Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > P > Slevové kupóny a slevové kódy do Plus500.cz

Plus500.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(4.72/5, 159 hlasování)
Pokračovat na www.plus500.cz

Aktuální slevy a akce (červen 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Plus500.cz

Nakupování na Plus500.cz...

Co můžete získat u společnosti Plus500 Ltd – společnosti založené na kypu, Vám budeme muset trochu vysvětlit. Jedná se o platformu, která je předním poskytovatelem Smluv o rozdílu (CFD) na trhu, který Vám nabídne bezkonkurenční obchodní podmínky pro akcie, Forex, komodity, ETF, Opce a indexy společně s inovativní technologií obchodování.

Plus500 slevové kupóny a slevové kódy

CFD je spekulace o cenovém vývoji nějakého aktiva – třeba akcie. Když koupíte CFD kontrakt, chcete, aby cena akcie vzrostla. Pokud naopak CFD prodáváte, doufáte že cena aktiva bude klesat. PO nějaké době pak provedete opačnou operaci a kontrakt ukončíte. To, kolik vyděláte určí rozdíl nákupní a prodejní ceny aktiva. Právě Plus500 Vám umožňuje uzavírat tyto obchody. Pokud se v dané problematice hlouběji nevyznáte ale přesto byste chtěli s takovými kontrakty obchodovat, pak Vám doporučujeme si přečíst obsah stránky Plus500 a nalézt také další zdroje věnující se tématu CFD.

Plus500 je jednou z nejlépe hodnocených aplikací pro obchod s CFD na mobilní platformy jako Apple iOS a Google play, protože nabízí jednoduché používání a zahrnuje také komplexní a oblíbené finanční nástroje.

U Plus500 můžete obchododvat s ropou, měnami, zlatem, stříbrem a dalšími komoditami. Pokud se rozhodnete pro akcie – můžete čekat nabídku akcií z 20 různých trhů – USA, Velké Británie, Německa, Francie a dalších zemí.

S Plus500 máte kdykoliv a kdekoliv přehled o tom, jak si vedou Vaše akcie a komodity, můžete operativně nakupovat a prodávat a také máte k dispozici detailní přehled o ziscích a ztrátách, které při těchto obchodech budete nutně pociťovat.

Nechcete obchodování zkoušet na ostro? Není nic lepšího než si vyzkoušet demo režim aplikací. Obdržíte virtuální peníze a můžete si nanečisto vyzkoušet obchodování s různými komoditami či cennými papíry.

Pokud se rozhodnete svůj účet dobít skutečnými penězi, mějte na paměti, že CFD jsou spekulativní produkty a mohou mít za následek ztrátu celého vašeho kapitálu. Obchodování s CFD pro Vás nemusí být vhodné. Je dobré se ujistit, za plně chápete rizika. Přečtěte si prohlášení o riziku a pravidla pro uživatele, než začnete používat služby Plus500.

Plus500.cz účet můžete dobíjet prostřednictvím online platebních karet, skrze bránu PayPal nebo Skrill.

Věříme, že se Vám při obchodování bude dařit. Rozhodně zde máte větší šanci dosáhnout na finanční prostředky, než při sázení v Sazce. Pamatujte ovšem, že investování je schopnost spíše statistická – nehrajte o štěstí, ale snažte se nalézt taktiku a vzor chování, který se Vám ve výsledku bude dlouhodobě vyplácet.

Navštivte www.plus500.cz

Jak uplatnit slevový kód na Plus500.cz?

1) Klikněte na „chci obchodovat“

2) Vyplňte své osobní údaje

3) Vyplňte dotazník včetně preferované platební metody

4) Na stránce, kde budete požádáni o vyplnění Vašich platebních údajů naleznete políčko pro vložení slevového kódu (tedy spíše kódu, který Vám při dobití částky XY přičte navíc částku Z)

5) Dokončete dobití.

Navštivte www.plus500.cz

Články

Obchodování s EFT na platformě Plus500

ETF je fond, který je obchodovaný na burze s nízkým rozpětím mezi nákupními a prodejními cenami. Na Plus500 můžete využívat bezpatnou obchodní platformu s profesionálními grafy, limity zisku a ztráty a také celou řadu měnových párů. Obchodovat na trhu s ETF s pákovým efektem můžete až s poměrem 1:100. To Vám umožní začít obchodovat s fondy obchodovanými na burze s částkou tak malou jako je 2 000 Kč a získat tak efekt s kaptiálem 200 000 Kč. Začít můžete na burze obchodovat ihned - stáhněte si obchodní platformu Plus500 a ověřte si účet hned. Financujte jej úvěrovou kartou, přes PayPal, Skrill nebo skrze bankovní převod. Mějte ovšem na paměti, že se jedná o vysoce spekulativní produkty, se kterými je spojen nejen velký zisk ale také potenciální ztráta investice.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Plus500.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.