní krb, zahradní krb nebo gril, lednici, TV, satelit, balkon, terasu, klimatizaci, restauraci v objektu nebo zda je objekt bezbariérový, vhodný pro děti nebo zda je zde možnost wellness vyžití.

Rádi si procházíte katalogy s možností ubytování, spíše než vyhledáváte jednotlivé objekty s filtry? Potom Vás potěšíme. Pampelicka.cz nabízí také celou řadu tematických katalogů, ve kterých je vybrané to nejlepší ubytování z nabídky.

Katalogy jsou rozděleny podle typů ubytování na – hotely, rodinné penziony, chaty a chalupy, vinné sklípky, ubytování v soukromí, bungalovy a karavany a apartmány. Tematické katalogy jsou také rozlišeny podle aktivit – víkendové pobyty, zima, levné ubytování, léto, novinky, dovolená se psem, houbaření, relaxační pobyty, chaty s bazénem, velikonoce, možnost rybaření, doporučené ostatními klienty, lázně, ubytování pro skupiny, ubytování na venkově, sportovní pobyty, cykloturistika, agroturistika, ubytování ve městě, luxusní ubytování, seminární hotely, pobyty pro školy, dovolená u jezera, silvestr a další.

Nevíte jak na to? Pampeliska.cz si pro Vás připravila podrobný návod na to, jak si vybrat a zarezervovat dovolenou online na svém portálu.

Chcete na své dovolené ušetřit? I Pampeliska.cz Vám dokáže zajistit skvělé slevy. Vybírejte z pobytů Last minute – tedy z ubytovacích kapacit, které několik dní až týdnů před zaplněním nejsou využité. Ušetřit naopak můžete také při nákupu zájezdu na First minute – tedy pokud například zamluvíte chatu u jezera na léto třeba v lednu. Mimo to jsou nabízeny slevy také mimo tyto dvě kategorie.

Pampeliska.cz je jednoznačně jedním z nejlepších rezervačních portálů pro ubytování na Vaší dovolenku. Pokud se Vás příbuzní zeptají, kam letos jedete, doporučte jim Pampeliska.cz.

Navštivte www.pampeliska.cz

Jak uplatnit slevový kód na Pampeliska.cz?

Rezervační portál Pampeliska.cz nenabízí žádnou možnost využití slevového kódu. Všechny nabídky, které jsou Vám dostupné prostřednictvím našeho slevového portálu SlevovyKupon.net získáte automaticky po přechodu do Pampeliska.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Pokud se situace změní a Pampeliska.cz začne nabízet výhody prostřednictvím slevových kódů, budeme Vás o této situaci informovat zde včetně návodu na využití takého kódu.

Navštivte www.pampeliska.cz

Skončené nabídky

Sleva - 30% (do 8.1.2018)
Až 30% na ubytovaní na Pampeliska.cz (do 30.6.2017)
Silvestr 2016 / 2017 na Pampeliska.cz (do 31.12.2016)

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Pampeliska.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.