Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > T > Slevové kupóny a slevové kódy do Teticka.cz

Teticka.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(2.74/5, 27 hlasování)
Pokračovat na www.teticka.cz

Aktuální slevy a akce (květen 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Teticka.cz

Nakupování na Teticka.cz...

Teticka.cz je rychlá půjčka. Peníze od tetičky můžete získat už do 10 minut. Stačí následovat 4 rychlé krok – vyplňte žádost, podepište smlouvu a potvrďte ji SMS kódem, počkejte na výsledek hodnocení a zkontrolujte svůj bankovní účet.

Teticka slevové kupóny a slevové kódy

Půjčku od tetičky dostanete dříve, než si dopijete kafe. Stačí mít po ruce občanský průkaz, výpis z účtu nebo další doklad. Do 10 minut od odeslání žádosti budou peníze připsány na váš účet.Proč si vybrat pro rychlou půjčku právě teticka.cz? Hlavní výhodou je rychlost. U teticka.cz vědí, že když potřebujete peníze, potřebujete rychle. Proto je také rychle půjčují. Teticka.cz je také spolehlivá. Díky velkému a spolehlivému partnerovi Fair Credit vám tetička půjčí na cokoliv si přejete. Firma vlastní licenci od České národní banky a můžete se spolehnout na férové podmínky.

A jako jsou zákazníci spokojení? Zde jsou názory, o které se podělili na Teticka.cz:

“S půjčkou od tetičky jsem velmi spokojen, líbí se mi rychlost posouzení a schválení žádosti a následná výplata peněz.“

Jan Z.

“Tetička mi pomohla zvládnout dočasnou finanční krizi. Díky, doporučuji.“

Václav K.

“Před výplatou už nezbývalo na víkendovou akci s přáteli, ale půjčka od tetičky mi pomohla. A já nakonec mohla odjet na super párty. Děkuji!“

Dana F.

“Jsem rád, když si zařídím věci online a nikam kvůli tomu nemusím. A o to líp, když se jedná o půjčení peněz. Díky tetičko!“

Kamil K.

Tetička od vás bude potřebovat kopii občanského průkazu, který nahrajete při podávání žádosti podle pokynů. Pokud si zvolíte ověření přes bankovní účet a poskytnete výpis z účtu, žádný doklad kromě občanky nebude potřeba. Od zaměstnanců jsou pak potřeba 2 výplatní pásky, od OSVČ daňové přiznání za poslední uzavřené období. Od důchodců je to pak důchodový výměr a od maminek na mateřské doklad o peněžité pomoci v mateřství nebo o rodičovské dovolené.

I tuto půjčku si můžete prodloužit. Tetička odkládá splatnost o 7, 15 nebo 30 dní. Půjčku můžete také. Půjčku můžete splatit také předčasně. Zaplatíte přitom přesně tu sumu, kterou jste si půjčili spolu s úroky. Žádná další přirážka vás nečeká. Pro půjčku nebudete potřebovat zástavu ani ručitele.

Věříme, že vám půjčka od Teticka.cz pomůže vyřešit vaše finanční potíže nebo si splnit svůj sen, na který aktuálně nemáte peníze. Teticka.cz můžete využívat samozřejmě také opakovaně. Přejeme příjemné nakupování bez starostí o peníze s Teticka.cz.

Navštivte www.teticka.cz

Jak uplatnit slevový kód na Teticka.cz?

Jak na to? Na titulní straně si můžete na posuvníku navolit částku a dobu splatnosti. Maximální částka je 8 000 Kč a maximální doba splatnosti je 30 dní. Po nastavení těchto hodnot uvidíte v pravé části v tabulce výši půjčky, datum její splatnosti pokud si objednáte okamžitě a také poplatek, který zaplatíte za půjčku. Při půjčení 8 000 Kč na 30 dní zaplatíte ve výsledku 11 040 Kč při aktuální úrokové sazbě. Ta se ovšem může měnit směrem nahoru i dolů.

Navštivte www.teticka.cz

Až 20 000 Kč do 10 minut na účtu

Poskytovatelem půjčky tetička je společnost Fair Credit Czech, která je oprávněná k činností nebankovního poskytovatele spotřebitelských úvěrů Českou národní bankou. Půjčit si tu můžete napoprvé 8 000 Kč na 30 dní. Pokud tuto první půjčku řádně splatíte, pak máte nárok na získání další tentokráte v hodnotě 20 000 Kč se splatností na 30 dní. Příklad půjčky: Příklad půjčky: 10 000 Kč na dobu 30 dní, pevná zápůjční úroková sazba je 0 ročně, RPSN je 4 933,41 %. Celková splatná částka je 13 800 Kč. Reprezentativní příklad produktů www.faircredit.cz: Při půjčce ve výši 20 000 Kč bezhotovostně na 45 týdnů bude týdenní splátka činit 607 Kč, celkové náklady na půjčku a služby budou 27 300 Kč. Tato suma je složená z výše půjčky 20 000 Kč a celkových nákladů na spotřebitelský úvěr 7 300 Kč (poplatek za administrativní činnost 4 000 Kč, úrok 3 300 Kč). Roční úroková míra 35,53%. RPSN je 110,13%.Splatnost 80 týdnů do výše 70 000 kč je určena pouze pro stávající zákazníky. Příklad Fajn půjčky Max ve výši 40 000 Kč se splatností 12 měsíců. Měsíční splátka 4 917 Kč, administrativní poplatek 6 000 Kč, celkový úrok 13 004 Kč. Celková splatná částka je 59 004 Kč, úroková sazba 57,45 % p.a., RPSN 114,20 % (Pouze při splnění podmínek Fajn půjčky Max Plus).Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Teticka.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.