Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > P > Slevové kupóny a slevové kódy do Povinne-Ruceni.com

Povinne-Ruceni.com slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(4.15/5, 96 hlasování)
Pokračovat na www.povinne-ruceni.com

Aktuální slevy a akce (prosinec 2023)


Podobné slevy a akce

Více o Povinne-Ruceni.com

Nakupování na Povinne-Ruceni.com...

Pořídili jste si nové vozidlo nebo Vám už nevyhovuje platba povinného ručení u Vaší současné pojišťovny? Než sjednáte novou smlouvu, navštivte portál Povinne-ruceni.com a poraďte se. Za srovnání nic nedáte a Vaše nabídka bude tak nízká, jak to jen jde.Povinne-Ruceni slevové kupóny a slevové kódy

Srovnávač povinne-ruceni.cz nabídne nejlevnější povinné ručení na českém trhu. Ušetříte až 70 % z ceny povinného ručení. Ve srovnávači jsou porovnávány nabídky všech pojišťoven. Zdarma Vám bude poskytnut také kompletní servis.

Proč srovnávat ceny? Není nejvýhodnější si nové pojištění sjednat u své současné pojišťovny? Nikoliv. Pojišťovny mají různé sazby pro různá auta. Automobil o objemu XY může být nejlevnější pojistit u pojišťovny A, zatímco automobil o objemu YZ může být mnohem výhodnější pojistit u pojišťovny B. Na toto všechno bere ohled právě srovnávač Povinne-ruceni.com.S Povinne-ruceni.cz můžete srovnávat pojištění pro osobní automobily, motocykly, traktory, nákladní automobily, užitkové automobily, přípojná vozidla, obytné automobily, pracovní stroje, tahače, autobusy i sanity - a to všechno rychle a jednoduše díky kalkulačce, která je Vám na webu dostupná.

Mimo povinného ručení naleznete na portálu Povinne-ruceni.com také kalkulačky na výpočet nákladů na havarijní pojištění a pojištění domácnosti.

Pro výpočet povinného ručení stačí vyplnit:

- Značku, model, objem, výkon, rok výroby a účel vozidla

- Údaje o vlastníkovi

- Bonus za jízdu bez nehod (cca)

- Kontaktní informace

- Údaje o pojištění, které požadujete (od kdy)

Poté kliknete na „spočítat“ a už Vám vyskáčou konkrétní nabídky pojištění. Filtr na pravé straně pak můžete použít pro výběr například doplňkového pojištění – asistenční služby, pojištění skel, úrazové pojištění, poškození vozidla zvěří nebo zvířetem, živelní pojištění, pojištění zavazadel nebo službu přímé likvidace.

Pojištění do jednotlivých pojišťoven je sjednáváno přímo na Povinne-ruceni.com. Po vyplnění všech potřebných údajů a platbě Vám budou všechny podstatné informace zaslány na Váš e-mail a papírové Českou poštou včetně smlouvy. Pojistné události pak řešíte s konkrétní pojišťovnou skrze jejich zákaznický servis. Každá pojišťovna má jiné podmínky pro termíny a lhůty – výpovědi atd. O těchto lhůtách si je třeba přečíst v zaslaných dokumentech nebo přímo na Povinne-ruceni.com.

Věříme, že Vám budou služby tohoto srovnávače vyhovovat. Opravdu se jedná o lepší řešení, než náhodně zvolit pojišťovnu a začít platit – úspora je někdy opravdu velká.

Navštivte www.povinne-ruceni.com

Jak uplatnit slevový kód na Povinne-Ruceni.com?

Služba Povinne-ruceni.com samostatně nenabízí žádnou formu využití slevových kupónů. Všechny nabídky, které jsou Vám dostupné prostřednictvím portálu SlevovyKupon.net jsou Vám k dispozici automaticky po přechodu na Povinne-ruceni.com skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Navštivte www.povinne-ruceni.comZískejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Povinne-Ruceni.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.