Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > T > Slevové kupóny a slevové kódy do Tibiqgo.cz

Tibiqgo.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(2.54/5, 24 hlasování)
Pokračovat na tibiqgo.cz

Aktuální slevy a akce (duben 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Tibiqgo.cz

Nakupování na Tibiqgo.cz...

Tibiq Automotive Holding je firma založená v roce 2016 odštěpením společnosti PARTNERS for your fleet management s. r. o.. Nově zajišťuje veškeré aktivity, které souvisejí s prodejem, servisem, pronájmem a krátkodobým pronájmem vozidel. Součástí firmy jsou tři společnosti se zaměřením:

Tibiqgo slevové kupóny a slevové kódy

• TIBIQ GO - dlouhodobý pronájem vozidel operativního leasingu pro OSVČ sdružené pod franšízovým vedením

• TIBIQ AI - Autorizovaný servis a prodej nových vozů ŠKODA, PEUGEOT, CITROEN a provozovatel stanice STK a ME

• TIBIQ MOVE - Majitel master franšízy pro GLOBAL RENT A CAR se zaměřením na krátkodobé pronájmy vozů

V současnosti pronajímá firma zhruba 1000 vozidel a nabízí cca 1500 nových i ojetých vozidel ročně. Společnost sídlí v Praze s pobočkami v Jindřichově Hradci, Praze 6 a na Letišti Václava Havla v Praze. V současnosti má 100 zaměstnanců, kteří budou pečovat o vaše potřeby.

Tibiqgo.cz se postará o Vaši mobilitu. Vy řídíte, oni se starají. Potřebujete opravit vůz, koupit nový vůz nebo si jen auto zapůjčit krátkodobě nebo dlouhodobě. Vše pro vás bude zařízeno. Stačí abyste si vybrali barvu, typ a cenu a můžete odjet. V případě poruch pak auto opraví. Poskytnou vám operativní leasing, krátkodobý pronájem, prodej nových i ojetých vozů nebo servis vozidel.

tibiQ Move je společnost, která je součástí skupiny Europcar Mobility Group. Hlavní provoovna na mezinárodním letišti Václava Havla v Praze je spojena minibusovou linkou. Vůz je možné rezervovat i v centru Prahy v blízkosti stanice metra Dejvická. Služby půjčovny jsou nabízeny v plném rozsahu také v Jindřichově Hradci. V nabídce jsou především vozy Škoda s nízkým nájezdem km v prémiových specifikacích.

tibiQ Go pronajímá 100 vozidel formou středně dlouhého pronájmu. Společnost má hlavní sídlo v Praze ale jejich služby můžete využívat po celé České republice. Pronajímá primárně vozy Škoda, Mercedes-Benz, Volkswagen, Toyota a další.

UNI ATUA s. r. o. je autorizovaný prodejce vozů PEUGEOT a CITROEN. Profesionální tým si zakládá na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi. Ve svém dealerství v Jindřichově Hradci nabízí vozy těchto značek. Nabídka služeb je naprosto kompletní, tedy od prodeje nových vozů, ojetých vozů přes program Peugeot vyzkoušené vozy, až po výkup vašeho stávajícího vozu, kompletní servisní zázemí a certifikovanou karosárnu a lakovnu.

AR Servis s. r. o. nabízí autorizovaný servis a prodej vozů ŠKODA. Pokud uvažujete o pořízení nového vozu, jsou přesvědčeni, že vozy Škoda přesvědčí svými kvalitami každého zákazníka, který je zkusí. Pokud potřebujete využít servisní zázemí, jsou připraveni vám poskytnout velmi kvalitní služby.

AR PARTNER s. r. o. nabízí moderní stanice technické kontroly s měřením emisí s dlouholetou tradicí, kvalitními službami a příjemným zázemím pro zákaznky. STK Jindřichův Hradec nabízí měření emisí, technické prohlídky vozidel do 3,5 t a další služby spojené s provozem STK.

Pokud máte zájem o služby některé z těchto společností zanechte na sebe kontakt ve formuláři na webu a zákaznický servis se vám ozve zpět.

Navštivte tibiqgo.cz

Jak uplatnit slevový kód na Tibiqgo.cz?

Tibiqgo.cz neposkytuje žádné služby prostřednictvím webu. Není tudíž možné využívat slevové kupóny a kódy, které byste mohli uplatnit.

Navštivte tibiqgo.czZískejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Tibiqgo.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.