Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > S > Stenaline.cz slevový kupón - srpen 2020

Stenaline.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.stenaline.cz

Aktuální slevy a akce - srpen 2020


Doporučené nabídky

Více o Stenaline.cz

Nakupování na Stenaline.cz...

Chystáte se na trochu netradiční dovolenou do zemí severní a severozápadní Evropy? Pokud ano, tak možná potřebujete právě služby společnosti StenaLine. Společnost StenaLine působí ve třech oblastech a to: Skandinávii, Irském moři a Severním moři. StenaLine Vám zajistí bezpečnou a efektivní přepravu po moři a špičkové služby během přepravy osob i zboží.Sloužit Vám je připraveno přibližně 6000 zaměstnanců, z nichž většina pracuje na palubách lodí a trajektů. Sídlo společnosti byste našli ve Švédském Göteborgu. Můžete se tak spolehnout na severský vysoký standard služeb.

Pokud si objednáte cestu do severských zemí či Anglie, můžete očekávat nalodění v některém z německých, dánských či francouzských měst. Přepravovat se můžete také mezi britskými ostrovy.
Dopřejte si skvělou dovolenou a zarezervujte si třeba trajekt do Švédska, vyrazte na dovolenou autem do Norska nebo Velké Británie. StenaLine zařídí také přepravu Vás a Vašeho automobilu z Anglie, Walesu či Skotska do Irska. Užijte si plavbu na moři s luxusním servisem a projeďte severské země nebo britské ostrovy autem – krása těchto zemí Vás určitě uchvátí.

Navštivte www.stenaline.cz

Jak uplatnit slevový kód na Stenaline.cz?

Zařídit celou cestu je velmi jednoduché.

1) Na titulní straně si jednoduše vyberte, kam byste chtěli vyrazit. Dále je nutné zvolit svojí trasu – tedy přístav, ze kterého budete vyrážet a ten, kde byste chtěli svojí cestu začít. Můžete zvolit obousměrnou jízdenku, nebo zarezervovat pouze jednu cestu a o té zpáteční se rozhodnout později. Vyberete také data, počet osob případně zda máte vozidlo či přívěs. Pokud Vám přímo nezáleží na datu, zatrhněte dole tlačítko „Low Fares Finder“. To Vám nalezne nejlevnější termín bez ohledu na přesné datum, které jste zadali. (Bude se jednat o data přibližně ve stejném měsíci, který jste zvolili)

2) Pokud máte vyplněno, nezapomeňte také vložit slevový kód, pokud nějaký máte. Ten se vkládá pod filtr parametrů cesty, jak můžete vidět na obrázku níže.3) Nyní si můžete vybrat konkrétní termín včetně ceny přepravy. Na výběr je luxusnější varianta Flexi nebo levnější Economy. Nejedná se ovšem o takový rozdíl jako například v letecké dopravě. Rozdíl ceny pro jednoho pasažéra je v několika málo desítkách Eur. Pokud vyberete obousměrnou trasu, musíte zde vybrat také zpáteční jízdenku. Napravo uvidíte součet celkové ceny. Pokud máte zvoleno, klikněte na zelené tlačítko „Pokračovat“.

4) V následujícím kroku si můžete vyžádat kajutu, pokud si budete přát si během cesty v soukromí odpočinout. Tento krok můžete také přeskočit. Stejně tak jako Jídlo v kroku následujícím.

5) V posledním kroku budete požádáni o přihlášení nebo o přejití k pokladně bez přihlášení. U pokladny vyplníte své osobní údaje a platební metodu. Za cestu zaplatíte a můžete si začít balit kufry.


Přejeme šťastnou cestu.

Navštivte www.stenaline.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Stenaline.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.